Květen 2013

Vnitřní strana stehen

11. května 2013 v 20:48 | K.W. |  Konkrétní partie

Pokud nás na našem těle něco trápí, často to bývají stehna. Ty by ale celkově ani tlustě nevypadaly, kdybychom měli pevnou tu vnitřní část, která bývá často povolená a ochablá. V tomhle článku se zaměřím na vnitřní stranu stehen, protože jakmile vyzrajete na ně, i celkově vaše nohy budou vypada opticky delší a štíhlejší. Nepůjde to snadno, ale změny uvidíte rychleji, než například při cvičení břišních partií.

Pro začátek musím jako vždy zmínit to, že je rozdíl, pokud máte mírně povolenou tuto část, mírnou celulitidu a chcete vnitřní stranu stehen pouze zpevnit, nebo máte problém s celými stehny a potřebujete se zbavit i tukové vrstvy. Jakmile se vás týká ten první případ, a stačí vám pouze tuto partii zpevnit, stačí vám cvičit cviky na tyto partie, které můžete vidět o něco níže. Pokud ale potřebujete "zhubnout" a patříte tak do druhého případu, nesmíte zapomenout zapojit do cvičení také kardio cvičení! (najdete v mých článcích, nebo na youtube po zadání: "cardio workout")

Potom už záleží jen na vás. Vy jse páni svého cvičebního plánu a jen vy si volíte počet opakování každého cviku. Samy si řekněte, jestli to už stačí, nebo si přiznejte, že byste si měla počet opakování dát znovu. Vše je ale jen a jen na vás.

JÍDLO

Co se týká mě, můžu vám poradit, JAKÉ cviky cvičit. Než ale začnete, přečtěte si tuto radu. Než se pustíte do posilování, hlídejte si, že jste před tím půl hodiny až 2 hodiny nejedli. Je to důležitý základ, protože když toto dodržíte, budete během cvičení čerpat energii právě z tukových zásob. Naopak po odcvičení si po půl hodince dopřejte kvalitní porci jídla. Hlavně něco co obsahuje sacharidy a bílkoviny. Nebo jak mě říká můj přítel, jez po cvičení banán!

CVIČENÍ

Na začátek je dobré se rozehřát. Já doporučuji například několik dřepů (třeba i s výskokem), skákání na místě (přes švihadlo)... Tomu věnujte přibližně 2 minuty, klidně i víc.

Samotné posilování vnitřních stehen by pro ten nejlepší efekt mělo trvat tak 30 minut. Pokud máte ale zrovna čas jen čtvrhodinku, nehoďte to hned za hlavu, ale prostě si těch 15 minut odcvičte. Každá minuta se ve fitness počítá! Na to nezapomínejte, protože i když se vám nějaký den nebude vůbec chtít, i třeba pěti minutkami to můžete spravit! Cvičte minimálně 3x týdně, ale klidně i víckrát, jde jen o to, aby si svaly tak jeden den v týdnu odpočinuly, jinak snesou cokoliv! Pokud se na závěr pořádně protáhnete, druhý den vás budou stehna bolet míň. Nejvhodnějšími strečinkovými cviky pro protažení jsou motýlek (v sedě, chodidla se dotýkají a nohy kmitají), klasické přitahování k jedné noze v překážkovém sedu nebo protažení ve stoje přenášením váhy z jedné nohy na druhou a dotýkáním se chodidel.

KONKRÉTNÍ CVIKY, VIDEA

Protože se mi zdá popisování cviků těžké na pochopení, vložím vám sem nějaká videa. Stačí jen cvik napodobit podle trenérky a máte to. ;)

Kardio dance / Velký Gatsby

10. května 2013 v 21:17 | K.W. |  Doplňková cvičební videa

Milovníci i nemilovníci Velkýho Gatsbyho pozor! Mám pro vás jedno retro video,
tedy spíš né já, ale má oblíbená fitness trenérka Cassey! Tohle video se nebude
líbit všem, ale proč sem nedát pro změnu něco různorodého?! Určitě si něko příjde na své:)

Video si můžete zatancovat/zacvičit místo rozehřávácího kardia. Cassey se hodně všude
přednostně zaměřuje na nohy a zadek, tak i v tomto videu můžete vidět záběr
na tyto partie. Navíc, trocha humoru ve cvičení nemůže ublížit.

Kdo jde do toho? :D

tady vás to naučí

tady se vám předvede, jak je v její oblibě! :D


Dcera nejlepšího kamaráda / The Oranges

10. května 2013 v 19:39 | K.W. |  Filmy

Pokud máte rádi oddychové filmy, bude tato recenze hlavně pro vás. Film "Dcera nejlepšího kamaráda" je komedie z roku 2011. V databázi je napsaný i jako drama, já bych se ale přiklonila k romantické komedii.

Děj není strhující. vypráví o vztahu dcery s někým, kdo je otec jiné dcery a zároveň kamarád táty té předešlé dcery. Pokud jste se do toho právě zamotali stejně jako já, tak vám to shrnu takhle. Manželé O. a manželé W. jsou nejlepší přátelé, bydlí naproti sobě přes ulici. Všechno probíhá pohodově do jednoho dne, kdy se dcera z jedné rodiny zamiluje do otce dcery v druhé rodině. Napětí ve filmu graduje, nakonec skončí změnou života všech. Větší podrobnosti vám nejsem zvyklá psát, protože si film musíte shlédnout s co nejméně informacemi, abyste si ho mohli pořádně užít, nebo neužít.

Já osobně jsem se na film koukla hlavně kvůli jedné z mých nejoblíbenějších hereček. Kdysi dávno jsem jí nazvala podle mě nejkrásnější herečkou vůbec. Když se zaměřím na dnešek, nebyla jsem od pravdy tak daleko. Jmenuje se Leighton Meester. Určitě jí znáte z gossip girl, kde si zahrála Blaire Waldorfovou. V tomhle filmu hraje právě klíčovou postavu, roli mladé dcery, té, která se zamiluje do otce holky ve stejném věku jako je ona. Může vám to přijít lehce laciné. Režisér Farino si s nějakou bohatou zápletkou nelámal příliš hlavu. Průběh filmu vlastně tak nějak budete čekat už od začátku. Proto strhávám tomuto snímku pár bodů. Abych ale nezapoměla na dalšího podstatného herce, který také tu bodovou hranici trochu udržel. Ve filmu hraje, jako "přítel" Leighton, Hugh Laurie, tedy známý pod svou hereckou rolí Dr.House. Taky se nad touto kombinací divíte? Budete se místy divit i u filmu. Tenhle pár se podle mě v nějakých částech k sobě moc nehodí, naopak někdy mě zaujal. Možná mě jenom celou dobu vyvádělo z míry to, jak je Hugh Laurie už starší... a vedle Leighton si představím spíše někoho v jejím věku. Absurdnost věků tedy hraje v tomto filmu hlavní roli.

I když mu strhávám body za nestrující děj a snadno předvídatelnou zápletku, musím uznat, že jsem se rozhodně nenudila a na herecký výkon Leighton a Hughe se vážně hezky dívalo.

Proto dávám 6/10.

Film ke staženÍ TADY (s českými titulky)
PS: Pokud taky máte rádi Leighton, mrkněte se na film "Spolubydlící" !! Také se na něj v mých recenzích dostane. ;)

Kdo si hraje, nezlobí. Miluje.

9. května 2013 v 20:10 | K.W. |  Mým Srdcem

Čas plyne stále rychleji...
Lidé, co jsou v páru, se denno denně snaží o to, aby byl jejich vztah zábavný, originální, příjemný, nebo něčím ozvláštnělý. Kdo se má ale snažit v kuse každý den? Nikdo, a taky to tak doopravdy není, energie není věčná a vztah není jediná věc, která potřebuje v našem denním koloběhu potřebnou péči.

Čím déle ale ve vztahu žijeme, tím více můžeme mít problémy s udržením zábavy a nevšednosti.

Nebyla bych to ale já, kdybych se nepokusila něco vymyslet, a proto jsem náš 10 měsíční vztah chtěla přetvořit k obrazu svému a pokusit se o něco nového.

Co nového v H&M

8. května 2013 v 14:15 | K.W. |  Móda
Milé dámy, dnes jsem opět skočila do virtuálního obchodu H&M, abych vám ukázala, co je v něm nového. Tuto snadnou věcičku jako je "hm dressing room" můžete vyzkoušet také. Pravidelně jsou tam přidávány nové kousky oblečení, které si můžete oblékat na figurínu, abyste věděli, jak vypadá oblečení na postavě. Skvělý je, že to samé oblečení je i možné nově koupit v kameném obchodě.

Pro začátek vám ukážu pár svých namixovaných výtvorů i s cenou, na závěr přidám pár outfitů plavek! Protože ať chceme, nebo ne, tahle sezona se rychle blíží. :)

Zamilovaná do Biodermy

7. května 2013 v 15:56 | K.W. |  Bioderma
Kdo používá produkty od biodermy, zamiluje se do nich. To je věta, nebo spíše dvě, na které jsem po dvou týdenním zkoumání přišla. Do té doby, pro mě byla značka bioderma jen názvem pro přípravky, které na sobě za tu cenu radši nebudu riskovat.


Jednoho dne mě tedy doma přivítal balíček od této značky. Netušila jsem proč, myslím, že jsem jim ani o vzorečky nepsala. Rozbalila jsem ho a s nadšením vybalila celý obsah. Vzorků už mi za můj kosmetický život přišlo mnoho, ale nikdy se v nich nenašlo něco, co by obsahovalo 5ml úžasného překvapení. Bioderma virtuálně nějakým neznámým způsobem zjistila, co moje pleť potřebuje, a poslala to po naší pošťačce.

Ihned jsem se běžela odlíčit a vyzkoušela jsem ten maxi vzorek, který mi mimochodem drží až do dnes, a to ho používám každý den 2x. Rozhodla jsem se tedy udělat takovou minirecenzi, protože, světe div se, mi tento zázrak už za necelé 2 týdny pomohl!

A o co se tedy vlastně jedná?...

Vzorky mi přišly ke kolekci Bioderma - Sébium, tedy pro mastnou pokožku. Více informací najdete tady: sébium.

REKLAMNÍ LETÁČEK ŘÍKÁ...

Sébium Al korektor: Pokožku dlouhodobě hydratuje díky obsahu glycerínu a xylitolu. Díky patentu Fluidactiv zabraňuje tvorbě vyrážek a uhrů. Překrývá barevné nerovnosti na pokožce.

Sébium Global: (Můj maxi vzorek) Působí na všechny příčiny vzniku akné díky unikátnímu spojení patentu Fluidactiv a Bakuchiol. Biologicky zamezuje tvorbě vyrážek. Předchází vzniku jizev a pokožce navrací hladkost.

Sébium AKN Fluid: Aktivní fluid pleť dokonale pročistí a rozjasní, zanechává ji hladkou na dotek. Díky obsahu glukonátu zinku působí na pleť antibakteriálně. Výborná tolerance.

Sébium PORE Refiner: (Také vzorkem v balíčku -2ml) Aktivní sérum na okamžité stáhnutí viditelných pórů, dodá pelti hebkost a zdravý vzhled. Omezuje tvorbu mazu a zabraňuje ucpání pórů. Vhodné i jako podklad pod make-up.

Sébium Gel Moussant: (Také vzorkem v balíčku - 10ml) Čistí pokožku a reguluje kvalitu kožního mazu díky patentovanému komplexu Fluidactiv. Vhodný na tvář i tělo. Neobsahuj mýdlo.

JÁ ŘÍKÁM...

Sébium Global:
Vyzkoušela jsem již zmiňovaný výrobek "Global"! Vzorek má 5ml, nicméně k nanešení potřebuju úplné minimum. Každé ráno a každý večer, už asi 9 dní, si tuto hustší vodičku nanáším na vyčištěnou pleť. Musím říct, že mám po tomto produktu viditelně lepší pleť! Mám pocit, že mi zesvětlaly jizvičky na pleti a mám jí hladší. Zatím se mi na pleti neudělal žádný nevítaný návštěvník. Zamilovala jsem si tento výrobek, a budu si objednávat další, tedy 30mL produkt za 399Kč... tyhle peníze budou investované správně.


Pokud byste chtěli také vyzkoušet nějaký přípravek, zkuste jim napsat! Myslím si, že by vám je mohli poslat. Kontakt na e-shop najdete na bioderma.cz.

Za mě konkrétně produkt "global" dostává 10 bodů z 10! A to ho používám teprve 9 dní!

Na blogu se můžete těšit na recenzi výrobků od dermacol.cz (se kterým začínám spolupracovat), dále také na spolupráci zatím s nejmenovaným e-shopem se šperky! S největší pravděpodobností s tím bude spojená giveaway soutěž!

A mnoho dalšího...


Dřepy! Vše o nich + cvičební plán

4. května 2013 v 13:18 | K.W. |  Cvičební plány


TENTO ČLÁNEK JE PŘENDANÝ NA NOVÝ WEB

KLERWONDER.CZ


Májová inspirace

3. května 2013 v 20:12 | K.W. |  Móda
Fotka: KRISTIAN SCHULLER

Inspirace není nikdy dost a víme to moc dobře i bez toho, aniž bych to tu právě teď tvrdila. Podle průzkumů obchodů si všímáme nových jarních/letních trendů, určitě jsme narazily na spoustu neonkových barev, na geometrické tvary, pořád ještě květinové vzory, proužky a krajky. Tak po čem novém právě teď toužíte? Taky jste se jako já nadchly pro koupi nějakých krásných jarních šatů? Bot?