Duben 2013

Like Crazy

28. dubna 2013 v 11:11 | K.W. |  Filmy

Film,
co vás ponoří do úplného nitra jednoho zamilovaného páru,
ve kterém se stotožníte s jejich problémy,
možná se v nich najdete
a možná si uvědomíte to, co já, že vztah na dálku je až přespříliž složitý, nebo alespoň jednou bude. A přes předlouhé odloučení jeden od druhého, se můžou věci změnit... jak to zařídit s tím, abys několik měsíců čekala na setkání s tvým protějškem a přesto si ty měsíce užila? Nebo je pravdou, že v té době se ztrácí kus života? Přijděte tomuto filmovému snímku na kloub, a budete odměnění. Neskrývá v sobě děj, který vás vytrhne ze židlí, ale dotkne se vašeho srdce.

Jak vztah neposlat do kytek

26. dubna 2013 v 22:08 | K.W. |  Názory
O tom, jak moc jsou vztahy komplikované, píše ne jeden člověk, lifestylový magazín, časopis, blog... Každá z vás se někdy ocitla, nebo ocitne ve chvíli, kdy po vztahu touží, po takovém, který bude vyhovovat obou stranám, jehož chod bude fungovat... Jenže co doopravdy chceme? Je jasné, že dřívější generace stála níž při zemi, skromněji chtěla člověka, s kterým splodí dítě, vychovají ho a společně zestárnou. Jenže společně s novou dobou, technikou, se měníme i my a to platí i pro lásku, tedy partnerské vztahy. Jsem opravdu jediná, která je obklopená lidmi, co si stále stěžují na to, jak už spolu s druhou polovičkou chodí rok, nebo několik let, a všechno je začíná štvát? Nudit? Proč se obrovským tempem zvyšuje procento nezadaných lidí? Začali jsme toužit víc po popularitě? Po tom, - být někým? Vydělat majlant? Stále si jen užívat? Ano, tohle začíná být lidská pointa života... už i facebook to některým hlavám naznačil. Užívat si, poznávat hromadu lidí, chlastat, měnit reálný svět na imaginární, střídat partnery/partnerky...

A přitom je tak jednoduchý, mít dobře fungující vztah a zároveň si užívat života... Jde zkrátka pouze o to, abychom tupě neprocházeli den za dnem, ale trošku pro ten život něco udělali.

Motivační fotky (před/po)

25. dubna 2013 v 19:49 | K.W. |  Motivace
Ahoj všichni, tak jak jste na tom se cvičením? Chytli jste se Jillian Michaels, nebo jste daly na mé rady a poctivě cvičíte s Casey (blogilates.com) ? Ať už na sobě makáte jakkoliv, určitě každá z vás znáte takový ten den, kdy si řeknete, že se vám prostě cvičit nechce, jenže druhý den příjde to samé... Mě často pomůže pár motivačních fotek, kde vidím, jak se některé slečny změnili po pravidelném každodenním cvičení. A je to tu, tyhle změny jsou opravdu reálné, tak koukejte a nepřestávejte v tom, co máte rozdělané! Každý den poctivého cvičení vaše tělo ocení. A pokud máte nějakou motivační radu i vy? Hoďte jí pod tento článek do komentářů! :)


Cvič s Cassey a měň se už po týdnu!

14. dubna 2013 v 15:43 | K.W. |  Cvičební plány

Nyní tu pro vás mám hromadu nových videí od jedné "trenérky". Tuhle vietnamku jsem objevila úplně náhodou a jsem z toho nadšená, protože jsem šoupla mou oblíbenou Jillian Michaels do složky "nudné, nemotivující". Cassey se stala mým novým vzorem, cvičím s ní každý den a hrozně mě to baví, protože má na svém blogu hromadu videí, které mixuji a posiluji tak celé tělo různými způsoby!

Myslím si, že nejsem jediná, kterou Jillian Michaels přestala bavit... ať už po 30 day shred, nebo po jejích jiných programech. Proto jestli potřebujete někoho, kdo vás ke cvičení víc nakopne a bude vás víc motivovat, čtěte dál! Cassey vás určitě bude bavit! A nejen to! Když budete denně cvičit více jak půl hodiny, uvidíte změny už po pár dnech! Já je viděla hned! A je pravda, že s Cassey mi i ta hodina uteče hrozně rychle!

Pokud si říkáš, že už do léta stejně zhubnout nestihneš a touhle větou se demotivuješ, zapomeň na ní! Protože s touhle novou spásou si vykouzlíš hezkou postavu do léta "snadno" a zaručeně (vkládám do uvozovek, protože i když je Cassey skvělá, bude to dřina, to mi věř! Ona tě v tom ale nenechá...a pokud nějaký cvik opravu nevydržíš dýl, prostě překlikni video a cvič další a další... střídej, mixuj, jak je libo, je to jen na tobě, jaká videa si od ní zacvičíš, jen prostě vydrž tu půlhodinku minimálně. Jsem si jsitá, že spousta z vás ani nebude chtít ve cvičení přestat! :D vážně je to tak, její videa jsou prostě skvělá!

http://www.blogilates.com

POSILUJTE, ZPEVŇUJTE!

Pro vás, co chtějí POSILOVAT a pouze tak ZPEVNIT své tělo, mixujte její "workout videos", konkrétně "body focus", kde si vyberete určitou partii, kliknete na ní a pak už si jen vyberete z hromady videí to, co se vám zrovna líbí nejvíc.

(Slovníček pro ty z vás, co neumí anglicky: ABS=břicho, ARMS and UPPER BODY=ruce a horní část těla, BACK=záda, BUTT=zadek, LEGS and THIGHS=nohy a stehna, OBLIQUES=šikmé svaly, TOTAL BODY=celé tělo, STRETCHING=protahování)

TOTAL BODY- to je pro ty z vás, co neví jak, nebo si nechtějí mixovat různá videa na jednotlivé partie. Vyberete si tam spoustu videí, při kterých budete střídat posilování všech vašich svalů.

Já jsem ale ten typ, co si radši mixuje své vlastní sestavy, protože nesnáším stereotyp, proto vám sem ukážu příklad jednoho takového jejího mixu:

  1. Začínám nohami, zacvičím si tohle video VICTORIA SECRET SUPERMODEL STILETTO LEGS WORKOUT (Taky můžete zkusit cvičit v podpatcích :D ) Pokud ho mám po 5ti minutách plné zuby, klidně přejdu na bod 2 ;) (ale nakonec si přidám zas jiné video ;)
  2. Potom přidám cvičení na zadek BUBBLE BUTT WORKOUT (Je pro začátečníky, já u něj ale občas umírám, když si ho dám třeba až k závěru :D)
  3. To už máme z krku tak cca 20 minut posilování. Teď dávám nejčastěji na řadu posilování břicha. Hodím vám sem moje nejoblíbenější posilovací video na břicho, které je hrozně efektivní!!! hrozná makačka, ale zároveň se dá opravdu zvládnout! Zezačátku se vám může zdát jednoduché, ale ona postupně přidává a přidává a vystřídá tolik cviků, že posílíte břicho úplně ze všech možných úhlů. Na žádný sval nezapomene! Navíc jí k tomu hraje dobrá hudba a často si s váma i povídá, takže ti z vás, co umí anglicky, mají výhodu! VICTORIA SECRET MODEL AB WORKOU
  4. Půlhodinka je překročená, teď můžete buď zamířit na "Stretching" a protáhnout si tělo, nebo jet dál a vybrat si video na ruce, záda, stehna... podle toho, co potřebujete.

Už mi věříte, že by cvičení s ní mohlo být zábavný? ;) Né jen, že mohlo, ono vážně je ;) I když mi často příjde trošku "trapná", zasměju se tomu! Lepší, než když na vás trenérky háží vážný ksicht jako kdybyste vyráběli nějakou jadernou zbraň. Ona si z toho prostě dělá srandu a vzápětí to bere vážně, ale tak nějak příjemně vážně ;) Mě tedy její styl trenérky rozhodně padl do oka. ;)

HUBNĚTE, SHAZUJTE TUKY!

Pokud chcete HUBNOUT a SHODIT TUKOVOU VRSTVU, také posilujte podle videí výše (Body focus), ale navíc zapojte do posilování cca 10 minut kardio cvičení. To najdete na jejím blogu ve "workout videos", "series" a dále "pop cardio". Zacvičte si nějaké před posilováním, uprostřed posilování a potom na závěr. (pokaždé tak 3 minutky z videa)


  • Doporučuji toto video SPRING FLING 2: FAT LOSS CARDIO WORKOUT! Buď si ho můžete rozdělit na 3 části a jednu část si zacvičit nazačátek, druhou uprostřed a třetí nakonci cvičení, a nebo celé nazačátek (já u něj nadávala, byla to pro mě fuška :D, ale stálo to za to) ale nezapomeňte i nějaké cardio, klidně i jiné hodit ke konci vašeho cvičebního mixu! Protože většinou na začátku vaše tělo ještě není nastartované a skoro nic nespaluje, to až po tom, co je rozjeté!

  • Pokud nemáte rádi kardio cvičení, můžete prostě třeba jeden den pouze posilovat a druhý den si jít na půl hodinky zaběhat. A takhle to prvidelně střídat! ;) Pořád opakuji, je to jen na vás, jen je důležité skoro každý den něco dělat! (Vždycky připomínám, že jeden den úplné pauzy si dát můžete, vlastně to vaše tělo i potřebuje!) ;) A pokud někdy zapomenete, nebo prostě jeden den vážně nemáte čas, nezoufejte hned. Váš program se celý hned nezboří, když se na to nevybodnete i druhý a třetí a čtvrtý den... to už se pak nalézá do té rozjeté koleje těžko. Takže to holky nevzdávejte! Čím víc budete cvičit, tím víc uvidíte změn a tím víc se vám bude chtít cvičit dál a dál! Každý se rodí v jijém vzhledu, někdo je míň hezký, někdo víc, ale postavu může mít krásnou každá z vás! ;) Stačí jen chtít a zkusit například tuhle šílenou vietnamku! :D
__________________________________________________________________________________________________________

V některých videí si můžete všimnout, že Cassey navrhuje i oblečení ke cvičení! Dělá toho opravdu hodně. Na jejím blogu můžete najít cvičební kalendáře, různé zdravé recepty jídel, spoustu motivace (před a po), různé plány, ale i právě ten obchod s jejím oblečením, který najdete TADY.

Nic jinýho než chválu na ní nejde vymyslet! Jsem jí vděčná za to, že jsem se cvičením nesekla, protože jsem se v jednu chvíli vážně začala u cvičení nudit a dokonce jsem klesla i na pouhých 10 odcvičených minut za den. To sice by ani vadit nemělo, ale já potřebuju zhubnout hodně! Proto musím vydržet minimálně tu půlhodinku!

Co na Cassey říkáte vy? Už s ní cvičíte? Jaký na ní máte názor? ;) SEM S NÍM!


Nakupuj VÝHODNĚ na dermacol.cz

13. dubna 2013 v 23:48 | K.W. |  Kosmetika
Právě jsem přišla z práce (22:34), výplata v kapse a ochrana proti utrácení - psaní tohoto článku. Vždycky, když jsem při penězích, začnu nejprve brouzdat po obchodech na netu... než stihnu vyrazit do ulic. Teď jsem si řekla STOP! S tím už je nadobro konec. Začínám nakupovat chytře, promyšleně a hlavně to, co doopravdy potřebuju, nebo využiju. A o jednom takovém chytrém nákupu vám chci napsat i teď! Protože ho můžete učinit také! Tak se inspirujte.

Věřím, že se tu nechystám psát žádnou novinku, a většina z vás víte, že je na webu dermacol.cz sleva 200Kč na nákup pro ty, co se registrují. Spousta z vás to už jistě využila a kdo ne, neváhejte a mrkněte se na tuto stránku. Při koupi za více než 100Kč navíc dostanete né jen tak malý dárek! A navíc krásné dárkové balení. Tadyten obchůdek si vás rozmazluje, i když zrovna nemáte tisíce v peněžence.


Poslechněte si, podívejte se

6. dubna 2013 v 15:27 | K.W. |  Móda
Víte, co dělají blogerky, když jsou nemocné? Píšou články, ale většinou né nějaké chytré, účelné, jen je to prostě mix všeho co je obklopuje, nejlíp stěžování si právě na tu nemoc. U mě čekejte něco podobného, akorát bez toho stěžování. ;)

Čtěte dál, pokud chcete znát jednu úžasnou rockovou hudební skupinu, kterou vám doporučím a jestli se chcete podívat na nové modní kolekce HM. Jo a v neposlední řadě, prodávám peplum sukni, tak o té se kekonci také něco dozvíte! On to možná nebude až takový nemocný bezmyšlenkovitý článek. ;)

Jak zhubnout v obličeji

1. dubna 2013 v 15:22 | K.W. |  Konkrétní partie

Dnes tu pro vás mám tento žádaný článek, který už jsem slíbila né jednomu člověku. Spousta z vás se ptá, jak docílit hubenějšího obličeje. Určitě jste si na internetu našli různé vtipné cviky, se kterými byste měli zhubnout v obličeji, ale pochybuji, že je některá z vás dělá. Já bych na to neměla nervy a vůbec by mě to nebavilo. Znám ale lepší způsob, jak zaručeně zhubnout. Avšak nečekejte žádné změny po pár dní, týdnech. Tohle je běh na dlouhou trať a výsledků se dočkáte po delší době, několika měsících. Samozřejmě tyto informace nemám ze své hlavy, nestuduji toto téma na vysoké škole apodobně, nicméně jsem čerpala z různých amerických a francouzských stránek, protože čechům prostě nevěřím. A protože jsem byla už několikrát ve Francii, můžu říct, že většina francouzek má vážně obličej pevný a hezky tvarovaný. Proto jsem čerpala od těhlech pokročilejších národů!

Jsem si jistá, že tyhle rady spousta z vás ocení, protože komu by se líbila dvojitá brada a oteklé tváře... každá chceme, aby se nám zviditelněli hezké oči, rty, lícní kosti... ;) Já měla hodně opuchlý obličej a proto se s tím konkrétně já snažím něco dělat. Zhubnout na postavě mi nestačí, přeci jen moje hlava vyčuhuje pořád! ;))