Blogové novinky

16. července 2014 v 18:07 | K.W.
Ahoj moje milé čtenářky. Ani nevíte, jak moc si vážím toho, že jste stále věrni mému blogu a neodepsali jste ho! Je to vzácnost... takovéhle čtenáře si přeje každá blogerka, co svou stránku píše srdcem, za větším účelem, než se jen ukázat. Je jisté, že si čtenář oblíbí hlavně blogy, kde autor píše články často. Navíc ale i musí psát kvalitně. Já o sobě vím moc dobře, že kdybych se nutila do psaní článků a házela vám sem jeden za druhým, bylo by to stále to samé dokola. Tím nechci ale zakecat svou neaktivnost, je to zkrátka tak, že jsem prostě složila zkoušku dospělosti, úspěšně se dostala na Karlovu univeritu, a navíc si našla práci na celé 4 měsíce mezi tou udělanou maturitou a nástupem na VŠ. Jste z povzdálí "svědky" asi mého nejnabytějšího období... těsně než příjde chomout a plnej kočárek nového tvorečka... ;-) (což bude doufám ještě delší dobu trvat)

Mám pro vás novinku, kde budu nyní také čerpat inspiraci. Pořídila jsem si iphone 5, a v něm i hromadu fitness/zdraví aplikací, které mě hrozně oslovily a ukázaly mi spoustu nových cvičebních plánů, informací ohledně stravování, spousta hudebních aplikací ke cvičení, apodobně...


Odpovím na všechny vaše dotazy

Dále bych vám chtěla oznámit, že se bohužel nemohu dostat na askfm, tedy stránku, kam jste mi psali vaše dotazy. Rozhodla jsem se tedy založit si speciální e-mail, na který mi můžete psát, a já vám všem odpovím!


Jen podotýkám... nebudu odpovídat na stručné dotazy tipu: "jak zhubnout břicho?" "Jak zhubnout zadek?" ... je to z toho důvodu, že přesně tyto články jsem psala na blog, a proto je třeba víc číst a potom až se ptát :) alespoň dáte prostor pro konkrétnější nebo zajímavější otázky a já budu mít víc času na propracovanější odpovědi! :)

Tak než se ukážu s dalším tématickým článkem, pište a ptejte se :) Popřípadě piště, co by vás zajímalo a o čem byste chtěli, abych článek napsala! :)

+

kdo chce, může mě od nynějška nově sledovat na instagramu! ;)
 


Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 23. července 2014 v 13:32 | Reagovat

Já myslím, že ty píšeš kvalitně - třeba ne tak často, ale kvalitně ;-). Já také občas - hlavně o prázdninách - nemám čas na web, tak raději přednastavím články, které vydávám obden a pak nemusím nic dělat :D.
Jo, mě také štve, že když něco napíši na web, a okamžitě mi někdo položí otázku na to samé téma :D. Lidé neumí hledat... Ani najít :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama