Květen 2013

Přehlídka BB krémů (Skin79 VIP Gold Super Plus BB Cream)

23. května 2013 v 22:03 | K.W. |  BB krémy
Nyní se zaměřím na další z vyzkoušených BB krémů značky Skin79 ze stránky bb-cream.cz.

VIP Gold Super Plus BB Cream


Další krasavec z těchto bb krémů, opět se na mě tvářil velmi mile, jen je jako ostatní trochu rozdílný. Opět je složen ze zlata, kaviáru a oleje z mandlí, takže nádherně vyživuje pleť. Nabízí rovnováhu a sjednocení pleti, vyhlazení vrásek, projasněnou pleť, hydrataci a ochranu před UV zářením.

Když jsem BB nanášela na pleť, všimla jsem si krémové konzistence, která nebyla ani moc tekutá, ani moc tuhá, prostě akorát. Pleť se hned krásně rozzářila, jako u ostatních bb této značky. Pro ty z vás, co máte světlejší pleť, je VIP Gold ideální, ale musím upozornit na to, že se umí krásně přizpůsobit skoro každé barvě pleti - to je to, co na těchto BB obdivuji nejvíc.

Co dále musím zvýraznit je to, že tento krém zas tak moc dobře nekryje. I když to tak vypadá na fotce, maskování prostě není jeho silnou stránkou. Proto pokud potřebujete něco zakrýt, zvolila bych navíc korektor (doporučuji dermacol-cover, který se přizpůsobí a zakryje snad vše).

Je vhodný pro všechny typy pleti, kromě mastné. Na pleti vydrží kolem 8 hodin.

Info a koupě ZDE.

Přehlídka BB krémů (Skin79 The Oriental Gold Plus BB Cream)

21. května 2013 v 17:45 | K.W. |  BB krémy
Jako čtvrtý BB krém jsem díky tomuto e-shopu pro vás vyzkoušela

The Oriental Gold Plus BB Cream

Pokud shrneme naší prozatimní přehlídku BB značky Skin79, narazila jsem na svého maximálního favorita mezi zbylými krály BB krémů. Všemi vzorky jsem unešená, každým trochu jinak, ale tento mě zkrátka dostal nejvíce. Tady platí, vysoká cena = více než skvělá kvalita - přímo LUXUSNÍ.

Tento BB krém nabízí lifting a vyhlazení vrásek, složky z orientálních čajů kaviáru a zlata, které udržují optimální rovnováhu pleti, a hydrataci. Já bych k tomu všemu ještě přihodila úžasné krytí, nádherné zjemnění pleti, vyhlazení, sjednocení barvy pleti a navíc nádherná VŮNĚ. Co se týče mě, důvěřuji jak čajům, tak kaviáru i zlatu, takže je nádherný pocit mít tento krém na pleti.

Po nanešení jsem nepotřebovala žádný korektor navíc, jen malinko pudru, protože mám problémy s lesknoucí se pletí, ale druhý den jsem i vyzkoušela chvíli počkat bez pudru a BB se stal nelesknoucím (mám už používání pudru zautomatizované).

Oriental Gold Plus se nádherně roztírá, bez problémů jsem ho dostala všude tam, kam jsem potřebovala a prozradím vám jednu takovou magičnost. Jakoby s každým kousíčkem pleti tento krém udělal to, co ona doopravdy potřebuje! Vše je prostě po nanešení tak, jak má být.

Je určený pro všechny typy pleti, nicméně bych ho zařadila spíše pro suchou pleť. Každopádně opět píšu, že tento BB s vaší pletí udělá to, co si žádá. Odstín je těžko popsatelný, nejprve se zdá světlounký, po rozetření se krásně přizpůsobí do přirozena s vaší pletí.

Součástí samotného výrobku je i tvářenka.

Ve mně se po tomto odzkoušení ozývají povzdechy typu "ach" "wau"...prostě jsem se zamilovala. :) Obrovské díky tomu, kdo toto stvořil. :D

Info a koupě ZDE.

žádné úpravy fotek

Přehlídka BB krémů (Skin79 Hot Pink Super Plus BB Cream)

21. května 2013 v 16:16 | K.W. |  BB krémy

Jako třetí BB krém od značky Skin79 vám představuji

Hot Pink Super Plus BB Cream

Tento BB cream je asi nejznámější BB na trhu značky Skin79. Jako při každém testování jsem byla zvědavá, co na mé pleti vykouzlí a čekala jsem, kdy konečně začnu být u nějakého výrobku nespokojená, protože mi nepřišlo normální, abych byla tak nadšená z každého BB krému této značky. Nicméně ani tento vzorek mě opět nezklamal.

Výrobek slibuje lehkost pleti, kontrolu mazu, dlouhou výdrž, hydrataci, projasnění, vyhlazení vrásek, ochranu před UV zářením, podklad pod make-up i samotný make-up v jednom!

Na mě napoprvé zapůsobil hlavně svojí jemností, opravdu jsem po rozetření krému měla nádherně zjemněnou pleť, víc než u předešlých dvou BB krémů. Nemá žádnou výraznou vůni a jako dodatek přidávám, že má jemně našedlý odstín, nicméně podle mě né tak silně, jak jsem četla v jiných recenzích. Krásně kryje, což má u mě taky velké plus, pleť je sjednocená a opět rozjasněná, jako u předchozích BB. Na pleti vydržel opravdu dlouho, nevšimla jsem si žádného šupinkování na pleti apodobně.

Je vhodný pro všechny druhy pleti: suchou, normální, smíšenou i mastnou. Zbožňuju tu přizpůsobivost!

Více informací naleznete zde, kde si i můžete tohoto růžového krasavce zakoupit. Co na něj říkáte? Pokud ho máte doma, jak jste s ním spokojené vy? ;)

fotka bez úprav!

Kvalita z Filipín přímo k vám domů

20. května 2013 v 16:07 | K.W. |  Móda

V dnešní době je veký problém sehnat něco, co je kvalitní a zároveň levné. Pokud jsme šetřílci, nebo zkrátka nejsme tolik při penězích, saháme často po špercích, které jsou sice levné, nicméně se nám po krátkém čase rozpadnou a my víme, že se nesmíme divit.

Já mám pro Vás ale tip, jak spojit něco levného s něčím kvalitním, nyní to bude navíc přímo od moře! Konkrétně z Filipín!

Naskytla se mi možnost spolupracovat s obchodem a přišli mi krásné náušnice na vyzkoušení. Výrobek vypadal kvalitně již po otevření balíčku, vybaflo na mě tedy to, co jsem opravdu čekala a jak to vypadalo na fotkách. Jsou vyrobeny z mušlí, už to vám zaručuje přírodní kvalitu, která je v této době hodně cenná.

Já navíc náušnice testovala v obrovském vichru venku, kdy jsem si myslela, že mi brzo uletí, ale mušle držely na uších vesele dál! ;)

Obchod ale nenabízí pouze šperky z mušlí, najdete tu také náušnice, náramky a náhrdelníky z perel nebo korálů. Čekáte něco příšerně drahého? Už při shlédnutí fotky se odvracíte od čtení celého textu a myslíte si, že za přírodní kvalitu dáte spoutu peněz? Vůbec ne. Například tyto náušnice stojí 299,-

Na stránkách naleznete spoustu dalšího zboží, jak levnějšího, tak dražšího, různě přírodně zbarveného, rozmanitého.

Šperky také můžete věnovat jako dárek svým známým! Balíček obsahuje krásné dekorativní balení!


Prohlédnout obchod, vybírat, objednávat a vidět více informací můžete zde:


Přehlídka BB krémů (Skin79 The Premier Gold BB cream)

16. května 2013 v 18:00 | K.W. |  BB krémy
Tentokrát mám pro vás již druhý vzorek z BB krémů Skin79, s jehož e-shopem spolupracuji: http://www.bb-cream.cz/ . Ještě příjde na řadu dalších 5 vzorků, tak sledujte blog. ;)

Skin79 The Premier Gold BB Cream


Na tohoto krasavce jsem se hrozně těšila a vůbec mě nezklamal. Nemá zatěžovat pleť, má jí projasnit, chránit a zklidňovat, zmatnit nerovnosti pleti, zjemnit jí. Obsahuje mnoho druhů výživy potřebné pro pleť a také jí chrání před UV zářením. Hydratuje suchou pleť a léčí kožní problémy. Když jsem vzorek načla, nanesla jsem si malinkou kapku na tvář a byla zvědavá na zázrak. Jeden přišel hned po prvním rozetření - a to vysoká krycí schopnost! Konzistence krému je vcelku tekutá, rozhodně tekutější než u předešlého BB Triple Functions (oranžového). Bohužel mi ale moc nesedl odstín, přesto, že se krém krásně rozetřel a splynul v jeden barevný ton, zdál se mi moc světlý a spíše do žluta. Nevím, jaký na tohla máte názor ostatní, ale mě se to takhle zdálo a potřebovala bych radši jný BB kvůli odstínu. Pište do komentářů. Ráda bych se ale opět vrátila ke krytí, protože to se mi hrozně zamlouvá. Podle mě kryje skoro stejně jako dermacol make-up cover, pokud ho znáte, pro jeho maximální krycí schopnost.

Stručně, jasně:
 • Jemná a lehká textura bez zatěžování pleti.
 • UV ochrana SPF40
 • Suché pleti dodá přirozenou hydrataci.
 • Redukce vrásek díky aminokyselinám, výživa pleti.
 • Díky výtažkům z Gold Tea zklidňuje pleť. Zelený čaj chrání před škodlivými vlivy.
Vhodný pro typy pleti:
 • Suchá pleť
 • Pleť s vráskami
 • Unavená pleť
 • Pleť s rozšířenými póry

foceno ráno, kdy ještě nesvítilo slunce.. fotka tedy bohužel trochu bledší,
odstín není takhle světlý, ale přizpůsobí se! (Mírně do žluta)

Přehlídka BB krémů (Skin79 BB Triple Functions Vital Cream)

15. května 2013 v 18:41 | K.W. |  BB krémy
Naskytla se mi možnost spolupracovat s obchodem s BB krémy http://www.bb-cream.cz/. Přišlo mi dohromady 6 vzorků k vyzkoušení a všechny vám představím na mém blogu. Dnes mám pro vás první BB krém, a to...

Skin79 BB Triple Functions Vital Cream


Jako první jsem vyzkoušela tento oranžový BB krém. Na vaší pleti má vyhlazovat vrásky, má jí chránit před UVA a UVB zářením, posilovat jí, udržovat vyváženou, chránit jí před škodlivými vlivy prostředí a hydratovat. Je vhodný pro mastnou pleť, pleť s hnědými skvrnkami a vadami, s rozšířenými póry, bez pružnosti a s vráskami. Po mém vyzkoušení ho hodnotím velmi kladně. Krém má úžasný odstín, který se krásně přizpůsobil mojí pleti, skvěle jí rozjasnil a rozzářil. Hned jsem si ale všimla krycí schopnosti, která není moc vysoká. Všechno tímto bb krémem nezakryjete. Přesto je ale podle mě skvělý pro pleť s menší potřebou zakrývání nedokonalostí, protože pleť je po něm sjednocená a působí vážně zdravě. Navíc úžasně zmatňuje! Opravdu je tedy pro mastnou pleť. A na závěr, jaká je výdrž? Když jsem odpoledne přišla ze školy, asi tak 90 % krému bylo na svém mástě tak, jak jsem ho zanechala ráno. Skvělý výrobek! Jak můžete vidět na mé spodní fotce před a po, tento BB krém mi pleť nádherně rozjasnil a uděla s ní vše, co sliboval. :)

Stručně, jasně:
 • Ekologicky šetrné - rostlinné složky udržují hydrataci a rovnováhu pleti.
 • Pocit svěžesti a matný vzhled - rychle se vstřebává, pleť je matná.
 • Vitamínový komplex - zdravá pleť bez pocitu těžkosti.
 • UV ochrana - chrání proti UVA a UVB záření.
Vhodný pro typy pleti:
 • Mastná pleť s množstvím mazu
 • Pleť s hnědými skvrnami a vadami
 • Pleť s rozšířenými póry
 • Pleť bez pružnosti
 • Suchá pleť se skvrnami a vráskami


žádné úpravy - pro objektivní recenzi

Jared Leto u mě doma

15. května 2013 v 16:59 | K.W. |  Móda
Víte, jakou má člověk radost, když příjde domů a najde tam svého oblíbeného zpěváka/herce? Určitě ne! Ale já díky dnešku ano a řeknu vám, že to přeju zažít každé z vás!

Já doma na posteli našla ležet Jareda Leta a můžu za to poděkovat skvělému e-shopu OF.CZ!

Tato stránka vám umožní udělat si jakékoliv tričko, dle vlastního výběru. Můžete si vkládat na trička libovolné nápisy, obrázky, úplně cokoliv, a milý e-shop vám ho cca do 4 dnů pošle! Tohle byla opravdu rychlovka! V sobotu jsem si navrhla tričko, v pondělí bylo vyrobené a ve středu u mě doma, ohromná rychlost na to, že vyrábí tričko dle vaší libosti.

A tak jsem se vrhla na Jareda a hodila ho na sebe!


Zvolila jsem velikost M, protože jsem nevěděla, jak moc se bude dát materiál roztáhnout, nicméně jsem si možná měla vzít Sko, protože je tričko pružný. Přesto ale pěkně padne na tělo. Vše vypadá jako v editoru, kde jsem si tričko navrhla. Jedna věc mě ale překvapila a to, že je materiál mírně průsvitný a tenký. Nemyslím tím, že je nekvalitní! To rozhodně ne. Tričko je takové letnější a vzdušnější!

Tak hurá do tvoření! Jsem zvědavá, jak si v editoru vyhrajete vy! Pokud si něco budete objednávat, posílejte mi vaše návrhy na mejla a pochlubte se!

Co říkáte na můj návrh? :)Okouzlete lví hřívou!

14. května 2013 v 18:48 | K.W. |  Názory
My, lidé ženského pohlaví, se často v našem vesmíru točíme kolem jedné veci, která je nám mnohdy cennější než cokoliv jiného. Na vlasy zkrátka nedáme dopustit!

Jenže né každé z nás se poštěstí a občas nám na té hlavě něco chybí, proto je tu možnost prodloužení lidských, nebo umělých vlasů. To co ale chceme, je kvalita a kvalitní vlasy si zaslouží zmínit i kvalitní internetovou stránku, kde můžete vlásky nakoupit.

Znám mnoho případů holek, které toužili po delších vlasech a když jim přišli domů, nestačili se divit, co v balíčku našly. Je to prosté - nekupovat vlasy na neověřených obchodech. A ještě prostější, možnost nakoupit na této stránce, mnou doporučené -


Najdete tu lidské vlasy různých délek (43, 53, 63, 73cm), rozmanitou paletu barev, přírodní odstíny, clip-in ofiny, pramínky, culíky a mnoho dalšího. Lákavé jsou také slevy a akční nabídky, které jsou často hodně vysoké. Přes to, že je cena tak nízká, vlasy jsou 100% pravé, dají se natáčet, barvit, žehlit... Jediný rozdíl je v culících, které jsou z japonského kanekalonu. Navíc se tu můžete dozvědět jak správně si vlasy připnout - čtěte TADY Doručení do 24 hodin přidávám jako další plus.

Pokud tedy přemýšlíte o tomto způsobu vylepšení vašeho budoucího lvího hára, určitě zabrouzdejte na tuto ověřenou stránku!Résumé

13. května 2013 v 19:45 | K.W. |  O životě
Tak milí pánové a dámy, dnes mám za sebou 4 hodiny psaní maturitní práce z francouzštiny. Kdo už někdy byl také v té mé maturitní kůži tak ví, jak jsem se cítila, když jsem položila práci na stůl a vesele se usmála na učitele, kterého nemám ráda. Ještě celý zbytek dne jsem rozdávala úsměvy, radost a dobrou náladu, takže pokud jste mě nepotkali, doufám, že jste si dobrou náladu získali jinak. ;)

Maturitu z francouzštiny mám už ve třeťáku, protože jsem na francouzském gymplu. Matiku, Fyziku, Chemii, Děják a Zemák tu mám v jazyce francouzském. HUmff, ano, je to pekelně zákeřná škola. Kdo by chtěl taky maturovat už ve třeťáku, že...

Tento týden bude krušný. Vyklidím si hnízdo a v pátek mi bohužel přijede francouzka na výměnný pobyt. "Bohužel"

Co vás tu nyní čeká je ale hromada jiných věcí, jak to já vše stihnu nějak udělat? :D Rozjela se mi nyní spousta spoluprácí s e-shopy kosmetiky, triček, šperků... a proto tu teď bude mnoho doufám kvalitních recenzí.

Až skončí giveaway s kabelkou guess, budu pro vás mít hned další! :)

Zkrátka a dobře, teď se mi bloguje fajnově a doufám, že si tu čas od času počtete něco, co vás zaujme, proto to taky dělám! Takže mě motivujte komentáři a já vám za odměnu budu posílat nemalou dávku snad pořádných článků!

Toť pro dnešek celé résumé, jak by dnes napsalo mé francouzské já při maturitě.

Když už jsem zas u toho, VŠEM letošním maturantům přeji pevný nervy a hlavně štěstí na zadání/otázky!!! Já ho dnes měla... ;)


GIVEAWAY / kabelka GUESS

12. května 2013 v 10:20 | K.W.

Zdravím všechny! Mám pro vás jednu velkou giveaway za to, že navštěvujete můj blog, a třeba ho i máte rádi,... nebo teď mít budete, hah :D Každopádně si jí prostě zasloužíte, tak je tu a rovnou s pravou kabelkou GUESS! (malá kabelka, psaníčko, kosmetická taštička) (Je úplně nová, nemusíte se bát žádné vady apodobně :D)

Možnost vyhrát má opravdu každá z vás! Podmínky pro soutěž jsou jednoduché:

 • První podmínkou je, abyste byli fanoušky mé stránky na fb, prostě jí šoupněte LIKE! ;)
(tady se i dozvíte, kdy soutěž ukončím! A samozřejmě vítěze!)
 • Druhá podmínka je pro vás ta nejdůležitější, tedy napsat do komentářů váš e-mail, abych vás mohla kontaktovat v případě výhry!
 • Do komentářů připiště, kde nejraději nakupujete modní doplňky! ;)
 • Sledujte i nadále můj blog:)
Vítěze budu vybírat náhodně, nebo pokud by mě zaujal nějaký komentář,... kdo ví ;)

To je vše! A teď tedy s chutí do soutěžení! Přeji hodně štěstí. :)