Posilovací tipy a nejen to

16. ledna 2013 v 21:05 | K.W. |  Názory
Znáte také to, že se vám nějaký názor, nějaká situace změní během pár hodin? Ale myslím úplně obráceně? Dokážete být ráno k smrti unavení a naštvaní a za několik hodin šťastnější, jak nikdy? Já ano... moje životní horská dráha se teď poslední dobou pohybuje nahoru a dolů v rychlejších intervalech... a já si od novýho roku prosila jakousi stabilitu... konečně ty svoje nálady a stavy urovnat a být každý den a hlavně celý den spokojená. To bych to ale nebyla já.

...

Barva vlasů

Věčně omílané a nekonečné téma, neustálé otázky, vybírání, uvažování... Jestli něco extra, nebo barva, kterou prostě zapadnu mezi ostatní hlavy na ulici, nebo jen obarvit odrosty a nechat to bít, zariskovat. Nikdo mi v tomhle as nedokáže poradit. Ale kdybyste rádi napsali váš názor, jaká barva vlasů je podle vás nejlepší/nejhezčí, můžete. Já vám sem hodím barvu vlasů, která tak nějak lahodí mému zraku. Co na ní říkáte?


Pro někoho možná obyčejná tmavě hnědá, pro mě perfektní barva. Pokud bych jí nějak dosáhla, určitě vám napíšu, jakou jsem koupila barvu, odstín...

Posilování

Začaly jste taky někdo pracovat na své postavě? Popostrčil vás nový rok? Já se o to zatím od začátku ledna pokouším. Uběhlo teprve pár dní, takže se zatím ani nemůžu nějak pochválit, nicméně čím dýl posiluju, tím víc mě to začíná bavit! Věřte nebo ne, docela jsem se s tím cvičícím režimem zžila. Pokud byste chtěli vědět, co, jak a kdy cvičím a případně se inspirovat, hodím vám sém pár tipů na cviky.


Já se pokouším o posilování břicha, zadku a stehen (zadní části). Obden cvičím dohromady plus mínus 25 minut. Není to moc, ale pro začátek chci začít tak nějak pomalu. Prvních 15 minut věnuju posilování zadku. Jak říká můj přítel, samotný zadek nejde posilovat, takže jsou to cviky i na zadní část stehen. Obojí dohromady. Cviky a počet opakování můžete přesně vidět v tomhle videu.

Dalších 8 minut potom posiluju břišní svaly podle tohohle videa. Upřímně, s tímhle videem mám trochu problémy a často si to upravuju jinak, celý to takhle vkuse ještě nezvládnu, ale věřím příteli, který mě uklidňuje tím, že se časem zlepším. :D Ono to může vypadat jednoduše, ale pro člověka, co vůbec dřív neposiloval, tedy pro mě, to je pěknej záhul. Vyzkoušejte ;)

Několik recenzí filmů.
Například: Musíme si promluvit o Kevinovi, The perks of being a wallflower a Veronika se rozhodla zemřít.
 


Komentáře

1 es ef es ef | Web | 21. ledna 2013 v 21:40 | Reagovat

Jo, přesně to mám taky. Úplně stejně.

2 Denise Denise | Web | 31. ledna 2013 v 10:36 | Reagovat

Joo, ta barva je vážně skvělá! Určitě napiš, pokud ji docílíš:D já mám obyčejnou tmavě hnědou, která vypadá spíš jako černá i když není, chtěla bych to nějak změnit, ale nikde není ten správnej odstín no -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama