Červenec 2013

BB Krém Idéalia - Vichy

30. července 2013 v 17:56 | K.W. |  BB krémy

Co se týká BB krémů, shodneme se na tom, že už o nich bylo slyšet/vidět hodně. Přesto, že je jich tolik, každá značka nabízí něco jiného a opravdu v každém výrobku je minimálně nepatrný rozdíl. Když mluvíme o mně, ráda zkouším stále nové a nové, i když už mám své oblíbené favority. Tentokrát jsem narazila na další z těch lepších BB krémů a je to právě ten od Vichy - Idéalia.

Víte, že tu o BB krémech bylo psáno hodně (viz. rubrika "BB Krémy"), ale tentokrát by rozhodně měli číst dál ti z vás, co hledají BB, který málo kryje - tedy vypadá velmi přirozeně. Protože to zrovna tenhle splňuje.

jak můžete vidět, krém opravdu až tak nekryje, například v porovnání s BB krémy od Skin79, a to můžou brát mnohé z vás jako pozitivum. Na fotkách si můžete všimnout jak krém Idéalia rozjasnil pleť.

Co tedy tento "bíbí" nabízí?

Chlubí se svými šesti účinky: okamžité rozjasnění pleti, celodenní hydratace, vyhlazování vrásek, zjemňování povrch pleti, redukce skvrn a ochrana před UVB a UVA.

Tento BB krém má navíc funkci, která má zbavit vaší pleť šedého odstínu a krásně jí rozjasnit. Každým dnem by měl zlepšovat kvalitu a odstín pleti.

Textura krému je velmi jemná, skvěle se roztírá všude tam, kam potřebujete. Na pleti působí velmi lehce, jako by pokožku osvěžil.

Krém se dá sehnat ve dvou odstínech - světlý a tmavý. Já vlastním ten světlý a musím říct, že i když na první pohled vypadá opravdu hodně světle, na plěti prostě okamžitě chytl nádech toho odstínu, který má moje pleť. Co se týká krycí schopnosti, jak už jsem zmínila, není vysoká, naproti tomu krém působí opravdu přírodně a přirozeně. Krásně sjednotí barvu pleti a navíc nádherně voní - a to opravdu nepřeháním. Vůní ho zařazuji mezi nejvoňavější BB krém, jaký jsem kdy měla.

Jeho cena je kolem 500Kč za 40mL v tubě (v každém obchodě, lékárně, internetovém obchodě, to je rozdílné, navíc mají všude možně různé slevy)

Doporučuji ho těm z vás, které hledáte něco lehkého a přirozeného na léto, co se krásně sžije s vaší pletí a navíc o ní bude ideálně pečovat! ;)

Za mě dostává 9 bodů z 10, při čemž ten jeden bod srážím za poměrně vysokou cenu (ale kvalitní kosmetika Vichy je tímhle známá).

Ahoj Chorvatsko, miluju Tě

18. července 2013 v 16:59 | K.W. |  O životě
Každá správná blogerka se před odjezdem na dlouhou dobu od noťasu rozloučí. Já se necítím, jako správná blogerka, ale to neznamená, že se se svými čtenáři nemůžu rozloučit.

Zanechala jsem tu pro vás soutěž o nejlepší blog, tak zatím aktivně hlasujte, podporujte blogy, které se vám líbí, dále brouzdejte po mých videí, která tu jsou na téma fitness hodněkrát, cvičte, udělejte si tak dobrou náladu a něco dobrého pro sebe, když bude venku hezky, neseďte doma a pochytejte co nejvíc tepla a sluníčka, protože né že bych byla nějaká meteoroložka, ale myslím si, že srpen už nebude nic moc. A nebo bych meteoroložka mohla být, protože to by se vysvětlilo to, že se mýlím...jako oni.

Všem, co mi doporučili knížky k moři, moc děkuju, nicméně knihovnu nám tu zrovna zavřeli, takže napjatě čekám na výběr od kolegyně z práce. V nejhorším případě budu číst na pláži znova Hunger Games, nebo Nesnesitelná Lehkost Bytí.

Už se nemůžu dočkat moře. Víte, tak moc ho mám ráda, že bych tam nejradši žila. Říkáte si, tohle chce hodně lidí, žádná novinka, ale já mám k moři úplně jiný vztah, daleko pevnější... jako bych byla v minulém životě mořská panna čico :D.

Je to můj sen, mít úspěšnou práci při které si vydělám tolik peněz, abych si mohla zařídit u moře nějaký byt, domek, jachtu... a taky mít práci, kterou si můžu vzít ssebou, tedy dělat jí i jinde, než pořád na stejném místě, nebo cestovat, cokoliv... Pokud bych byla někdy zabydlená v ČR nebo v místech, kde je půl roku zima, ten půl rok chci odjet právě k tomu moři, kde bych měla svůj druhý dmov... i když mám pocit, že v ČR je zima 9 měsíců...a já beru zimu jako ztracený životní čas... mám odpor k zimním sportům a přímo jí nesnáším.

Ahoj Chorvatsko, zítra večer za tebou jedu.


To pravé léto (+Poraďte knížku k moři)

14. července 2013 v 11:48 | K.W. |  O životě

Jak už jste si mohli všimnout u fotky vedle v menu, konečně jsem se zase po dlouhé době venku pořádně slunila. Naposled to bylo snad, když jsem se v červnu učila na maturitu... Teď to tedy bylo víc užité. Namíchala jsem si letní drink, přečetla si Elle, zjistila, že mám tak velký nos, který se mi divně zkroutí, když piju brčkem. :D

Miluju to. Ten pocit, když na mě pálí slunce, nemám husinu a neklepu se zimou, všechno je rozzářený, plný barev a života, venku u sousedů skákají a smějou se děti na trampolíně, jinak mě nic neruší... I můj mořetime se blíží. Za 6 dní touhle dobou budu vyvalená na pláži s nějakou knížkou, na oběd si budu libovat u úžasnýho jídla v restauraci na pláži, odpoledne se budu opět smažit a večer to zakempím v nějakém baru a budu si libovat, jak jsem se krásně opálila! Mám na to totiž skvělý pomocníky, ale ty vám představím, až se z dovolené vrátím! Přeci jen je musím otestovat ještě daleko hlouběji. Mluvím o opalovacích krémech a sprejích od Nivey, co né jen že chrání, ale taky krásně přitahujou sluníčko a já pak jen kousek po kousku hnědnu! Ano, i já, co se vždycky na sluníčku spálila. Letos po spálení není ani památky...


To vše vám na blogu začnu představovat postupně od začátku srpna...

A kam že to vlastně mířím? Ať už to chcete vědět, nebo ne, už po třetí jedu do Baška Vody, protože jsme si to místo prostě zamilovali. Je tam všechno, co u moře potřebuju: vyhlídlá oblíbená pláž s málo lidma, na jedné straně vlny, na druhé ne, kamenitá pláž - takže nádherně čistá voda, spousta barů, restaurací, obchůdků... ach. Už abych tam byla. I spousta z vás určitě jede říct své ahoj nějakému moři, jakému? Pochlubte se v komentářích... ;)

A na závěr mám na vás obří maxidůležitou prosbu!

Poradíte mi nějakou hodně dobrou knížku, kterou bych si mohla přečíst u moře? Budu vám vděčná! A i má celá dovolená bude díky vám daleko podařenější! :)

Pekelně úžasné město Paříž

12. července 2013 v 19:28 | K.W. |  Mým Srdcem
Balzac jednou napsal cosi, v čem přirovnal Paříž k peklu. To dílo se jmenuje "La Fille Aux Yeux d'Or", měli jsme ho u maturity, vytáhla si ho má nejlepší kámoška... Peklo plný lidí, kteří nepřestávali bohatnout, ty velké peníze jim nestačili, chtěli víc a víc, a to víc utratili za nic. Navzájem si záviděli, vládla tam rivalita, nenávist... ti lidé postupně Paříž přeměnili na něco nesnesitelného. Takhle Balzac viděl Paříž a den, kdy tohle peklo nepeklo navštívím, se pomalu ale jistě blíží...

Já se tam ale nejedu podívat v 19 století. Mířím tam v říjnu, v době, která je možná ještě horší, než ta v Balzacovo století, ale když se řekne Paříž, každý zapomíná na to, že by tam mohlo bejt něco špatnýho, hnusnýho... Každý tam vidí jen to krásný, nebo alespoň my, turisté.

Z každé strany vidíte, jak má tamhleten, támhleta fotku s ajfelovkou, před Louvrem, apodobně... Taky jsem tam už byla.

Bylo mi asi 15, když jsem poprvé přijela do Paříže. S každým domkem přibližujícím se k Eiffelovce, jsem jí vyhlížela, myslela jen a jen na ní a neustále si představovala do nejmenších detailů, jaká asi bude. Byla jsem štěstím bez sebe...v tom autobuse. Když jsme ale přijeli na to nejdůležitější místo, trochu radosti zmizelo. Většina lidí je z Eiffelovky unešená. Uvnitř mě ale bylo trochu zklamání. Netvrdím, že jsem neměla radost, že jí vidím, netvrdím, že se mi nelíbí, ale čekala jsem zkrátka něco víc... měla jsem jí vysněnou jinak, a vyšší. Jako každý jsem si fotku u ní taky udělala, už ani nevím, kde je, možná už neexistuje. Věřili byste tomu? Zakázala bych, aby lidi pod 18 cestovali... nepamatují si to podstatné, nezachovají si maximum důležitých vzpomínek. Nemluvím o všech, ale myslím si, že je to většinová pravda. Asi v 10 letech jsem byla na týden v Londýně, a nepamatuji si z něj skoro nic. Neskutečně toho lituju.

Teď mi je 18 a do Paříže jedu po druhý. (Do Francie po čtvrtý). 3x jsem byla ve Francii, mám z ní velký množství skvělých vzpomínek, ale měla jsem z toho vytáhnout víc... vím to.


Proto to letos chci napravit. Nechci strávit půlku dne u Eiffelovky, protože jsem si jistá, že to pravé kouzlo Paříže se skrývá úplně někde jinde... v ulicích, uličkách, mezi lidmi. Chci pořídit hromadu fotek, vyfotit každý detail, vše si poctivě uložím a nevymažu. Chci si popovídat s lidmi... přeci jen, s mou úrovní frániny C1 bych už měla jít s tímto jazykem ven. Chci si sednout na bar, sama, mezi jiný lidi, nechat se někým oslovit... vést plynulou francouzskou konverzaci. Chci si koupit boty na Champs-Élysées, sednout si na půl hodinky do náhodné ulice s kafem a pozorovat okolí, opět vidět svatbu na přechodě pro chodce na konci Champs-Élysées, koupit si něco, co mi bude Paříž připomínat, né tričko s potiskem, co prodávají i u nás, chci v klídku vylézt na Eiffelovku, tentokrát bez mých pubertálních výlevů, kdy jsem šla po schodech a nadávala v češtině na kolemjdoucí (asi 2x se zezdola ozvalo "di si tam sama"), chci se zastavit a pozorovat pouliční tanečníky, koupit a přečíst si denní noviny, zeptat se někoho na cestu, i když jí budu vědět...

Doufám, že se mi spousta věcí splní.. a taky to, že už nás bude míň lidí považovat za Rusáky, než minule...

Vyberte nejlepší blog! (Soutěž)

11. července 2013 v 18:23 | K.W.

Vítěz soutěže je Dragell, tedy její blog: http://in-my-own.blog.cz/

Gratuluji, a tímto jí prosím, aby se mi ozvala na e-mail "klarahops@centrum.cz" abychom se domluvili na výhře. :)

Všem zúčastněným děkuji, brzy bude další soutěž! :)


Již po dvou dnech se přihlásilo do soutěže o nejlepší blog 30 blogerek. Nyní tedy startuji kolo poslední, ve kterém se rozhodne o vítězi. Nebudeme to protahovat, přejděme k faktům.

Soutěže se účastní těchto 30 blogů:

Soutěž o nejlepší blog! Přihlašte se!

9. července 2013 v 17:31 | K.W.
Tentokrát bych ráda dala možnost zapojit se do nové soutěže těm z vás, které mají blog! Ve finále ale budou rozhodovat hlasy všech. Soutěž bude rozdělena na dvě části.

Jak se přihlásit?

V první, této části, napište pod tento článek do komentářů odkaz na váš blog + vaší přezdívku.

Až bude v komentářích celkem 30 přihlášených blogů, toto kolo uzavřu a rozjede se druhé, ve kterém budou moci všichni hlasovat pro ten nejlepší blog!

Pokud bude účast nízká, uzavřu tohle kolo 16.7.2013.

PRVNÍ - PŘIHLAŠOVACÍ KOLO UKONČENO

Podmínky pro účastníky:

Vy, co se rozhodnete do soutěže zapojit, od začátku druhého kola napište na váš blog článek, že tato soutěž na mém blogu začíná a vaši čtenáří můžou hlasovat. Nebo to alespoň zmiňte...:)

Až začne druhé kolo, napíši článek, ve kterém bude i malinká ikonka, kterou si budete moct vložit na blog.

Ceny:

Protože víte, že tu hodně píšu o BB krémech, sechnala jsem pro vás další dva BB krémy od Skin79. Navíc do balíčku přidám skvělé hydratační tělové mléko do sprchy od Nivey (článek o něm zde). Výherce tedy bude jen jeden.


Přehlídka BB krémů (Skin79 Intense Classic Balm)

8. července 2013 v 18:20 | K.W. |  BB krémy

Po menší BB pauze se opět vrhneme na zdravou dávku jednoho dalšího krému, a to opět od značky Skin79. Víte, jak moc jí mám ráda. :) Dnes pro vás mám jednoho fešáka, který se za fešáka neoblíká, nicméně ho nosí uvnitř sebe! A toho si ceníme nejvíc, no ne?

O čem že to vlastně mluvím? Chci vám představit BB krém, který extra neoslní svým obalem. V této době spousta lidí soudí podle toho, co vidí z venčí, a já vám teď ukážu, že pod nicmoc skořápkou se může skrývat něco skvělýho.

Mluvím o...

BB Cream Skin79 Intense Classic Balm!

Nyní udělám radost všem, co mají smíšenou, suchou nebo mastnou pleť. Tento BB je totiž přesně pro ně. Ptáte se, jakto že může být tento krém i na suchou i na mastnou pleť? No, to je prosím kouzlo krémů značky Skin79... oni jsou prostě perfektní.. Chcete zahltit informacemi, co všechno umí? Určitě jo!
 1. Krém s funkcí make-upu
 2. Vyhlazuje pleť
 3. Projasňuje
 4. Chrání před UV zářením
 5. Má vysokou kontrolu mazu: vhodný pro mastnou pleť
 6. Pečuje i o citlivou pokožku
 7. Léčí poškozenou pleť: vhodný pro akné, jizvičky...
 8. Vyrovnává barevný tón pokožky: sjednocuje barvu
 9. Snadno se roztírá: do ztracena, bez žádných šmouh, fleků na tváři
 10. Dlouho vydrží: mě konkrétně i celý den
 11. Vyživuje potřebnými látkami
 12. Překrývá vady a nedostatky, velmi silně: jeho krycí schopnost je úplně maximální
 13. Stahuje rozšířené póry
Líbí se vám těchto 13 funkcí? Jsem si jsitá, že ano, tak teď pro vás mám skvělou zprávu. Nevím, proč tenhle BB patří mezi nejlevnější od této značky, ale já bych ho zařadila mezi ty nejlepší. Vyzkoušela jsem jich už dost a nenechte se zmást naprosto obyčejným obalem! Vaše pleť nepotřebuje kosmetický luxus v podobě obalu, ale ve funkcích toho, co se skrývá uvnitř.

Jeho cena je pouze 345Kč! A můžete ho koupit přímo TADY.

Pokud vám to stále nestačilo, mám pro vás i fotky před/po a stínování na ruce. Odstín není nejsvětlejší, ale po rozetření se okamžitě přizpůsobí i světlé pleti, já jí světlou mám a jsem s krémem spokojená.


1. BB krém je rozetřený, stává se světlejším, přizpůsobenějším... (foceno hned po rozetření). Jakmile se nechá ještě pár sekund navíc, ještě víc se přizpůsobí barvě pleti.
2. BB krém není rozetřený, má prozatím tmavší barvu.


fotka před/po, žádné úpravy

Bioderma Sensibio AR krém

7. července 2013 v 14:24 | K.W. |  Bioderma
Tentokrát pro vás mám recenzi na další výrobek od mé oblíbené Biodermy. Opět nezklamala, opět se s mou pletí krásně sžila. Pokud některou z vás trápí nějaké začervenání v obličeji, flíčky, červené žilky, určitě čtěte dál...


Na tento výrobek jsem byla hrozně zvědavá. Víte, jakmile někde píší, že něco zabírá hned po nanešení, nutí vás to vyzkoušet, protože určitě neradi ztrácíte čas tak, jako já. Tento krém má okamžitě zklidňovat začervenání a zabraňovat jeho rozšíření. Navíc také uklidňuje pokožku a má zamezit jejímu pálení. Jak už jsem psala, pomáhá redukovat tvorbu červených žilek, bojuje proti nim a hydratuje pleť.

Anti-Redness Cream je určený pro suchou a citlivou pleť náchylnou na chlad, teplo a vítr, účinně jí obnovuje, hydratuje a chrání před vnějšími vlivy.

Já si tento krém vybrala z toho důvodu, že mě trápí drobné červené žilky v okolí nosu. Můžeme se hádat, diskutovat, jak je libo, ale prý to mám možná kvůli své alergii, která je vlastně směsice všech možných alergií od té na kočky, prach, roztoče, až po tu na trávy a pyl. I kdyby to tím nebylo, prostě se mi tam ty mrchy větví a vím, že s tím má problém spousta holek.

Jak mi tedy tento krém zabral na červené žilky?
Výrobek slibuje okamžité zklidnění červených žilek. Co se týká tohoto, krém na mojí pleť hned moc nepůsobil. Pokožka se mi nádherně zjemnila a byla příjemnější na dotek, ale s žilkama to ani nehlo. Nicméne jsem to nechtěla vzdávat na startovní lajně a pustila se do běhu na dlouhou trať, kdy jsem přibližně po měsící docílila přijatelných výsledků! Věřte, nebo ne, tak 65% červených žilek kolem nosu jsem se zbavila. Něco málo tam pořád je, tak uvidíme, jestli se i ten zbytek redukuje. Každopádně za mě velká spokojenost, i tuhle změnu jsem upřímně nečekala, ať už mám biodermu ráda sebevíc.

Krém se dá použít i jako báze pod make-up. I to je moc dobrá záležitost! Jak jsem již zmínila, dovede pleť krásně zjemnit a připravit jí na další fázi líčení.

S jiným začervenáním v obličeji nemám problém, proto vám už víc k mému názoru nemůžu říct. Ráda bych vám ale krém doporučila na ty červené žilky, protože mě opravdu zabral.

Jeho cena je poněkud vyšší: 409Kč za 40mL, ale u Biodermy jsme na takové ceny zvyklé... U této značky musím zmínit, že tady opravdu platí vysoká cena = vysoká kvalita!


Ziaja - Kakaové máslo, pleťový krém

5. července 2013 v 13:35 | K.W. |  Ziaja

 1. Určitě si vzpomínáte, že jsem vám tu představovala pomerančový balzám/máslo na rty od ziajy. Pokud si nepamatujete a zajímal by vás, mrkněte do tohoto článku. :)
 2. Dnes bych se ráda zaměřila na tento kakaový krém/máslo opět od ziajy, který mě opět mile překvapil a krásně už přes měsíc vyživuje mojí pleť.
 3. Brzy vám tu představím tento velmi hrubý a účinný peeling.

2. Kakaové máslo, pleťový krém - OBJEV MĚSÍCE!


Je možné, že už jste o tomto čokoládovém krému slyšeli. Nedivila bych se, je prostě k nakousnutí. Je vhodný pro normální a suchou pleť, na tvář i na celé tělo, v čemž vidím velké plus. Můžete ho použít vlastně na cokoliv, jako denní krém na obličej, na ruce, na chodidla... Mezi jeho funkce patří zlepšování barvy pleti, zásobování potřebnými výživujícími látkami, vyhlazování pokožky a její ochrana, a vysoká hydratace. Po dlouhodobém používání by se vám měla zlepšit barva pleti a celkový vzhled. Když bych to měla zhrnout, tento krém vám nabídne prostě vše, co vaše pokožka potřebuje.

Obsahuje vitamín E a kakaové máslo, které se podílí na hloubkové výživě vaší pleti.

Luxusní cena

Jeho cena je POUZE 60KČ! za 50ml! a tomu říkám vážně výhodná koupě! Tento polský výrobek můžete koupit přes internet na této stránce.

Jak se spřátelil s mou pletí?

Tohohle voňavého kámoše nedám z ruky! Opravdu mi pleť krásně zjemní a hydratuje, krásně se roztírá, rychle se vstřebá a pokožka si jen a jen hoví. Překrásně voní po čokoládě. Tu vůni bych přirovala k čokoládovým sušenkám...je hrozně příjemná. Cena je luxusní, budu si ho kupovat zas a zas, protože vážně dlouho vydrží, používám ho skoro každý den přes měsíc a stále je v balení tak 3/4 krému! Tento výrobek bych ohodnotila jako objev měsíce, protože né jen, že je to opravdu dobrý krém, ale navíc při jeho používání ušetřím majlant!

Zpevňujeme tělo s Dermacolem + workout bonus

3. července 2013 v 18:11 | K.W. |  Cvičební plány

Doba, do které jsme před létem posilovaly/cvičily/spalovaly, je nenávratně tu. Pokud se svým tělem něco děláte, například podle mých článků, určitě si libujete nad tím, jak se vaše tělo mění. Já jem toho názoru, že nových rad, tipů a pomocníků není nikdy dost. Koukám se po nich, scháním je, hledám stále nová videa, cvičební workouty, prostředky, které mi pomůžou znovu a znovu se donutit do cvičení. Jakmile máte lenost mezi svými vlastnostmi, určitě nesnášíte takový ten stereotyp, kdy například cvičíte pořád to samé. Spousta z vás přestane. Když máte před sebou ale něco nového, zvědavostí jdete do toho a hned vás to baví víc.

Pro všechny poctivce, ale i lajdáky mám nyní nového pomocníka v oblasti fitness. Ti, co pravidelně cvičí, berte to jako takový malý dáreček, bonus. Vy, co na cvičení moc nejste, ale přesto byste chtěly něco změnit, třeba vás tohle bude víc motivovat.

Řada ENJA od Dermacolu se chlubí spoustou výrobků, které mají za účel vyrýsovat vaše tělo k dokonalosti. Samozřejmě za vás neudělají vše, to vše si přečtete v tomto článku.

Tento výrobek je určitě u spousty z vás známý. Patří mezi noční krémy na celé tělo. Je vyrobený k tomu, aby působil proti ukládání podkožního tuku během noci a urychlil odvodnění a odplavení toxických látek z těla. Obsahuje mořské řasy, koňský kaštan a kofein, což pomáhá k posilování rozkladu tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastenu a odbourává také viditelnou celulitidu. Dále má i vyhlazovací a zpevňující účinky.

Jeho cena je 219

Po mém testování!...

Ráda bych se s vámi podělila o svůj názor na tento výrobek. Zatím ho používám asi měsíc a půl, což je dostačující doba na to, abych vám mohla říct objektivní názor. Moje nejvíce problémová místa jsou břicho, boky, zadek a stehna. "Klasika", určitě si řekne hodně z vás. :D Proto jsem tento noční krém nanášela na tyto partie pravidelně každý večer před spaním. Nepovím vám, co udělá s celulitidou, protože jí nemám. Řeknu vám ale to, že se mi opravdu pokožka zpevnila a vyhladila! Nesmím ale zapomenout zmínit, že spolu s patláním se tímto krémem také pravidelně posiluju! Některý týden obden, někdy každý den, když jsem maturovala, 7 dní jsem necvičila vůbec, ale od ledna pravidelně cvičím. Je jasný, že když posiluji, zpevní se mi ty partie, na kterých pracuji. Vždycky ale samotné posilování potřebuje něčím podpořit a to mám právě na mysli tento tělový dáreček. Nikdy proto nezapomínejte i na cvičení. Pokud máte rádi běhání, běhejte, pokud plavání, plavejte, pokud doma nebo v posilovně rádi posilujete, nezapomínejte na to. Tento výrobek vám sám o sobě až tak nepomůže. A pokud ano, při pravidelném přejídání se a denním bezpohybovém pořádku se vám stejně může celulitida objevit znovu, na jiných místech, apodobně.

Mile mě překvapil. Krásně voní,
bezproblémově se roztírá,
během minutky se vsákne
a okamžitě pokožku zjemní.

Ráda bych se s vámi podělila o zpevňující/posilovací videa, která patří mezi mé nejoblíbenější, proto je taky často a ráda cvičím! Je můžete hravě zařadit do páru s recenzovaným ENJA produktem!!!

Weight Loss Motivation
motivace: weheartit.com

BŘICHO, BOKY

Tohle video patří mezi moje nejoblíbenější vůbec. Víte, dlouho jsem měla problém se cviky na břicho. Nadávala jsem, fňukala... a až potom, co jsem našla Cassey a například TOHLE VIDEO, začala jsem mít posilování břicha ráda! Né jen, že dáte břichu vážně zabrat, ale navíc je to i lehko zvládnutelné!

ZADEK, STEHNA

Stehna si vyrýsujete cviky v TOMTO VIDEU. Hrozně se mi líbí, protože slečna cvičí na pláži a to má takovou svou hezkou vizuální atmosféru! Jsou v něm také cviky na vnitřní stranu stehen! A pokud nemáte po ruce míč, provádějte cviky, jako by tam míč neměla. Není to důležité. Jestli si chcete zvýšit level, zacvičte si video 2x, 3x...dokud nebudete mít dost.

Zadku dáte zabrat s TÍMTO VIDEEM. Zabijácký workout opět z pláže, když máme to léto!
__________________________________________________________________________

AKTUÁLNĚ:

začala jsem brát spalovač CUTTING EDGE, který by mi měl pomoct se schazováním tuků a rychlejším spalováním při cvičení! Tak se můžete těšit na mé dojmy, cca po měsíci! :)