Únor 2015

Vyhlášení vítěze projektu - Pochval se za 3 věci

28. února 2015 v 18:49 | K.W. |  Mým Srdcem

Ahoj moji milí. Tak jsem tu konečně s vyhlášením mého projektu: "Pochval se za 3 věci a vyhraj." To bych to nebyla já, abych si nedala na čas, a proto vám tu vyhlašuji vítěze až koncem měsíce. Nicméně, datum 15. února jsem dodržela v tom, že jsem projekt uzavřela a nemohli se ho účastnit další z vás.

Hrozně jste mě potěšili. Vůbec jsem nečekala, že se vás zúčastní tolik, a hlavně, že vás to mnoho z vás tak nadchne! A pokud jsem ve vašem životě tím projektem i něco zanechala - třeba to, že si semtam koncem dne uvědomíte a pochválíte se za příjemné činy, co vás v něčem posunuly, nebo vám udělaly třeba jen prostou radost, - pak jsem maximálně spokojená.

Já jsem si udělala ve svém novém úžasném koženém diáři od švédské značky Kikki-k svazek, který jsem nazvala "Praise" - tedy pochválit/pochval se.. a začínám se tomuto každodennímu pochvalování naplno věnovat, protože opravdu věřím, že vás to v životě někam posune... dodá sebevědomí nebo jen zkrátka k něčemu nakopne. (Už se nemůžu dočkat, až vám ten diář představím na blogu v článku!)

Ale zpět k vám, protože o vás toto vyhlášení a hlavně celý projekt je! Tudíž už na mě z jedné kikki-k stránky kouká seznam tří z vás, co jste ode mě vyhráli symbolický dáreček za nejlepší pochválení. Nejradši bych vás obdarovala všechny, ale třeba se na vás usměje štěstíčko jindy. Určitě to není poslední projekt.

Takže, tadáá:

3 nejlepší pochvalovači ze všech těch skvělých pochval, dle mého názoru, jsou:


Bumblebee - za pochválení, že se slečna vůbec dokázala za něco pochválit

Io - za pochválení za něco, co obvykle jen tak nedělá - "dát pusu své nejmilejší" (a chce to změnit)

Anchor - za rovnou 9 pochval, celé je to milé, vtipné a myslím, že by pochvalování mohlo slečnu opravdu bavit


A tady vám vkládám vítězné pochvaly:

1. tak ..zkusím to tedy:
Chci se pochválit za to, že i přes pocit, že je to hrozné a nekonečné, pokračuji v psaní bakalářky. Dále pak za to, že plánujeme se školou festival a zapojila jsem se do organizačního týmu i přesto, že jsem občas trochu líná, nemám ráda pocit zodpovědnosti a mám často pocit, že nejsem k ničemu dobrá a nic skvělého mě nenapadá - ale i přes tyto negativa jsem se zapojila a snažím se (zatím úspěšně) reagovat a pomáhat.
A zatřetí se chci pochválit za to, že jsem se tu zvládla pochválit. Zní to možná legračně, ale pochválit samu sebe, je pro mě velmi těžké.

2. ja si dnes pochvaluju, ze sem dal pusu sve nejmilovanejsi jen tak coz, musim se priznat, nedelam.. ale polepsim se

3. 1) Vypadá to, že už půjdu spát a nebudu do dvou v noci sledovat Vraždy v Midsomeru. :D
2) Celkem jsem dnes pomáhala mamce. S řečmi, ale přece! :D
3) Konečně jsem dočetla první díl Pána prstenů a už jsem ve třetině druhého! :)
A protože mě to baví, nemůžu si odpustit sem připsat další tři za celý týden:
1) Včera jsem si kompletně protřídila učení (euroobaly mi vyšly přesně :D), díky čemuž mám pořádek v batohu (teda v jedné jeho kapse) a zredukoval se borčus na zemi. (y)
2) Myslím, že několikrát jsem kvůli rohlíkům vystoupila z autobusu a pak kvůli tomu musela jít kilometr pěšky kolem ubytovny se zvláštními existencemi (obzvlášť ráno na mě občas z okna čumívá nějaký chlápek, z něhož vidím jen temnou siluetu - ještěže je tam kamera!)
3) Šla jsem asi dvakrát (nebo jen jednou?) dobrovolně pěšky s kámoškou domů přes celé město a kus jsem i běžela! Sice bez batohu a s pomocí, ale co! :D
A za celý měsíc (abych tu neměla šest bodů):
1) Udělala jsem si referát do výtvarky a i jsem ho trochu začala přepisovat
2) Držela jsem se docela v klidu, i se když mě pár nejmenovaných osob snažilo vytočit
3) Mám dobré výzo :D


Všechny tři vítěze prosím, aby mi na email: klarahops@centrum.cz napsali své adresy.

A závěrem bych moc chtěla poděkovat všem zúčastněným, protože jste mi opravdu vykouzlili úsměv na tváři a mnoho příjemných večerů, kdy jsem se podívala na blog a uviděla nějakou další novou pochvalu. Chvalte se dál a dělejte vaše dny lepšími, protože každý ten den už nikdy nezažijete znovu a na řadu přichází další...