Už je to o něčem jiném

31. března 2013 v 23:03 | K.W. |  Mým Srdcem
Dá se v tomhle internetovém světe najít místo, kde si lidé nestěžují na tu příšernost poletující nebo povalující se venku? Určitě, právě jsem blog oblékla do různých barev a nehodlám se jich jen tak vzdát. Vlastně si říkám, co se to stalo. Stojím v poli, usmívám se a nad mými roztáhlými rukami běhají písmena mého blogu. A opět je můj blog tím místem, kam utíkám od reality. Nebo se snažím přivolat něco jinýho! Tak snad se tu budete cítit líp než třeba na fb. Říkám si, co jsem to tu s tím mým psacím prostorem provedla. Ještě nedávno jsem sepisovala povídky, uvažovala nad okolními problémy a dnes se snažím lidem radit v oblasti "fitness", protože jsem se rozhodla i se sebou začít něco dělat. A kam se poděli moje sentimentální výlevy, úvahy a domněnky, pořádná kritika lidí apodobně... asi od těhlech lidských problémů utíkám, protože jsem zjistila, že jich je tolik, že se nad nimi člověk nemůže tak často pozastavovat. Jakmile jsem začala cvičit, moje myšlenky se začaly pohybovat úplně jinde. Jestli je uvnitř mojí hlavy část, co se zabývá kladnými věcmi a druhá část, zabývající se těmi zápornými, pak mi asi ta nová cvičící energie vysílá nějaký paprsek, co ozařuje pouze tu pozitivní část. No líp bych to vysvětlit nemohla :D. Je to obecná pravda, že se nám při pohybu něco v těle vylučuje, děje se něco s hormony a máme pak lepší náladu. A já tu obecnou pravdu přitáhla do svýho života.

Měj se, ty pesimistický blogu, který sis tu stěžoval skoro celý rok 2011 a 12. Nyní jsem sem foukla úplně nový vánek, který snad přinese jen a jen pozitivní věci! Slunce brzo příjde a s ním i velké přípravy na léto, takže se každý den dávám do cvičení a v létě snad budu odměněná. A s váma se tu budu pořád dělit o to dělitelné. Jen možná zklamu ty, co chodili na můj blog, aby viděli, jak jsem nespokojená a nešťastná. Tomu je konec... a víte, že né od teď, už dlouho je. ;)

Lidi, určitě hodně z vás znáte weheartit. Založila jsem si ho už dávno a jsem na něm snad čím dál tím víc závislejší. Najdete tam všechno. Miluju fotky, a proto si tam třeba jen najedu a dávám si do alba tu svou inspiraci... Najdete tam taky motivaci ke cvičení!! K čemukoliv. Nedám na tuhle stránku dopustit. Podle mě osobnost člověka poznáš víc podle alba oblíbených cizích fotek, než podle profilu na facebooku. Tady v tom světě žije daleko víc kreativnějších lidí a těch si já cením! A pokud slyšíte lidi říkat "jsem závislý/lá na facebooku", mě uslyšíte říkat "jsem závislá na weheartit".. taky to tak vypadá, mám tam už více než 21 000 obrázků. :D Pro neználky - určitě neváhejte tam zabrouzdat. Každý si tam tu svou inspiraci najde.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama