Listopad 2013

Čas se vleče do Saint-Tropez

30. listopadu 2013 v 12:03 | K.W. |  Mým Srdcem
Víte, čím víc se blíží konec roku, tím víc začínám přemýšlet nad tím, co se v ten rok vlastně stalo. Opět jsem se posunula o několik nepatrných krůčků dále a s chutí si libuji v mírném urovnání svých myšlenek, cílů, priorit. Se slzami v očích pozoruji měsíčního syna mé sestřenice, které se dnes připočítal 23. rok. Ještě "nedávno" jsem tančila na jejím maturáku, usmívala se nad jejími krásnými šaty a byla zvědavá, jak se její budoucnost vyvine dál. V červnu jsem úspěšně odmaturovala z francouzštiny a posunula se do posledního ročníku na fr. gymplu. Opět jsem se podívala do Francie, Paříže... poznala nový lidi a naučila se hromadu nových věcí.

Nyní se týden co týden stresuji nad maturitním plesem, který už na nás křičí z data 13. prosince, prskáme na sebe ve třídě, řveme a nadáváme si. Kupodivu při natáčení videa nás pan kameraman srovnal do latě a užili jsme si natáčení v 0°C venku, v minisukních, košilích a kravatách, jako četnice ze Saint-Tropez.

Nastalo mírné uklidnění, už s mírným stresem očekáváme maturitní ples a promenádujeme se při nácvikách nástupu. Řeknu vám, ples je jedna velká šíleně drahá šaškárna, co rychle uteče a zbude z ní pár vzpomínek, fotek, doufám že né rvaček a slz... Když si tak uvědomuji, kolik času a energie věnujeme do té jedné noci, nejradši bych vzala všech 120 000 a odjela se někam schlastat,

třeba do Saint-Tropez...