Únor 2013

Dermacol make-up cover

27. února 2013 v 17:31 | K.W. |  Dermacol

Dnes mi přišel poklad. A je jím tento úžasný korektor, tak jsem si řekla, že bych ho tu hned mohla zhodnotit.

____________________________________________________
Četla jsem o něm už hodně a všechny slečny, co ho vyzkoušely, ho vynesly svými komentáři až do samého kosmetického nebe. A proč taky ne, když může bejt taková levná věcička tak moc dobrá a profesionální! A toho, kdo si myslí, že je dobrá jen pro šikovné ruce, přemluvím, protože nanášení tohohle make-upu (korektoru) podle mě ani nejde skazit... no i když, radši si přečtěte tohle:


Špatné používání

Možná už milionkrát omílané téma, nicméně trefné a pravidvé, proto ho musím zmínit, protože pokud tento make-up budete nanášet takhle, neuděláte s ním parádu. Vymáčkněte si na prst velkou kopici báze a rozetřete jí po celém obličeji prsty.. NE! Budete vypadat jako umělá barbie a takový účel tohle veledílo nemá! Vyvarujte se nanášení prsty... za prvé se můžete ušpinit a za druhé ruce musí být předtím úplně čisté a to třeba pořád nemáte.


Správné používání

Vezměte houbičku určenou na make-up a jen s ní mírně otřete víčko tuby. Tato malá vrstvička vám postačí na zakrytí většinu problémových míst. Mírně houbičkou vklepejte make-up na místa, která chcete zakrýt. Krycí schopnost je perfektní, nic neprokoukne i když použijete opravdu nepatrné množství. Doporučení: používejte tento make-up jako korektor, to znamená jen na detaily. Pokud ho opravdu chcete použít jako make-up na celou tvář, jedině tenoučkou vrstvou, pořádně rozetřenou - pro šikovné! Jedině tak nedocílíte obličeje podobného masce. Make-up má být správně určený hlavně pro výjimečné situace: focení, plesy, společenské akce... takže se opravdu nedivte tomu, že při použití většího množství působí uměle. Za to může ta silná krycí schopnost!

Pozitiva

 • Nízká cena: 129Kč ( Na stránkách dermacolu, po registraci, 116Kč)
 • Vysoká krycí funkce, dalo by se i říct - nejvyšší!
 • Rozmanitá paleta odstínů, pro každého se nějaký najde (Na stránkách dermacolu)
 • Nezapáchá (Má neutrální vůni)
 • Velké množství (v tubě 30g)

Negativa

 • V drogeriích pouze 4 tmavé odstíny. (Vyjímkou pár obchodů v ČR)
 • Při koupi přes internet, poštovné, tedy 90Kč navíc
S dalšími mínusy jsem se nesetkala ;)

V případě jakýchkoliv dotazů mi napište. ;) A pokud máte nějaký váš názor na tento výrobek, pak ho napište do komentářů. :)

Zapomínáme na ty nejdůležitější

22. února 2013 v 22:31 | K.W. |  O životě
Největším mým problémem je, že nedokážu přijmout to, co doopravdy mám, je... Nesnáším zimu. Mám z ní depresivní nálady, každým krokem zabořeným do sněhu nadávám a tvářím se, jako bych chtěla zabít každýho, koho potkám. Dnes večer jsem ale našla první výhodu.

V půl 10 jsem si kráčela domů z práce po prázdné ulici, nikde nebyla ani noha, sníh se třpytil od lamp a já se kvůli nejmenovanému problému chtěla vykřičet na celý svět. Výhodou téhle příšerné zimy je to, že jsem si mohla v tolik hodin normálně brečet na ulici aniž by mě kdokoliv v té tmě viděl. Všichni byli někde zalezlí a já se cejtila tak sama, jako už dlouho ne. Nikomu jsem tam na tý silnici nevadila.. konečně byla chvíle, kdy jsem někoho nenaštvala, nevytočila..byla jsem tam jen já, sníh a nic víc.

A jak tak často povídám o té mé životní horské dráze, sjela jsem zas úplně dolů... a tam taky teď jsem a jen tak mě nic nevyzveedne zase vejš, protože jsem zjistila, že nikomu na mě nezáleží tak, jak jsem si myslela, tak, jak bych chtěla. Nerada přiznávám, že v těhlech chvílích musím odpustit mým rodičům, jak na ně jsem hnusná a poděkovat jim za to, že za mnou příjdou, zeptají se mě, co mi je a zajímají se. Nikdo se jim nikdy nevyrovná ať už na ně budu nadávat sebevíc. Ani přátelé, ani přítel..nikdo.

A tímhle mířím k jednomu velkému problému 21. století, kterým je fakt, že si často nalháváme, jak je pro nás nějaká kamarádka vším, nebo přítel, kamarád, kdokoliv... odmítáme rodiče, kteří se nás snaží nejlíp vychovat, nejlíp nám pomoct, ty rodiče, kteří vedle nás budou opravdu kdykoliv. Jenže oni ničím nejdou nahradit....a my se spálíme a jednou si to uvědomíme. Jako já dnes. Ať jdou všichni doháje... chci žít sama za sebe a být závislá pouze na lásce od dvou lidí - od mých rodičů.

Tohle je přelom, cítím to... konečně si život zařídím tak, jak ho doopravdy chci... a bude se filtrovat.

30 day shred, aneb. každý chce zhubnout

20. února 2013 v 20:30 | K.W. |  Cvičební plány
Nakrucujeme se před zrcadlem, zatahujeme břicha a děláme našemu obličeji vrásky kvůli naštvaným pohledům. Ať už máme v tomhle 21. století jakékoliv problémy, pojďme se tu teď společně shodnout na jednom! Tedy, největším problémem bude právě nespokojenost s naším tělem. S tím ale můžete společně se mnou, nebo radši s Jillian, skoncovat! Pokud vás tedy zajímá, jak vám vlastně Jill může pomoct, čtěte dál. I když si myslím, že spousta z vás její 30 denní plán zná, není to žádná novinka (vás prosím, jestli byste v komentářích nezanechali vzkaz, jaké jste po 30 day shred uviděli změny?)

Co se týče mě, o tomhle cvičícím plánu jsem slyšela už hodněkrát, ale byla jsem na něj moc líná. Přeci jen jsem si říkala, že 30 dní vkuse, každý den 30 minut, rozhodně cvičit nevydržím. V neděli se mnou ale něco hnulo a já si cvičení naplánovala do speciálního kalendáře, který mě nutí cvičit, protože kdybych v něm vyděla to zaznamenání a žádnou fajfku, hodně by mě to štvalo! Je to takový můj psychický proces! :D Taky si nějaký můžete vymyslet. Pak si jen s radostí vybarvuji to políčko a říkám si "další den za mnou"... je to skvělej pocit.

Mám za sebou teprve 4 poctivé dny a prozatím můžu říct, že:
 • mě za prvé bolí celý tělo, od hlavy až k patě, skoro každý sval,
 • za druhé mám ze sebe dobrý pocit, že jsem se do toho dokopala,
 • za třetí mám každý den dobrou náladu! A to se u mě jen tak nestává... on ten pohyb vážně vyplavuje ty jakési hormony dobré nálady - jak jim říkám :D
 • za čtvrté, hrozně jsem si oblíbila Jillian, je jedna z mála trenérek, která je sympatická a i tak dokáže nakopnout!
Cvičení Jillian spočívá v tom, že dává dohromady posilování s kardio cvičením, a to v pravidelných intervalech, vždy mezi každým okruhem posilování. Kardio, ruce, nohy, kardio, břicho, ruce, kardio, břicho, ruce, nohy, kardio.... tak nějak ;) To je PRVNÍ level, který se cvičí 10 dní. Pak následuje 2. level a 3. level, každý opět na 10 dní. Mě to příjde hrozně efektní, protože se pořád hýbu a vážně druhý den cítím skoro každý sval. Sice jsem to teprve cvičila 4x ale už můžu říct, že cítím změnu od prvního dne, kdy jsem po těch 30 minutách byla vážně mrtvá. Dneska už to nebylo tak hrozný, vpohodě jsem to zvládla.

Její první level si upravuju. Už dřív jsem cvičila různé cviky na břicho a zadek, ty teď míchám do jejího levelu třeba místo posilování nohou, rukou... Takže pokud se chcete spíš zaměřit na určité partie, myslím, že je dobrý dělat víc cviků právě na ně. Ale je potřeba dodržet její intervali, tedy v záměnách s kardiem.

Myslím si, že mě hodně ke cvičení nakoply komentáře lidí, jak jim pouhých 30 dní hrozně pomohlo, jejich fotky před a po, apodobně...

Takže bych byla ráda, ne jen pro mě, ale i pro ostatní, abyste ti z vás, kdo tohle 30 denní cvičení máte za sebou, napsali do komentářů, jaké se u vás objevily výsledky?

Budu za ně ráda ;)


Zip na sukni! Kam s ním

17. února 2013 v 11:31 | K.W. |  Móda
Co se týče trendu mini sukní, vlezeme často do světa samých zipů, které jsou nacpané snad všude... Ale já se chci zaměřit na jeden, o kterým se šíří spousta spekulací. Je skupina holek, co si nedokážou představit dlouhý zip u sukně ve předu. Nosí sukni obráceně, i když mají cedulku vepředu. Už ale jen podle cedulky je jasný, že se sukně mají správně nosit se zipem ve předu. Proto je tu tedy ta druhá skupina slečen, co přijali tuhle zvláštnost a prostě stranu se zipem hodí dopředu, tak, jak se má! Naopak jsou i sukně, které mají mít zip vzadu, ty mají ale i vzadu cedulku...
Nicméně, jak už to v ženském světě chodí, lidi vás drbou. Nevím jak vy, ale já se setkala se spoustou narážek na to, jak může mít někdo ten dlouhý zip vepředu, jak naopak vzadu! Když to shrneme, drby tu budou pořád, jako kdybyste tu sukni nosili na hlavě. A ať už jsme oblečené jakkoliv!

Co na to říká skupina pozorovatelů - CHLAPI

Když jsem si koupila sukni s dlouhým zipem a naznačila jsem svému příteli, že si jí obléknu zipem dopředu, zasmál se a řekl na to něco jako "jo, jen si ze mě dělej srandu, já vím, že se ten zip nosí vzadu." A já mu dlouhou chvíli vysvětlovala, že si rozhodně srandu nedělám a takhle už se to prostě nosí! Nakonec to stejně dopadlo tak, že mu je nějaký zip ukradený a kdybych se ho na to nezeptala, vůbec by si ani nevšiml, jestli je vepředu nebo vzadu.
_____________________________________________________________________________________________
Takže podtrhnuto, sečteno, myslím si, že většina chlapů Vás vidí v krásné, úplé sukni, Váš krásný zadek a nohy. A na nějaký zip jim v hlavě prostě už nezbyde místo.

Kdo se mnou souhlasí? ;) Jak tyhle sukně nosíte Vy?

_____________________________________________________________________________________________
A nakonec, pro ty z vás, kteří rádi nakupují přes internet, chci vám doporučit slevy na stránkách NEWLOOK. Najdete tam PARÁDNÍ veci!

Náhled do mé "kuchyně"

16. února 2013 v 17:00 | K.W.
Občas jsou chvíle, kdy se najde čas a já popadnu tužku, štětec, cokoliv... Začnu vytvářet nějaký svůj nápad a v půlce toho všeho na to přestanu mít náladu a nedodělám to. Viním z toho ztrátu motivace. Potřebovala bych někoho, kdo by mě nakopnul.

Nejprve mám náladu na kreslení. Miluju oblečení a hrozně mě fascinuje, jak si jen pomocí tužky můžu vytvořit na papíře jakýkoliv kousek. Hrozně ráda pozoruju oblečení, projíždím internetový obchody, kochám se tím, jak jsou lidi úžasně oblečeni a vím, že pokud jednou budu mít dostatek peněz, nechám svojí skříň přetéct úžasnými hadříky. Pokud to zůstane jen u skříně, nejsem jediná, kdo touží po krásné světlé prostorné šatně...že ne ;) Hodně z vás si určitě vzpomene na seriál Sex ve městě a úžasnou Carrie, tancující v hromadě oblečení a bot.

Řekla jsem si, že vám dovolím podívat se do mojí domácí "kuchyňky" plné rozdělaných věcí, rychlých náčrtů...

La Cara Oculta. Film, který musíte vidět!

13. února 2013 v 17:34 | K.W. |  Filmy
Chcete se podívat na film, u kterého vám bude běhat mráz po zádech, kde se bude dít něco neuvěřitelnýho, napínavýho a nevšedního? Tak mám pro vás dnes skvělej tip na film! A když říkám skvělej, pak je doopravdy minimálně takovej.
Tento článek se nebude shodovat s klasickou recenzí, někdo to ani článkem nazvat nemusí, ale po shlédnutí filmu mi poděkujete, že jsem vám tu děj podrobně nerozepsala.

Hodnocení: 9/10


Mistři ve vyjadřování / v reálu němé tváře

6. února 2013 v 22:01 | K.W. |  Mým Srdcem
"Proč sis dala R. do ignoru?" Zeptal se mě kamarád na mýho kluka.
"To je na dlouho.." Odpověděla jsem.
Ale ve skutečnosti se to dá shrnout i do kratšího času.

Víte, facebook mě štve už hodně dlouho. Né jen mě, tím jsem si jistá. Určitě někdo z vás narazil na takovou tu nechuť k tomu, co někdo na zeď píše, jaké fotky přidává a jak je neustále přilepen k tomu modrobílému světu. Pokud se to týká lidí, na kterých vám nezáleží, postěžujete si, zasmějete se a dál to neřešíte. Ale jakmile vám faceebok začne ničit něco, co tak poctivě tvoříte vedle v reálném životě, začnete o tom víc přemýšlet. Třeba né vy, ale já ano.

To modré virtuální místečko mě přivedlo do ohromně jiné situace co se týče vztahu s mým přítelem. Bylo to jako bych se přihlásila, napsala mu a tím se otevřel úplně nový vztah, s novým člověkem, za úplně jiných podmínek. A byla to taky pravda. Byly chvíle, kdy se to nelišilo od naší normální reálné konverzace, ale čím dál tím častěji to začalo přesahovat v něco, kdy jsem využívala tu možnost "napsat cokoliv" a napsala jsem obrovský množství slov, vět, nadávek a myšlenek, kterých jsem později litovala. Dokázala jsem se s ním přes fb pohádat absolutně o jakýchkoliv kravinách, o čemkoliv. Jako by ten chat byl něco jako to manželství, jak o něm svět mluví pesimisticky. Vyjeli jsme na sebe každý týden.

Kamarád mi říkal, že má problém s facebookem hlavně v tom, že hodně lidí dělá stydlivými naživo. Je to fakt. Lidé si zvyknou na to, že si pěkně "odvážně" napíšou vše v nějakém virtuálním okýnku, ale pak do očí se bojí říct i "ahoj". S touhle pletenicí je těžký něco dělat. Hlavně když se zamotala do mýho vztahu. Bylo v tom i víc... ale to je soukromnější a psát to sem nehodlám.

Co se týče reality, když jsem s přítelem, nehádáme se. Jsme spolu skoro 7 měsíců a ani jednou jsme se naživo nepohádali. Všechno je kouzelný, upřímný, zamilovaný a prostě zvladatelný. Proto jsem náš facebookový vztah utnula. Dala jsem si ho i do ignorace, abychom si neprohlíželi profily atakdále. Aby neměl tendence mi psát do zpráv a já jemu... aby nás to nelákalo.

Víte, znám tolik lidí, kteří jsou na facebooku hodně závislí. Ale až moc. Ráda bych jim nějak otevřela oči... ale vážně nevím, jestli to je možný. Jakmile s něčím takovým vyrůstáš, je těžký se toho zbavit. Když je to ale neškodný, nějakej virtuální svět může být nedůležitý. Mě jednou ale potkalo to, že mě jeden člověk kvůli špatně pochopenýmu slovu zmlátil. Vážně jsem to myslela jinak, než to pochopil ten dotyčný... ale před monokly jsem se neubránila. I tak to může skončit. Alespoň jsem otevřela oči sama sobě....

Terapie Láskou

2. února 2013 v 15:37 | K.W. |  Filmy
Chcete si užít oddechový film a přesto skvělý, originální a nápaditý? Rádi byste si odpočinuli, ale naopak od filmu nespustili oči? Potrpíte si na kvalitní herce? V tom případě pro vás něco mám. Nevidím do vaší hlavy, ale i tak si troufám říct, že se vám tenhle film bude líbit.
čti dál...