Přehlídka BB krémů (Skin79 Snail Nutrition BB Cream)

27. května 2013 v 18:53 | K.W. |  BB krémy
Přehlídku BB krémů zakončuji tímto BB krémem od skvělé značky Skin79.

Snail Nutrition BB Cream

Dnes si dáme pro změnu šneky! Děsíte se, s čím teď příjdu? Určitě ne, protože většina z vás o tomhle slizím BB už někdy někde slyšela, četla o něm, viděla ho, nebo si ho zamilovala a používá ho každý den!

Věřte, doufejte, jak je libo, ale zkuste si představit, že KOREJŠTÍ šneci jsou daleko krásnější, než ti naši šneci a slimoušové. Nezarývejte si do hlavy, že si na obličej patláte 45% šnečího slizu, mohlo by se vám udělat nevolno a přišly byste o skvělý BB zážitek! Protože tento produkt opravdu má co nabídnout! :

  • Projasnění, UV ochrana SPF45, vyhlazení vrásek
  • Dlouhodobé účinky, jemná textura - snadná absobce, krásná pleť po dlouhou dobu
  • 45 % výtažků z korejských šneků - udržuje pleť přirozeně hydratovanou a zdravou
  • Bez škodlivých látek - eko-certifikované složky

Věřte šnekům, či nevěřte, ale já vám povím jedno, a to, že jejich výtažek je plný všemožných blahodárností! Zahojí akné, všelijaké jizvy, působí preventivně pro další takové nevítané tvoření!

Tento BB krém se hodí pro smíšenou a citlivou pleť, naopak nedoporučila bych ho pro mastnou, jelikož sám od sebe trochu mastnější je. U mě splnil vše, co jsem očekávala! Opět, jako ostatní BB Skin79 mi rozjasnil pleť, krásně se rozetřel úplně po celém obličeji, nezanechal skvrny, ani žádnou masku. Co se týká krycí schopnosti, je na číselné ose od 1 do 10 asi na bodu 6-7. Podrobnosti můžete vidět na spodní fotce před/po! (Není upravovaná)

Musím ale upozornit na vůni. Já bych nejradši mluvila o zápachu. Tento BB mi opravdu nevoní, je ale pravda, že co jsem četla jiné recenze, názory na toto téma se velmi lišily. Někomu zkrátka vůně sedla, někomu ne.

Přítel se mě pár minut štítil, ale potom se přemohl a po šnečích myšlenkách nebylo ani stopy! ;) Někdy je ale určitě lepší mlčet! :D

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | 27. května 2013 v 19:06 | Reagovat

To zní vážně drsně! Ale většinou to tak je, že co je odpudivý, je pak vlastně hodně zdravý a výživný! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama