Květen 2014

Boj s leností!

22. května 2014 v 19:43 | K.W. |  Mým Srdcem
Vylézám ze své soukromé skrýše a moc ráda bych vám chtěla podat info, co se to se mnou, konkrétněji s aktivitou přidávání článků stalo. Velmi mě těší, že stále navštěvujete mé staré články, čtete je, vracíte se k nim, ptáte se mě na ně a stále mi je chválíte. Kvůli této vaší štědrosti je tedy slušné vysvětlit vám, proč se tu teď tu kopici dnů nepotkáváte s žádným novým článkem. Věty a la "maturuji, dělám příjmačky, pohovory..." bych si mohla odpustit a odpoutat se od klasických blogerských výmluv. Neříkám, že nematuruji a opravdu se denně neučím, nicméně volného času mám habaděj, nejsem ten typ člověka, co se před maturitou na měsíc né li víc uzavře ve své noře a nevytáhne tykadla do onoho soudného dne.

Spíš k vám vylezu s pravdou ven a to je taková, že si zkrátka užívám poslední volné dny, kdy jsem opustila střední školu a můžu jít večer spát kdy chci, ráno vstávat kdy chci... jakto, když celý měsíc maturuji, v pondělí ústně a začátkem června dělám 3 příjmačky na VŠ? Zkrátka se snažím nenervovat... výletním si v Praze, užívám sluníčka, chodím na procházky a nasávám večerní atmosféru u skleniček vína v hospodách. Kdo zná, to kolemmaturitní období, možná mě pochopí, kdo ho teprve zažije, pochopí třeba později.

A po zkouškách mě volné prázdniny nečekají. Od začátku června totiž nastupuji do práce a budu se tam šourat až do září. Jasně, že si nadiktuju pořádně toho volna na řádné letní tůry, kola, moře apodobně, nicméně můj režim maturitou neskončí. Tedy, nechci tomu říkat režim, stále si opakuji, jak si chci i z chození do práce, učení na zkoušky a já nevím co vše udělat volnost... z každýho dne vytáhnout nějaké to pozitivum a krásu. No například budeme mít s přítelem celé léto skoro stejnou pracovní dobu, volné víkendy, týden u moře, fesťák, 30 Seconds To Mars, Slovensko... no prostě jsem pookřálá až až! :D

Tumblr

A i vy moji milí, užívejte každičkýho dne plnými doušky... všechno to do sebe vcucněte dokud tu ještě máme nějakej ten čerstvej vzduch a možnost dělat si plus mínus co chceme. A nevěšte hlavu, neopouštím vás, jen si potřebuju trošku zorganizovat život a hlavně zatočit s leností!!! Tímto smekám před všema z vás, co stále poctivě cvičí a vzali si něco z mých rad - nevzdávat se! A pokud pravidelně cvičíte a děláte něco se svým tělem, víte moc dobře o čem mluvím, když povídám - cítíte se dobře! Protože to, že se hýbete, posilujete, cvičíte, sportujete, tancujete, to vám opravdu dobrou náladu a chuť k životu zaručí! :) Jen tak dál :)