Nevím jak vy, ale já začínám žít navěky

3. ledna 2013 v 16:31 | K.W. |  Názory
Na pustý ostrov bych si s sebou vzala spoustu věcí. Ale k nim i životabudič, elixír mládí. Ale na nějaký pustý ostrov se můžeme vykašlat. Nemusíme na něj utíkat od problémů, z tohohle hnusnýho Česka. Našla jsem jiný lék!

Taky se spolu s novým rokem chcete víc starat o své tělo? Uklidnit posvátkový žaludek? Zbavit se toho rozčilení z Klausovi amnestie? Nebo odstranit deprese? Já tedy určitě, a proto mám pro vás velmi důležitý tip, který by vám doporučili i sami Japonci. A jen tak by vám nenechali ležet zelený čaj ve skříni. Tam je Vám, milí zlatí, naprosto k ničemu. Ráda bych použila nějaké japonské zabarvení tohoto článku a vyšvihla se tu nějakou japonskou větou, ale přes japonštinu mé schopnosti vážně nevedou, vedou-li vůbec někudy. ;)


Takže hurá na moje poučné, nebo "poučné" rady! ;-)


V minulém roce jsem věděla o tomto čaji asi tak to, že má zelenožluté břečkovité zbarvení. Ale na nový rok, ve spojení s mou chutí do pracování na své postavě, jsem bichlovala, googlovala a těšila se, jak v blízké nebo neblízké době omládnu a zbavím se přebytečných tuků.

Vždycky když si pomyslím, že čím víc jsem starší, tím víc mi umírá mozkových a nejen těch buněk, říkám si, že bych měla určitě najít něco, co mi je nějak udrží dýl v pochodu. Nejsem nějaký biolog, ani ve škole v biologii nějsem nějak zvlášť dobrá, navíc v takových těch nervových soustavách a buněčných a já nevím v jakých ještě.. nicméně jakmile Japonci píší, že mi pravidelné pití zeleného čaje dokáže udržet buňky v dobrém stavu a zdravé daleko dýl, zkusím to. I kdyby to nefungovalo, nic tím přeci nezkazím.

Říká se, že zelený čaj dokáže likvidovat některé z negativních efektů stárnutí. A navíc, obsahuje kofein, ale určitě o hodně méně než káva. Nedoporučuje se dětem. Prý nás chrání před mrtvicí a zbavuje nás cholesterolu. Věřím tomu, že je to i spalovač tuků, ale určitě je pravda, že s tímto samotným čajem hezké postavy nedosáhnete. Je to pouze doplněk, k pohybu, zdravé pravidelné stravě... atakdále, všichni dobře známe. ;)

Působí víc na ženský, než na chlapy, tak toho, slečny, využijme! ;)

Když se znovu vrátím k těm Japoncům, tihle človíčci se dožívají největšího věku na světě. Není pravdou, že zelený čaj, který pijou denno denně a i víckrát za den, jim zaručí dlouhý život, ale podílí se na něm.

Určitě ho můžete pít, už jen proti zápachu z úst! Ten vážně nikdo nechce. Obsahuje vitamín C a E, ochraňuje kůži před skvrnkami a vráskami.

Hodně tipům na hubnutí a spomalování stárnutí atakdále moc nevěřím, ale jakmile se vyskytne nějaký výzkum na Japoncích a Číňanech, věřím tomu. Oni byli, jsou a budou vždy o krok na před. A kdyby jen o jeden. TÍm si jsem jistá.

A pokud ve mě tenhle čaj nic nezmění, nevadí, aspoň to zkusím. Kdybych nikdy nic nezkusila a u všeho si řekla, že to může být zbytečný, asi by celý můj život zbytečný doopravdy byl. ;)

Proč ho nezkusti. ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama