Kvalita z Filipín přímo k vám domů

20. května 2013 v 16:07 | K.W. |  Móda

V dnešní době je veký problém sehnat něco, co je kvalitní a zároveň levné. Pokud jsme šetřílci, nebo zkrátka nejsme tolik při penězích, saháme často po špercích, které jsou sice levné, nicméně se nám po krátkém čase rozpadnou a my víme, že se nesmíme divit.

Já mám pro Vás ale tip, jak spojit něco levného s něčím kvalitním, nyní to bude navíc přímo od moře! Konkrétně z Filipín!

Naskytla se mi možnost spolupracovat s obchodem a přišli mi krásné náušnice na vyzkoušení. Výrobek vypadal kvalitně již po otevření balíčku, vybaflo na mě tedy to, co jsem opravdu čekala a jak to vypadalo na fotkách. Jsou vyrobeny z mušlí, už to vám zaručuje přírodní kvalitu, která je v této době hodně cenná.

Já navíc náušnice testovala v obrovském vichru venku, kdy jsem si myslela, že mi brzo uletí, ale mušle držely na uších vesele dál! ;)

Obchod ale nenabízí pouze šperky z mušlí, najdete tu také náušnice, náramky a náhrdelníky z perel nebo korálů. Čekáte něco příšerně drahého? Už při shlédnutí fotky se odvracíte od čtení celého textu a myslíte si, že za přírodní kvalitu dáte spoutu peněz? Vůbec ne. Například tyto náušnice stojí 299,-

Na stránkách naleznete spoustu dalšího zboží, jak levnějšího, tak dražšího, různě přírodně zbarveného, rozmanitého.

Šperky také můžete věnovat jako dárek svým známým! Balíček obsahuje krásné dekorativní balení!


Prohlédnout obchod, vybírat, objednávat a vidět více informací můžete zde:

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | 20. května 2013 v 20:24 | Reagovat

Ty mušle jsou úžasný... skvělej e-shop...jako dárek by to bylo super ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama