Kapitánova noc. Ten velil.

1. ledna 2013 v 20:52 | K.W. |  O životě
Nevím, jak dopadl ten Váš Silvestr, ale můj se celkem vydařil. Hlavně když jsem s tím mým úžasňákem šla spát až v 6 ráno a v 8 mě probudilo hyperaktivní mazlící sluníčko, co se chtělo jen válet. Silvestr pouze v pánské společnosti se nevyrovná těm předešlým. Bylo to velký.


Nemá cenu zabývat se detaily té noci. Krom toho, si je ani nějak všechny neumím poskládat dohromady. Né, že bych to nějak přehnala s pitím, ale bylo toho nějak moc. Začnu asi tím, že jsem ještě za střízliva byla překvapená nádherným dortem posypaným hromadou jahod od kamarádů. Byl perfektní. Ale nevím, jestli nám i perfektně sedl po snědení. Jak by ale řekl můj nejopilejší kamarád večera

"I don't care!"

A v duchu této věty se odvíjela i ta dlouho očekávaná legendární noc. Hlavně z té jeho strany. Před večeří si kluci dali saunu a vymáchali se ve venkovním bazénu, kde si stěžovali jak jim umrzly své chlouby mezi nohama. Po masové večeři jsme si sedli kolem kulatého stolu a přivítali mezi sebou kamaráda kapitána Morgana. Je to náš favorit, v místnosti se sešli rovnou 3 flašky. Já si ucucávala svoje sladký malibu a bylo mi fajn. Jin už favorit nebyl, znovu jsme tedy najeli na kapitána. A dál už jsme jen seděli, povídali, smáli se, napodobovali tanec na hudbu podle vkusu mého přítele, který nazývám "tří slovový" (podle toho, že jsou to songy, kde se opakují pořád dokola cca 3 slova "fuck, girl, move"..no, najde se jich asi i víc, ale prostě tomu tak říkám:D) Písničky bez smyslu, ale když byl ten Silvestr, proč mu (jim) to nedopřát. Občas Green Day zazněli, to se musí nechat.

Zbytek nebudu dál roztahávat. Začali jsme alkohol zapíjet čistou vodou, uklidňovali si žaludky, polehávali, odpočívali, zase jedli a zase odpočívali a pomalu vesele odpadávali. Rozmístěni po celém baráku. Já s úžasňákem jsme to utli kolem tý šestý hodiny konečným spánkem ;).


To, co ale nemůžu nezmínit je dárek od přítele. Dostala jsem puzzle s naší společnou fotkou. Víte, jak se říká: jak na Nový rok, tak po celý rok? Pak já bych měla mít celej rok kouzelnej a zamilovanej. A když bych si měla říct, o co se budu tenhle rok snažit? Shrnout nějak své cíle?

Za prvé, úspěšně odmaturovat z frániny. (Jo, jakoby ve třeťáku maturujeme z fr abysme toho ve čtvrťáku neměli moc.)
Za druhé, chci udělat vklidu řidičák. Je jedno napokolikátý, ale udělat.
Za třetí, ráda bych se přestala naštvávat kvůli maličkostem a přestat dělat scény. Vážně na tom budu pracovat.
Za další, chci, aby můj vztah s přítelem vychytával chybičky a neustále se dolaďoval do dokonalé podoby. Protože my máme síly dost;)
A za poslední, ráda bych se začala víc věnovat svýmu tělu. Mám pocit, že to říkám každý rok, ale teď, když mi teda zítra má být těch 18, bych mohla třeba už trošku zmoudřet. Nebo být víc cílevědomější.

 


Komentáře

1 Nickyna Nickyna | Web | 2. ledna 2013 v 3:04 | Reagovat

ňom,ňom Malibu !
Krásné fotky a ty puzzle,to je krásné je to jako skvělý nápad na dárek :))
moc vám to spolu sluší !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama