Zapomínáme na ty nejdůležitější

22. února 2013 v 22:31 | K.W. |  O životě
Největším mým problémem je, že nedokážu přijmout to, co doopravdy mám, je... Nesnáším zimu. Mám z ní depresivní nálady, každým krokem zabořeným do sněhu nadávám a tvářím se, jako bych chtěla zabít každýho, koho potkám. Dnes večer jsem ale našla první výhodu.

V půl 10 jsem si kráčela domů z práce po prázdné ulici, nikde nebyla ani noha, sníh se třpytil od lamp a já se kvůli nejmenovanému problému chtěla vykřičet na celý svět. Výhodou téhle příšerné zimy je to, že jsem si mohla v tolik hodin normálně brečet na ulici aniž by mě kdokoliv v té tmě viděl. Všichni byli někde zalezlí a já se cejtila tak sama, jako už dlouho ne. Nikomu jsem tam na tý silnici nevadila.. konečně byla chvíle, kdy jsem někoho nenaštvala, nevytočila..byla jsem tam jen já, sníh a nic víc.

A jak tak často povídám o té mé životní horské dráze, sjela jsem zas úplně dolů... a tam taky teď jsem a jen tak mě nic nevyzveedne zase vejš, protože jsem zjistila, že nikomu na mě nezáleží tak, jak jsem si myslela, tak, jak bych chtěla. Nerada přiznávám, že v těhlech chvílích musím odpustit mým rodičům, jak na ně jsem hnusná a poděkovat jim za to, že za mnou příjdou, zeptají se mě, co mi je a zajímají se. Nikdo se jim nikdy nevyrovná ať už na ně budu nadávat sebevíc. Ani přátelé, ani přítel..nikdo.

A tímhle mířím k jednomu velkému problému 21. století, kterým je fakt, že si často nalháváme, jak je pro nás nějaká kamarádka vším, nebo přítel, kamarád, kdokoliv... odmítáme rodiče, kteří se nás snaží nejlíp vychovat, nejlíp nám pomoct, ty rodiče, kteří vedle nás budou opravdu kdykoliv. Jenže oni ničím nejdou nahradit....a my se spálíme a jednou si to uvědomíme. Jako já dnes. Ať jdou všichni doháje... chci žít sama za sebe a být závislá pouze na lásce od dvou lidí - od mých rodičů.

Tohle je přelom, cítím to... konečně si život zařídím tak, jak ho doopravdy chci... a bude se filtrovat.
 


Komentáře

1 Stranger_in_darkness Stranger_in_darkness | Web | 22. února 2013 v 23:11 | Reagovat

tak zase problemy 21.stol. budou asi prece jenom hlubsi :)

2 Infinity Infinity | Web | 23. února 2013 v 1:52 | Reagovat

Hezky jsi to napsala. Já to beru tak, že rodiče a sestra jsou v mém životě ti nejdůležitější lidi a  každý den za ně děkuju. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama