Nezapomínejme na břicho

9. června 2013 v 9:23 | K.W. |  Doplňková cvičební videa

Milé slečny, paní, dámy a pánové, pánové asi škrtám, dnes to bude takový mix všehosi, ale hlavně se mrkneme na další video od Cassey, protože ať už si ta příroda s námi hraje jak chce, to léto prostě bude! Věřme tomu a nezvdávejme naše rozděláné workouty jen proto, že je venku hnusně a nemáme náladu.

Naopak, dneska, konkrétně u nás, je nádherně, vytáhla jsem notebook ven a užívám si krásnou snídani na zahrádce pod čistým nebem. Před tím jsem si zacvičila toto video, které vám sem hodím. Co se týče mě, mám největší problém s tím, abych shodila to vše, čemu se říká břicho a hlavně to, co ho obklopuje! Cvičím pravidelně už od ledna, samozřejmě jsem se teprve hledala, co mi sedne, co ne, jak budu cvičit apodobně, ale břicho se mi pořád do nějakýho ideálního tvaru nezformovalo. Změny tu jsou! Určitě se mi trochu zmenšilo a hlavně, když ho zatáhnu, vidím pod kůží nějaké ty svaly a celkově zformované cosi tvrdšího pod tou tukovou bariérou! Nehodlám ale chodit v létě celou dobu se zatáhlým břichem, takže teď zapojím dietku = né klasickou dietku, jak jí vy znáte, ale prostě budu jíst každé 3 hodiny zdravá jídla a budu se snažit omezovat cukry. Hlavně, jak už začíná bejt hezky, musím hodně pít, do toho se dokopávám úplně ze všeho nejvíc a podle mě je to důležitější, než cvičení i nějaká dieta dohromady.

Nyní k tomu mému předlétovému režimu ještě přidám hlavně workout videa na břicho, protože na ostatních místech jsem celkem zhubla, alespoň mi to každý říká. Takže potvrzuji pravidlo, na břiše se hubne nejpomaleji! O to víc bysme na něm tedy měli makat, takže teď už přidávám video od Cassey a běžte dát břichu co proto! Cvičení sice není pohodlné, ale já hledám videa, která jsou více pohodlnější než ostatní, a Cassey je má! S tímhle videem zaposilujete každou část břišních svalů!


Samozřejmě, pokud se budete přejídat každý den sladkým, výsledků nedocílíte, možná se vám v břiše bude něco formovat, ale té tukové vrstvy se nezbavíte! Pokud chcete přidat na "odtučňování" těchto partií, určitě přidejte ke cvičení nějaké z těhto -> kardio cvičení , a nezapomeňte na to, že máte jíst menší porce pravidelně, hlavně méně kalorické a pořádně zapíjet čistou vodou! Nejlepší je, když si dáte pár loků vody před jídlem a pár po jídle!

Když se vrátím k mému dnešnímu dni, svěřím se vám s tím, že za dva týdny ústně maturuju z francouzštiny. Pro ty, kdo to tu u mě ještě nečetli, chodím na 6 letý francouzský gympl, od druhého roku máme většinu předmětů ve francouzštině a letos maturuju už ve třeťáku z fr., abych toho ve čtvrťáku neměla moc. Už včera jsem se vyhřívala na zahrádce a naučila se 4 texty, dnes plánuju to samé a do těch dvou týdnů ještě přidám dalších 12 textů... Rozebíráme 20 textů z francouzských knížek, mluvíme o autorovi, děláme analýzu, apod... Frantíci jsou přísní hlavně na formu, takže se striktně musíme řídit podle jejich pravidel a naše analýza musí obsahovat úvod, minutové čtení části textu, samotnou analýzu textu rozdělenou na hlavní podčásti "les axes", závěr... fuu, jak já oproti tomuhle miluju pořádné cvičení, kdy mě bolí celý tělo! Radši budu fňukat kvůli bolavým svalům, než kvůli učení se na maturitu!

Takže, všechny si povinně zacvičte i za mě toto video, a pošlete mi tak nějaké štěstíčko k maturitě! :D

POTŘEBUJETE MOTIVACI KE CVIČENÍ?!

JENOM JEZTE JÍDLO PŘED ZRCADLEM. NAZÍ. !! :D
 


Komentáře

1 bára bára | 9. června 2013 v 10:30 | Reagovat

Posílám štěstí! Já se učím na státnice a už jsem uplně magor ze zdravýho stylu života, že na židli u čtení posiluju zadek a břicho a po každým odstavci se napiju :D

2 kler-wonder kler-wonder | Web | 9. června 2013 v 10:56 | Reagovat

[1]:jo ale to pití je droga! :D jakmile na tenhle styl najedeš, tak nemůžeš přestat, to znám :D

3 Ell Ell | 9. června 2013 v 11:06 | Reagovat

Tak se jde cvičit. A určitě přeji hodně štěstí kočko! :)

4 Dominika Dominika | Web | 9. června 2013 v 11:41 | Reagovat

Francouzské gymnázium? To zní zajímavě. Já bych se strašně moc chtěla učit francouzsky. Příští školní rok to snad vyjde a budu mít francouzštinu jako volitelný předmět, jupíí :)
Zrovna dneska jsem si řekla, že s břichem musím už opravdu něco udělat. Vím, že nějaké ty svaly už mám, ale pod tou vrstvou tuku nejdou samozřejmě vůbec vidět :( Hrozně bych si přála mít ploché břicho, abych mohla nosit krátká trička! :D
Přeju hodně štěstí s maturitou! .)

5 kler-wonder kler-wonder | Web | 9. června 2013 v 13:07 | Reagovat

[3]:

[4]: Děkuju moc:)
S tím břichem mi úplně mluvíš z duše :D

6 Kaylie Kaylie | 9. června 2013 v 14:05 | Reagovat

je fajn, že se snažíš cvičit :) rozhodně s tebou souhlasím..sama cvičím už několik měsíců a rozhodně se cítím lépe..ale pozor..tu motivaci na konci používají anorektičky, aby nepřibraly a ztratily chuť k jídlu, tak bacha...hranice mezi normálním cvičením a posedlostí cvičit je tenká...
ale jinak ti přeju hodně štěstí :)

7 Kitty Kitty | 14. června 2013 v 0:35 | Reagovat

Ono jde u nás maturovat i o rok dříve ? To jsem vůbec nevěděla :) Hodně štěstí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama