Březen 2013

Už je to o něčem jiném

31. března 2013 v 23:03 | K.W. |  Mým Srdcem
Dá se v tomhle internetovém světe najít místo, kde si lidé nestěžují na tu příšernost poletující nebo povalující se venku? Určitě, právě jsem blog oblékla do různých barev a nehodlám se jich jen tak vzdát. Vlastně si říkám, co se to stalo. Stojím v poli, usmívám se a nad mými roztáhlými rukami běhají písmena mého blogu. A opět je můj blog tím místem, kam utíkám od reality. Nebo se snažím přivolat něco jinýho! Tak snad se tu budete cítit líp než třeba na fb. Říkám si, co jsem to tu s tím mým psacím prostorem provedla. Ještě nedávno jsem sepisovala povídky, uvažovala nad okolními problémy a dnes se snažím lidem radit v oblasti "fitness", protože jsem se rozhodla i se sebou začít něco dělat. A kam se poděli moje sentimentální výlevy, úvahy a domněnky, pořádná kritika lidí apodobně... asi od těhlech lidských problémů utíkám, protože jsem zjistila, že jich je tolik, že se nad nimi člověk nemůže tak často pozastavovat. Jakmile jsem začala cvičit, moje myšlenky se začaly pohybovat úplně jinde. Jestli je uvnitř mojí hlavy část, co se zabývá kladnými věcmi a druhá část, zabývající se těmi zápornými, pak mi asi ta nová cvičící energie vysílá nějaký paprsek, co ozařuje pouze tu pozitivní část. No líp bych to vysvětlit nemohla :D. Je to obecná pravda, že se nám při pohybu něco v těle vylučuje, děje se něco s hormony a máme pak lepší náladu. A já tu obecnou pravdu přitáhla do svýho života.

Měj se, ty pesimistický blogu, který sis tu stěžoval skoro celý rok 2011 a 12. Nyní jsem sem foukla úplně nový vánek, který snad přinese jen a jen pozitivní věci! Slunce brzo příjde a s ním i velké přípravy na léto, takže se každý den dávám do cvičení a v létě snad budu odměněná. A s váma se tu budu pořád dělit o to dělitelné. Jen možná zklamu ty, co chodili na můj blog, aby viděli, jak jsem nespokojená a nešťastná. Tomu je konec... a víte, že né od teď, už dlouho je. ;)

Lidi, určitě hodně z vás znáte weheartit. Založila jsem si ho už dávno a jsem na něm snad čím dál tím víc závislejší. Najdete tam všechno. Miluju fotky, a proto si tam třeba jen najedu a dávám si do alba tu svou inspiraci... Najdete tam taky motivaci ke cvičení!! K čemukoliv. Nedám na tuhle stránku dopustit. Podle mě osobnost člověka poznáš víc podle alba oblíbených cizích fotek, než podle profilu na facebooku. Tady v tom světě žije daleko víc kreativnějších lidí a těch si já cením! A pokud slyšíte lidi říkat "jsem závislý/lá na facebooku", mě uslyšíte říkat "jsem závislá na weheartit".. taky to tak vypadá, mám tam už více než 21 000 obrázků. :D Pro neználky - určitě neváhejte tam zabrouzdat. Každý si tam tu svou inspiraci najde.

Now is Good

31. března 2013 v 15:55 | K.W. |  Filmy
Po čase opět plním filmovou rubriku a to novým snímkem "Now is Good", který ve vás po shlédnutí určitě něco zanechá. Filmů o rakovině je dost, celkem všichni známe děj, zápletku i vyvrcholení, ale přesto se na film díváme znovu a znovu - a to díky velké dávce emocí! Tenhle film je jedním z nich... je to novinka 2012 a hraje v ní jistě vaše oblíbená herečka - Dakota Fanning. Říkám "jistě", protože mám pocit, jako by ani nemohla bejt neoblíbená. Bohužel jí to ve filmu někdo kazí a to její protějšek Jeremy Irvine, který se hodí spíš na modela, než na herce. Podle mého názoru je jeho role špatně zahraná, kýčovitá, já mu neuvěřila ani slovo, jako by při jeho promluvě šlo jen o zkoušku... né o film, který už běží naostro. Nicméně vám ten pocit z jeho role nechci nějak vsugerovat, určitě si najdete vlastní názor. ;)

Samotný děj nemá cenu rozpitvávat. Mladá holka Tessa bojuje s leukémií, na venek odvážná, ale uvnitř vystrašená. Ví, k jakému dojde cíli a vy to víte také, takže nějakou napínavou zápletku nečekejte. Napsala si seznam věcí, které chce udělat do té doby než zemře a ty si postupem času plní...

Film bych doporučila lidem, co si chtějí pustit něco jednoduchého a emotivního. Těm, kterým nebude vadit pár slz. A hlavně těm, kteří si myslí, že si neváží vlastního života, protože po tomto filmu si hodně z vás uvědomí, že toho máte vlastně hodně, a to více méně zdravý život. A že hodně vašich problémů vlastně problémy nejsou....

Filmu dávám 5 z 10!

odečítám body za skoro žádnou zápletku a příšerný herecký výkon Jeremyho Irvina! (jejího přítele)

Hudební motivace!

27. března 2013 v 11:24 | K.W. |  Hudba na cvičení

Ahoj holky.. nakopávací hudby není nikdy dost a vím, že né vždy vyjdu vstříc úplně všem co se týká vašich hudebních stylů, proto pro vás mám další várku songů ke cvičení. Cvičení s hudbou, nebo bez, je vážně rozdíl.
 1. Ivan Gough A Feenixpawl - In My Mind
 2. Wohnout ft. Marpo - Zvedám TOP ;) :D
 3. Bingo Players ft. Far East Movement - Get Up
 4. Skillet - Monster
 5. Icona Pop - I Love It !!!! (Momentálně moje nejoblíběnější, ne jen nakopávačka!)
 6. Usher - Dj Got Us Falling In Love
 7. Flo Rida - Whistle REMIX
 8. Breaking Benjamin - The Diary Of Jane
 9. Dj Raaban - Drop The Base
 10. Kraddy - Android Porn
 11. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll

Zacvičte si tancem (domácí video)

19. března 2013 v 22:06 | K.W. |  Doplňková cvičební videa
Patříte mezi ty, které nemají rády stereotyp? Neradi cvičíte každý den to samé a potřebujete zkusit něco novýho, co vás bude bavit? Nemusíte mít přece ze cvičení špatnou náladu. Vybrala jsem pro vás video od Jess Smith, která dělá domácí videa, kde je skloubený tanec s kardiem. Vlastně v něm hubnete a navíc celkem záživně, určitě se mnou bude hodně z vás souhlasit. Nemůžu zaručit, že to bude bavit každou z vás, ale podle mě to je příjemný odreagování.


Nezapomeňte mi napsat, jak se vám video líbí/líbilo! :) A co říkáte na psa? :D

Zpevněte a zhubněte břicho, boky

16. března 2013 v 23:28 | K.W. |  Konkrétní partie

TENTO ČLÁNEK BUDE JIŽ BRZY PŘENDANÝ NA NOVÝ WEB

KLERWONDER.CZ


Břicho a boky, to jsou části těla, které na sobě nejvíc nemám ráda. A jsem si jistá, že i spousta z vás má s těmito partiemi problémy. Psaly jste si o tento článek, tak tady je! Snad v něm najdete vše potřebné pro to, abyste na svém bříšku zapracovali. :) Než začnete cvičit, měli byste si ujasnit, co vlastně se svým břichem chcete udělat. Spousta z vás je štíhlá, potřebujete pouze zpevnit a posílit svalovinu, aby vaše bříško získalo nějaký tvar. Některé z vás na břichu nosí něco navíc, co nepříjemně vykukuje z kalhot, boulí se z úplého trička, vy víte o čem mluvím! :) Ať už máte špeky, či špíčky, chce to použít jinou metodu a i to vám následně vysvětlím! Jakmile jste tedy rozhodlé, co se svým břichem chcete udělat, můžete se pustit do práce!

Zpevni svůj zadek a nohy

15. března 2013 v 17:05 | K.W. |  Konkrétní partie

Posilování těchto partií je asi nejvyhledávanější. Troufám si říct, že pevný zadek a nohy chce asi většina z nás a podle mě i na tuto část těla nejvíce koukají chlapy! A řekněte mi, které z vás se líbí, když má v létě plavky a zadek jí tak nějak poletuje všude. Zpevnit jde ale zadek zaručeně! Ukážu vám cviky na zadek a nohy, které když budete pravidelně a správně cvičit, v létě se budete po bazénech pohybovat jako královny. :) Předem vás ale varuji, je rozdíl mezi zpevňováním a spalování tuků! Pokud se chcete zbavit tuků na zadku a stehnech, je třeba do celého cvičebního plánu ke konkrétním cvikům zamíchat i kardio cvičení! To je nejlepší dávat na začátek a doprostřed. Pokud zvolíte krátké, párminutové kardio, můžete ho střídat i po každém rozdílném cviku. I tyto kardia vám ukážu v článku. ;)

Rubrika - Fitness

15. března 2013 v 12:33 | K.W.
Zdravím všechny. Dobře jste si mohli všimnout, že se mi na blogu rozmohla nová rubrika a vlastně i nový koníček, a to fitness (posilování, cvičení, kardia, běhání, strava, hudba, rady, tipy). Hned na začátku
bych chtěla říct, že nejsem žádný velký odborník na toto téma, nicméně sama už od ledna 2013 pravidelně cvičím a velmi jsem se o to začala zajímat. Čtu různé články, učím se z cizích zkušeností, zkouším různé tipy ostatních a věnuji se tomu víc, než bych zezačátku čekala.

Proč tento "koníček"?

Mojí velkou motivací k téhle aktivitě byl je a stále bude můj přítel, který už posiluje celou věčnost, pravidelně chodí do posilovny a radí mi co se týká jídla i posilování. Nedalo mi to. Když jsem s ním začala chodit, věděla jsem, že dřív nebo později se sebou budu muset, budu chtít, se sebou něco dělat. Vedlě nej jsem si zkrátka připadala tak nezdravě a nehubeně. Je to zvláštní pocit, když víte, že se sebou nic neděláte a každý den koukáte na tak blízkého člověka, kterému puká na těle jeden sval za druhým :D. Jsme spolu od července 2012 a já se do cvičení a vlastně úplně jiného režimu dala až v lednu. Pokrok to tedy nebyl rychlý, ale nakonec se uskutečnil. Přítel ale není jediný důvod. Po pár týdnech cvičení jsem cítila, že to dělám i pro sebe. Po každém workoutu se cítím příjemně, jsem nabytá energií, kterou chci rozdávat kolem sebe, mám dobrou náladu a konečně jsem se přestala nudit! Dřív jsem se vyhýbala svým tělem zrcadlům. Dnes před něj skáču, protože ho mám v pokoji vysoko, abych viděla, jak jsem na sobě pokročila. :) A změny jsem viděla už po prvním měsíci pravidelných workoutů.

Co od toho můžete čekat vy?

Na blogu se s vámi chci podělit o nejrůznější cvičební programy, zaměřit se na jednotlivé partie těla, probrat s vámi různá témata, co se týkají fitness, vybrat kvalitní hudbu k posilování, kardiu, běhání a ukázat vám různé druhy motivací. Určitě tu dojde i na jiné, jako je třeba zdravá strava, doplňky k jídlu apodobně, ale s tím počítám až do budoucna. Dále jsem přemýšlela o rubrice, kde bych se mohla věnovat radám pro chlapy (posilovna, strava, doplňky stravy), jenže s tou by mi musel hlavně z 99% pomoct můj přítel, a to nevím, jestli do toho bude tak moc hrr, takže taky počítám, že k tomu dojde když už tak někdy v dalekém budoucnu! Ale, kdo ví? ;)

Ptejte se mě!

Vytvořila jsem na Ask.fm účet, kde se mě můžete ptát na otázky, ale pouze k tomuto tématu! Ať už potřebujete poradit s cvičebními plány, nebo s čímkoli jiným, pokusím se vám odpovědět.

http://ask.fm/KlerWFitness


Motivační hudba ke cvičení!

15. března 2013 v 11:29 | K.W. |  Hudba na cvičení

Nedivila bych se, že vás cvičení nebaví, když vám k tomu nehrajou pořádné nakopávací songy! Co se týká mě, kdybych u toho neposlouchala, bylo by to o dost těžší. Překonat se k tomu pohybu. Někdo tomu nemusí věřit, ale hudba vám vážně pomůže. Jakmile se dostanete do chvíle, kdy už prostě nemůžete, zaposloucháte se do chytlavého a hlavně rytmického songu a cvičíte v jeho rytmu dál a dál, donutí vás to. Jen je určitě pochopitelný, že vás nenakopne žádný umíráček! Proto jsem vám sestavila hromadu písniček, z které si každá z vás musí vybrat, toho svýho nakopávacího favorita, klidně víc! ;)

 1. David Guetta feat Kid Cudi - Memories
 2. Remady - The Way We Are
 3. Basshunter - All I Ever Wanted
 4. Rihanna - Don't Stop The Music
 5. Example - Changed The Way You Kiss Me
 6. DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now
 7. Shinedown - Diamond Eyes
 8. One Direction - One Way Or Another
 9. Bob Sinclar - Rock This Party
 10. Lady Gaga - Just Dance
 11. The Pussycat Dolls - Buttons
 12. Snoop Dogg - Sweat
 13. Wiley - Heatwave
 14. R.I.O. feat. Nicco - Party Shaker
 15. Roll Deep - Good Times
 16. Inna - 10 Minutes
 17. Inna - Love
 18. Kesha - Tik Tok
 19. Rihanna - Right Now
 20. Avicii - Fade Into Darkness
Pozor!
Nejsou to pouze nové songy! Spíš by se dalo říct, že se držím těch starých:)
Co se týče songu číslo 7. , je z tvrdšího soudku!
Nezalekněte se 8. - One Direction, je to chytlavka, hlavně pro KARDIO CVIČENÍ! Mě vždycky rozpohybuje!
Mezi největší nakopávače bych zařadila i číslo 5.! Example.
A co se týká Inny - zacvičíte si skoro na všechny její písničky ;)

Tak teď už si můžete příjemně zacvičit! :))

http://ask.fm/KlerWFitness


Vybav se na jaro s H&M

10. března 2013 v 14:44 | K.W. |  Móda
Každým dnem už vyhlížíme slunce z pod mraků, nemůžeme se dočkat, až vyschnou louže a bahna a vyběhneme ven běhat, vyhlížíme v obchodech oblečení plné barev, snažíme se nenosit pouze černou. Už se to blíží a brzo začneme odslíkat bundy a zimní boty, zavelí vláda otevřených bot a spousta pastelových barev. Jste už připraveni? Statečně pracujete na svém těle a schazujete to, co v jarním oblečení nevypadá dobře? Mám pro vás odměnu! Vytvořila jsem kolekce přímo z vašeho oblíbeného obchodu H&M, do kterého chodí spousta z vás. Tak se jen kochejte! ;)

Jak zhubnout "špíčky u podpaží" (cviky pro pevný hrudník)

9. března 2013 v 14:12 | K.W. |  Konkrétní partie
Myslím si, že hodně z vás se s tímto problémem setkalo, ať už u sebe, nebo při pohledu na někoho jiného. Tento "špíček" je hodně viditelný při nošení tílek, podprsenky, nebo plavek a léto se brzy přes tohle depresivní počasí prokouše, takže tuto problémovou partii nebude tak snadné zamaskovat. Často s tím můžete mít problém ale i v zimě, kdy je plesová sezona a není nic hezkého, když vám něco kouká z šatů bez ramínek.