Mé první dojmy z fotoaparátu Olympus Pen E-pl7

17. května 2015 v 15:56 | K.W. |  Názory

Všem přeji krásný den. Ráda bych se vám rychle podělila o mé první dojmy po tom, co jsem si pořídila fotoaparát Olympus Pen E-pl7. Můžu vám dopředu říct, že to bude samá chvála a pro toho z vás, kdo by chtěl objektivnější recenzi od někoho, kdo opravdu rozumí fotoaparátům a vyzná se v nich, zkuste najít jinou recenzi. Já vám dám takové mé lajcké stručné info! :)

Pro začátek, tento foták je takovým blogerským tipem pro pisálky a lidi, co fotí své kuchařské umění, recenze na různé produkty, módu apodobně. Přednost tohoto Olympusu vidím totiž v tom, že dokáže nádherně zvýraznit různé detaily, tedy ten můj s objektivem M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm..., ano.


Nejprve bych ale měla říct, že je to digitální, systémový fotoaparát s vyměnitelným objektivem, neboli těmto PEN Olympusům se taky říká "bezzrcadlová zrcadlovka". Jeho kvalita se totiž vyrovná samotným Nikon a Canon zrcadlovkám. A proto jeho další předností je právě ta vysoká kvalita - přes to lehoučký malý kompakt. Já vám ale víc takových těch technických věcí a parametrů o tomto Olympusu říct nemůžu, jsem jen obyčejná blogerka, která už dlouho toužila po tom fotit nádherné fotky. A ten sen se jí 6.5.2015 splnil.

Co bych dále chtěla zmínit je to, že má vysouvací LCD display, který se dá vyklápět směrem dolů, tudíž s ním můžete fotit samu sebe a vidíte se, nebo ho můžete vyklopit tak, abyste si při focení nemuseli lehat, když fotíte něco, co je nízko (obraz vidíte vyklopený a přizpůsobený)... Taky se mu říká skvělý pomocník pro selfie fotky, ale kvůli tomu jsem si ho úplně nepořizovala.

Abych nezapoměla, jeho další úžasná vlastnost je wifi, takže si můžu krásně přendavat fotky z Olympusu do mobilu a ipadu během chviličky a dokonce můžu fotit na dálku právě přes mobil - položím někam foták a odejdu kousek dál, potom mobilem mačkám spoušt až po tom, co na mobilu vidím, jestli se mi fotka líbí. Je to takový vtipný, jednou jsem se zasmála a říkám si, to je úplně foták dělaný pro forever alone lidi, a nebo pro ty, kteří nemají zrovna vedle sebe někoho, kdo by je hezky vyfotil.

Víc vám určitě sepíšu ještě někdy jindy a kdybyste se na něco chtěli zeptat, na co jsem zapoměla, určitě mi napište do komentářů.

Určitě se nejvíc těšíte na ukázku fotek, tak vám jich sem pár dám! Jsem opravdu nadšená...


Ještě více fotek na mém instagramu! -Klerwonder

 


Komentáře

1 Natalie Natalie | Web | 17. května 2015 v 16:04 | Reagovat

Fotky jsou moc krásné ! :) o tomto foťáku už jsem dost recenzí četla a musím říct, že téměř všechny byly kladné. Navíc foťák vypadá dobře i vzhledově :)

2 Lis Lis | 17. května 2015 v 17:53 | Reagovat

Skvele fotky!

3 Petra Petra | E-mail | 15. července 2015 v 7:41 | Reagovat

Ahoj, taky bloguju a toužila jsem po krásných fotkách jako ty. Cena je pro mě mooc velká, ale řekla jsem si, že si ho koupím a budu sama sobě splácet. Teď mám ale smíšené pocity, jestli jsem to nepřehnala... Je tam tolik funkcí a já neumím nic. Pojem clona, expozice a ISO jsou pro mě novinkou. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli to máš taky tak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama