Braun Face 810 recenze

7. dubna 2015 v 17:37 | K.W. |  Kosmetika
Jelikož jsem si asi před dvouma měsícema pořídila tento epilátor/čistič pleti od značky Braun, rozhodla jsem se, že vám o něm něco napíšu. Po těch dvou měsících už vám totiž dokážu říci, jak to funguje, jestli to vůbec funguje a hlavně, jak se má plet zlepšila.


Tento produkt je epilátorem, ale také čističem. Nejprve něco o epilátoru. Hned na začátek bych chtěla říct, že jsem si ho nekoupila kvůli epilátoru, ale čističi, proto jsem epilátor použila pouze jednou a to na vytrhávání chloupků kolem obočí. Vše fungovalo tak, jak má, hlavice je drobná, tudíž se s ní dostanete všude kam potřebujete, já jsem ale zvyklá na vytrhávání pouze pár chloupků pod obočím pinzetou, tudíž epilátor nevyužiji. Můžete ho ale použít například na drobné chloupky nad rty nebo mezi obočím.


Víc vám ale povím o čističi, protože ten jsem používala dva měsíce skoro každý den! V balení jsou 2 nástavce, tudíž můžete snadno měnit epilátor za čistič. Tento čistič je takový kulatý kartáček, který se po zapnutí začne otáčet a "rotuje" vám po kůži. Nejlepší je před tím na pokožku použít nějaký gel nebo peeling, já osobně používám jeden peelingový sprchový gel, protože čistič používám vždy, když jsem ve sprše. A to je prosím parádní výhoda - můžete si ho vzít do vany či sprchy. Pak už ho jednoduše zapnete a jezdíte s ním jemně po kůži. Zdůraznuji to, že musíte po tváři jezdit opravdu jemně a netlačit, protože já jsem při prvním použitím na kartáček tlačila a měla jsem potom asi dva dny zarudlou kůži pod očima a dokonce se mi tam udělaly strupy! :D Ale nebojte, to jsem opravdu tlačila, jakmile jsem potom začala čistit jemně, vše bylo tak, jak má být, nic nebolelo, kartáček čistí velmi jemně. Samotný nástavec na čištění pleti má v sobě také štětinky, které se dají měnit a po pár měsících byste si měli dokoupit nové štětinky.


V balení je navíc úplně perfektní zrcádko se světýlkem, kartáček na čištění epilátoru a vše je umístěné v super Braun taštičce. Cena je kolem 2000Kč.

Mohu ho doporučit?

Ano! Tím, že pravidelně tento kartáček používám, štětinky působí na plet tak, že znovu jakoby nastartují reprodukci buněk a tím pádem se vám pokožka začne lepšit a lepšit. Dokonce se mi rychleji hojí jizvičky po akné z puberty, a to rapidní rychlostí! Určite se mi i o trochu zlepšily černé tečky na nose a hlavně, můj obličej prostě celkově vypadá líp. Je jemnější.

PS: tato recenze není ničím ovlivněná, se značkou Braun nespolupracuji a tento čistič jsem si koupila sama na základě spousty kladných hodnocení na internetu. Takže toto je pouze doporučení pro ty z vás, kteří máte problémy s pletí a nic vám zatím nepomáhá. :) Tento nákup se vyplatí! 


Komentáře

1 Kia Kia | Web | 7. dubna 2015 v 19:44 | Reagovat

Ani jsem nevěděla, že takovýto produkt existuje :)

2 Chloey Chloey | Web | 17. dubna 2015 v 13:29 | Reagovat

Už jsem o něm slyšela a s mamkou jsme přemýšlely, jestli má cenu ho kupovat nebo ne. Ale jak to tak čtu, tak asi má :) Černých teček na nose se totiž nemůžu vůbec zbavit, takže bych byla vděčná, kdybych našla něco, co už bude konečně fungovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama