Červen 2013

Nakopávací kardio video

26. června 2013 v 11:35 | K.W. |  Doplňková cvičební videa
Můj studijní čas skončil... a já se vám musím s něčím přiznat. Během svého týdenního šrocení na maturitu jsem vůbec, ale vůbec necvičila. Můj denní rozvrh vypadal asi takto: spánek, učení, jídlo, učení, jídlo, jídlo, učení, jídlo, učení, jídlo, učení.... spánek.

Stoupla jsem si na váhu. Pořád dobrý, stejný. Zvedla jsem tričko, pořád stejný. Prohlídla jsem si nohy, žádná známka trestu za to, že jsem na cvičení kašlala! Oddychla jsem si a vrhla se na odtučňovací a odkaloriovací video od Cassey, které by vás mělo zpátky nakopnout do koloběhu správného metabolismu. Pokud si to video zacvičíte, pošlete tak vašemu tělu vzkaz, že jste stále tady a pořád nad ním máte kontrolu...

povzdychne si... ale opět začne spalovat, jet na plný obrátky! A pokud jsme poctivě cvičily, abychom v létě vypadaly dobře, nezahodíme to teď před prázdninami!

Pokud máte za sebou taky nějakou takovou pauzu, nemoc, apodobně, není třeba to vzdávat... jedeme dál, týden necvičení ještě není tragédie.

Kardio cvičení, nakopnutí:


To její skákající cvičení, při kterém po výskoku dopadnete na rozkročená stehna je hrozně efektivní! Pokud máte problém s vnitřníma stehnama, určitě zkuste právě tohle. Celé video je prakticky zaměřený na nohy, zadek a stehna... nicméně při tom skákání, ohybání apodobně spalujete i to co obaluje vaše břicho, ruce, kardio cvičením můžete hubnout i v obličeji...

Mission Complete!

24. června 2013 v 20:26 | K.W. |  O životě

Víte, když dáte maturitu, něco ve vás prostě žadoní po tom, abyste to vyhlásili celému světu....

Tak i já, vyhlašuji, že jsem dnes, 24.6., ve 13:30h úspěšně udělala státní maturitní zkoušku z francouzskýho jazyka již ve třeťáku, což je možný jen ve čtyrech školách v ČR. Nebudu lhát, jsem na sebe pyšná, jako každej, kdo to dá. Dostaneme falešný certifikát, zažádám si o pravej a tramtadadá, fráninu a francouzskou literaturu jsem dala dohromady za 2, díky certifikátu to je jaksi taksi nejspíš úroveň C1 z frániny...

Většina maturantů ten poslední den vypne, už se neučí, já využila každé minutky i dnes. Pozorovala jsem pár svých spolužaček, jak s klepajícíma se rukama lezly před komisi... kousající nehty, pohupující chodidla,
cvakání propisek,
milionkrát opakované věty typu "to dám to dám, vyberu si tohle a tohle...",
kamarádovo hodinky,
texty,
zvýrazňovače...
Poslouchala jsem svoje kručící břicho, který za celej den snědlo jen jednu housku.

Jakmile jsem si vytáhla svůj vysněný text po pár čárymáryfuk přání, nervozita ze mě slezla a já se vesele vrhla na to jim to tam natřít! Vždycky to nějak dopadne, a mě to dopadlo už napoprvý.

19 textů jsem se učila zbytečně. Vytáhla jsem si jeden lehký z francouzské knížky, o kterým jsem na potítku vypotila 3 áčtyrky analýzy.

Užila jsem si závěrečnou atmosféru, gratulace, přání... a jsem fakt ráda za tuhle životní zkoušku plnou emocí, konečnýho přátelství mezi každým ve třídě! :D

Není nad pocit, který vám přinese udělaná maturita...a závěrečná třídní chlastačka!

Pokud vám tento článek nic nepřinesl, povinně si všichni pusťte absolutně FAMÓZNÍ nové album 30 Seconds To Mars!!!!!! (pod obrázkem)

Vyhlášení giveaway - BB Krémy Skin79

21. června 2013 v 22:13 | K.W.

Tak a je to opět tu. Den, kdy mě 119 lidí utluče, nebo si poví, jakou mají smůlu. Tyhle vyhlášení nemám ráda a proto se zaměřím pouze na tu dobrou zprávu, tedy, že 4 BB Krémy značky Skin79 vyhrává číslo:

107 - Em! GRATULUJI :)

Vítězce se ovzu na e-mail ještě dnes, tak prosím, aby mi odpověděla. :)

A pro ostatní, už brzy bude další a po ní další a další giveaway...!! :)

Avene - Čistící pleťová voda pro intolerantní pleť

21. června 2013 v 12:09 | K.W. |  Kosmetika
Čištění pleti je na našem denním pořádku. Kdo se líčí a potom večer neodličuje, ať se stydí.. patří do samého kosmetického pekla! :D A vy, co se odličujete pravidelně každý večer, si zasloužíte přijít do té druhé části kosmetického světa, od nebe! Jak?

Vyzkoušejte čistící pleťovou vodu pro intolerantní pleť od francouzské značky Avene! Né nadarmo se říká, že mají francouzsky krásnou pleť. A pokud neradi věříte tomu, co se pouze říká, já ve Francii už několikrát byla, a musím potvrdit, že valná většina žen tam má opravdu krásnou pleť.

Co nabízí tato čistící voda?

Nabízí dokonalé čištění pleti bez oplachování, obsahuje termální vodu Avene, která má zklidnit jakékoliv podráždění pleti. Neobsahuje žádné parfémy ani barviva, které by mohly pleti škodit.

Její konzistence je spíše gelová, než vodová. Není to ale klasický gel, je tekutější. Nanáší se normálně na vatový tampónek, nebo se může na pleť nanášet prsty krouživými pohyby, a stane se tak ještě efektivnější díky masáži. Nanášejte jí ale na předem pořádně umyté ruce! Oplachování "tekutějšího gelu" není třeba. Krásně se totiž vstřebá během krátké chvíle.

Jak se spřátelila s mou pletí?

Má pleť je s ní velmi spokojená! Opravdu dobře odličuje a může být použita i na oči, což se mi líbí asi nejvíc, protože vůbec neštípe a je k očím velmi šetrná. Na to jsem docela háklivá. Tahle čistící pleťová voda mi krásně zjemní pleť a nemám po ní pocit takového toho nepříjemného pnutí. Musím jí ale použít celkem velké množství, aby opravdu vše odlíčila, ale to teď nebude problém, protože začíná být venku to opravdové léto, kdy se začnu/začneme líčit mnohem míň, nebo bychom alespoň měly.

vodovo - gelová konzistence

Hodnocení

+

Skvělé odlíčení
Šetrná k pleti
Zjemňuje
Neštípe na očích

-

Pokud se hodně líčíte, je potřeba velkého množství na odlíčení
Cena - trochu dražší - běžně 449Kč

(Nyní ale sleva 29% tady, kde koupíte 200mL za 319Kč!


Osvěžující sprej na nohy a do bot - Dermacol

16. června 2013 v 19:06 | K.W. |  Dermacol
Léto se blíží, teploty stoupají. Pokud spolu chceme v těchto vedrech všichni ve zdraví přežít, měli bychom si uvědomit pár přísných pravidel a začít se jimi řídit!

 1. Používat deodorant, pořád, obzvlášť v přeplněných autobusech, když se na někoho lepíte v tílku a přidržujete se přitom toho horního držátka.
 2. Nenosit vysoké ponožky v sandálech, letních otevřených botkách. Ať už se povolují jakékoliv módní výstřelky, shodněme se všichni na tom, že si tuto ošlivost odpustíme.
 3. Mýt se, vonět se - nezapomínat na nohy! A u tohoto bodu zůstaneme....

3. Dermacol Fresh Shoes Spray


Jsem si jistá, že o sebe každá z vás dobře pečuje, a proto vás nějaké smradlavé nohy netrápí, jenže jakmile je venku 30°C a vy jste celý den v jednich botách, nohy vám nevětrají a pokud si do nich občas stříkáte deodorant, víte moc dobře, že na prostředí "nohy v botách" není moc stavěný. Pokud si tedy chcete tohle místo navonět a příjemně osvěžit, vyzkoušejte tuto novinku od dermacolu!

Nádherně voní. To bych podotkla pro začátek jako asi nejdůležitější faktor. Je to taková svěží vůně, né moc sladká, prostě hodící se do těchto tropických dnů. Dlouho vydrží! Sprej jsem používala tolik dnů, abych mohla objektivně říct, že když jsem si večer "čuchla" k nohám, pořád pěkně voněly! :D To jsou podle mě nejdůležitější informace pro vás, protože k tomu je sprej stavěný a to vše taky plní! :)

Tento produkt je plný látky Sensidin, který zabraňuje tvoření mikroorganismů, které rozkládají pot. Dále také obsahuje mentol, který krásně chladí unavená chodidla.

K botám je velmi šetrný, nic se vám s nimi nestane! Můžete sprej aplikovat jak na chodidla, tak přímo do bot.

Jeho cena je slibná, 99Kč! Můžete také koupit změkčující balzám na paty, který pokožku regeneruje a hydratuje, dodá jí také potřebné vitamíny. Dále je k mání od dermacolu zvláčňující krém na nohy.

Přečteno? Tak teď už se můžeme kamarádit! :D

Plavkujeme!

16. června 2013 v 13:25 | K.W. |  Móda
Černé (NewYorker - 350Kč) Oranžovočerné (HaM - 200Kč)

Milé dámy, určitě nejsem sama, kdo si nakoupil pro letošek nové plavky! Nebo jste je určitě už vytáhli ze skříní... Tímto článkem budu virtuálně protestovat proti chození do školy v den, kdy bude jasno a 30°C! Zítra nehodlám jít do školy. Půl roku čekám na teplo a slunečný dny, a pokud mají teda jistěže přijít ve školní dny, nehodlám je prosedět v lavici. Je lidské hákovat v tak krásný dny, musíte se mnou souhlasit!

Táta mi odletěl do Izraele. Tak moc mu závidím, Izrael mě hrozně přitahuje svojí kulturou a úplně jinou atmosférou, než na kterou jsme zvyklí...


Vraťme se ale k plavkovému tématu! Na VV jsem založila forum, které se jmenuje "Ukažte své plavky"! Tak se přidejte a přikládejte i vaše kousky!

Pro inspiraci vám něco hodím i sem, jste taky takové plavkové maniačky, jako já? :D


weheartit.com

Nezapomínejme na ruce

15. června 2013 v 13:19 | K.W. |  Doplňková cvičební videa
Cvičebních videí není nikdy dost. A často zapomínáme na ruce, i když ty jsou v létě vidět asi nejvíc! Nedávno jsem přidala video na břicho, které pokud cvičíte, tak víte, že se druhý den nemůžete ani bezbolestně zasmát :D To samé vám teď ukážu i co se týká rukou. Našla jsem nový cvičební kanál na youtube, který se jmenuje LIVESTRONGWOMAN. Zaujal mě hlavně proto, že tam najdete sympatická videa v přírodě, na pláži, v prosklených prostorech, na který se hezky dívá. Tahle dobrá cvičební atmosféra je podle mě dost důležitá :) Pokud si chcete ale pořádně zacvičit na ruce s někým jiným, určitě opět mrkněte na blogilates.com, kde pod body focus najdete "arms" a můžete si vybrat ze spousty videí.


Pokud doma máte činky, určitě si obden zacvičte toto video, které vám posilní každou část rukou. Opírat se můžete třeba o stůl, postel, židli... místo činek můžete použít litrovky vody = 1kg.


Ruce také posílíte při józe! Pokud jí máte rádi, nebo vás láka si toto cvičení vyzkoušet, určitě mrkněte na toto video, které je takové relaxační, pomalé a proto účinné na posilnění hlavně rukou a hrudníku. Posilujete ale také břišní svaly a nohy + zadek.


Domácí peeling z olivového oleje

9. června 2013 v 19:44 | K.W. |  Kosmetika
Jak jste si tu mohli všimnout, psala jsem o kuchyňských kouzelnících, po kterých žadoní vaše pleť. Teď bych se ráda zaměřila na jeden konkrétní peeling pouze ze dvou ingrediencí, které máte každá doma!

Olej má každý doma. Olivový také skoro každý. A když k nim přidáte trochu soli, vznikne vám něco, za co byste v obchodě vyhodili hodně peněz a účinky by byly podobné, nebo i horší. Nemůžu vám to zaručit, ale proč tuhle domácí věc nevyzkoušet? Vždyť nemáte co ztratit.

Já se rozhodla, že si tento peeling vyrobím:
 1. Umyla a pořádně jsem vyčistila kelímek od garnier krému, který už byl téměř prázdný.
 2. Připravila jsem si olivový olej, sůl a misku
 3. Přidala jsem 3 polévkové lžíce olivového oleje a tři polévkové lžíce soli do misky (místo soli můžete použít cukr)
 4. Promíchala jsem a nechala chvíli odstát
 5. Dala jsem směs do kelímku od Garnier
 6. Poté jsem peeling rozetřela na odlíčený navlhčený obličej. Jakmile se spojí olej s vodou, směs se pak lépe vstřebá a neucpává póry. (Pozor na to, že vám to bude malinko odpadávat, stůjte proto nad umyvadlem)
 7. Nechala jsem působit 5 minut
 8. Smyla jsem
 9. A měla jsem krásně jemňounkou pleť a stáhlé póry!


jak peeling vypadá zblízka

Olivový olej je známý tím, že vyhlazuje vrásky, vypíná pleť, zvláčňuje ji a zjemňuje. Je to přírodní antioxidant a vlastní vitamín E a A, které jsou důležité pro naší pleť. Již po prvním použití je pleť jako dětská prdelka. :D Olej je vhodný jak na suchou tak i na mastnou pleť! Pokud si myslíte, že když je olej mastný, není na mastnou pleť, není to pravda. Jen je lepší nepoužívat olej tak často.

Místo soli, která čistí a dezinfikuje, můžete také použít cukr. Sůl je totiž hodně silná, a pokud máte třeba popraskané rty, určitě peeling neaplikujte na ně! Já blbá to zkusila a málem jsem brečela bolestí! :D Takže na rty jedině s cukrem! Popřípadě můžete přidat i med, který pleť zjemní ještě mnohem víc.

Odličování

Olivový olej je také velmi dobrý na odličování. Vezměte si vatový tampon, mírně ho namočte do teplé vody a kápněte na něj kapku ol. oleje. Potom odličujte jako při každém odličování. Výborně odličuje jak řasenku, tak make-up.

Co na to říkáte? Máte také s olivovým olejem nějaké zkušenosti?

Maybelline Colorama - Laky na nehty

9. června 2013 v 14:34 | K.W. |  Kosmetika
Patříte mezi ty, které kupují radši levnější laky na nehty? Já ano, a proto jsem si oblíbila laky od Maybelline. Nyní má tato značka novou řadu s názvem Colorama a řekla bych, že si mezi všemožnými odstíny vybere každý! Kromě laků jsou v obchodech také oční stíny (30 odstínů), tvářenky (6 odstínů), lesky na rty (6 odstínů) a oční linky (18 odstínů). Já se ale nyní zaměřím na řadu laků na nehty. Vlastním 4 odstíny, které vám jdu ukázat.


Odstín číslo 150 bych přirovnala k rajčeti. Jestli to je úplně klasická červená nebo ne, to ohodnoťte sami, já bych řekla, že tak obyčejná není. Pigmentace je skvělá, stačí 1 až 2 vrstvy a nehty jsou červené jako vidíte na obrázku.

Odstín číslo 749 je zvláštní žlutá. Není ani světlá, ani tmavá... Řeknu vám, že když jí mám na nehtech, připadá mi to, jako bych si prsty vymáchala ve vaječných žloutcích. :D Ale barva je to fajn, hodí se na léto a nemálo lidí mi jí pochválilo. :)

Z odstínu číslo 190 jsem mírně zklamaná. Patří do neonových odstínů a na nehtech mi neudělal moc pěknou zelenou. Možná to bude tím, že zelenou celkově nemám ráda, ale prostě k ní mám nějaký odpor. Navíc jeho pigmentace je velmi nízká, zelený nehet mám až po 3 vrstvě, né li víc...

Odstín číslo 108 bych zařadila mezi hodně populární barvy tohohle roku. Určitě jste si všimly, že to v obchodech zlatou barvou jen září, všechno má na sobě přinejmenším zlatý detail. Tahle barva není špatná, ale co se týče mě, moc ke mně nesedí.


Výdrž všech odstínů je vysoká, odlakovat se dají taky vcelku dobře a cena je 70Kč za 7ml.

Pokud nemáte rády takovéto syté barvy, v nabídce je i spoustu jemnějších odstínů! Je jich dokonce 70!

a mnoho dalších....

Nezapomínejme na břicho

9. června 2013 v 9:23 | K.W. |  Doplňková cvičební videa

Milé slečny, paní, dámy a pánové, pánové asi škrtám, dnes to bude takový mix všehosi, ale hlavně se mrkneme na další video od Cassey, protože ať už si ta příroda s námi hraje jak chce, to léto prostě bude! Věřme tomu a nezvdávejme naše rozděláné workouty jen proto, že je venku hnusně a nemáme náladu.

Naopak, dneska, konkrétně u nás, je nádherně, vytáhla jsem notebook ven a užívám si krásnou snídani na zahrádce pod čistým nebem. Před tím jsem si zacvičila toto video, které vám sem hodím. Co se týče mě, mám největší problém s tím, abych shodila to vše, čemu se říká břicho a hlavně to, co ho obklopuje! Cvičím pravidelně už od ledna, samozřejmě jsem se teprve hledala, co mi sedne, co ne, jak budu cvičit apodobně, ale břicho se mi pořád do nějakýho ideálního tvaru nezformovalo. Změny tu jsou! Určitě se mi trochu zmenšilo a hlavně, když ho zatáhnu, vidím pod kůží nějaké ty svaly a celkově zformované cosi tvrdšího pod tou tukovou bariérou! Nehodlám ale chodit v létě celou dobu se zatáhlým břichem, takže teď zapojím dietku = né klasickou dietku, jak jí vy znáte, ale prostě budu jíst každé 3 hodiny zdravá jídla a budu se snažit omezovat cukry. Hlavně, jak už začíná bejt hezky, musím hodně pít, do toho se dokopávám úplně ze všeho nejvíc a podle mě je to důležitější, než cvičení i nějaká dieta dohromady.

Nyní k tomu mému předlétovému režimu ještě přidám hlavně workout videa na břicho, protože na ostatních místech jsem celkem zhubla, alespoň mi to každý říká. Takže potvrzuji pravidlo, na břiše se hubne nejpomaleji! O to víc bysme na něm tedy měli makat, takže teď už přidávám video od Cassey a běžte dát břichu co proto! Cvičení sice není pohodlné, ale já hledám videa, která jsou více pohodlnější než ostatní, a Cassey je má! S tímhle videem zaposilujete každou část břišních svalů!


Samozřejmě, pokud se budete přejídat každý den sladkým, výsledků nedocílíte, možná se vám v břiše bude něco formovat, ale té tukové vrstvy se nezbavíte! Pokud chcete přidat na "odtučňování" těchto partií, určitě přidejte ke cvičení nějaké z těhto -> kardio cvičení , a nezapomeňte na to, že máte jíst menší porce pravidelně, hlavně méně kalorické a pořádně zapíjet čistou vodou! Nejlepší je, když si dáte pár loků vody před jídlem a pár po jídle!

Když se vrátím k mému dnešnímu dni, svěřím se vám s tím, že za dva týdny ústně maturuju z francouzštiny. Pro ty, kdo to tu u mě ještě nečetli, chodím na 6 letý francouzský gympl, od druhého roku máme většinu předmětů ve francouzštině a letos maturuju už ve třeťáku z fr., abych toho ve čtvrťáku neměla moc. Už včera jsem se vyhřívala na zahrádce a naučila se 4 texty, dnes plánuju to samé a do těch dvou týdnů ještě přidám dalších 12 textů... Rozebíráme 20 textů z francouzských knížek, mluvíme o autorovi, děláme analýzu, apod... Frantíci jsou přísní hlavně na formu, takže se striktně musíme řídit podle jejich pravidel a naše analýza musí obsahovat úvod, minutové čtení části textu, samotnou analýzu textu rozdělenou na hlavní podčásti "les axes", závěr... fuu, jak já oproti tomuhle miluju pořádné cvičení, kdy mě bolí celý tělo! Radši budu fňukat kvůli bolavým svalům, než kvůli učení se na maturitu!

Takže, všechny si povinně zacvičte i za mě toto video, a pošlete mi tak nějaké štěstíčko k maturitě! :D

POTŘEBUJETE MOTIVACI KE CVIČENÍ?!

JENOM JEZTE JÍDLO PŘED ZRCADLEM. NAZÍ. !! :D