Leden 2013

Posilovací tipy a nejen to

16. ledna 2013 v 21:05 | K.W. |  Názory
Znáte také to, že se vám nějaký názor, nějaká situace změní během pár hodin? Ale myslím úplně obráceně? Dokážete být ráno k smrti unavení a naštvaní a za několik hodin šťastnější, jak nikdy? Já ano... moje životní horská dráha se teď poslední dobou pohybuje nahoru a dolů v rychlejších intervalech... a já si od novýho roku prosila jakousi stabilitu... konečně ty svoje nálady a stavy urovnat a být každý den a hlavně celý den spokojená. To bych to ale nebyla já.

oko

3. ledna 2013 v 19:15 | K.W. |  Kreslím

Opět jsem se po dlouhý době pustila do kreslení. Nemám moc ráda kreslení očí, ale uhlíkem jsem to nidky nezkoušela, takže tak. Částečně jsem to dělala i tužkou, protože by se to samotným uhlíkem nedalo, nebo aspoň né mě a navíc jsem nemohla najít gumu, proto tam zůstaly nějaký čáry. Musím se pochválit za obočí. Bála jsem se ho, ale kupodivu to vyšlo dobře...myslím, že nejlíp. Snad se vám aspoň trochu líbí. ;)

Nevím jak vy, ale já začínám žít navěky

3. ledna 2013 v 16:31 | K.W. |  Názory
Na pustý ostrov bych si s sebou vzala spoustu věcí. Ale k nim i životabudič, elixír mládí. Ale na nějaký pustý ostrov se můžeme vykašlat. Nemusíme na něj utíkat od problémů, z tohohle hnusnýho Česka. Našla jsem jiný lék!

Taky se spolu s novým rokem chcete víc starat o své tělo? Uklidnit posvátkový žaludek? Zbavit se toho rozčilení z Klausovi amnestie? Nebo odstranit deprese? Já tedy určitě, a proto mám pro vás velmi důležitý tip, který by vám doporučili i sami Japonci. A jen tak by vám nenechali ležet zelený čaj ve skříni. Tam je Vám, milí zlatí, naprosto k ničemu. Ráda bych použila nějaké japonské zabarvení tohoto článku a vyšvihla se tu nějakou japonskou větou, ale přes japonštinu mé schopnosti vážně nevedou, vedou-li vůbec někudy. ;)


Takže hurá na moje poučné, nebo "poučné" rady! ;-)

Random photos

2. ledna 2013 v 22:52 | K.W.

Moje dnešní osmnácté narozeniny s nejdražším.Kapitánova noc. Ten velil.

1. ledna 2013 v 20:52 | K.W. |  O životě
Nevím, jak dopadl ten Váš Silvestr, ale můj se celkem vydařil. Hlavně když jsem s tím mým úžasňákem šla spát až v 6 ráno a v 8 mě probudilo hyperaktivní mazlící sluníčko, co se chtělo jen válet. Silvestr pouze v pánské společnosti se nevyrovná těm předešlým. Bylo to velký.


Nemá cenu zabývat se detaily té noci. Krom toho, si je ani nějak všechny neumím poskládat dohromady. Né, že bych to nějak přehnala s pitím, ale bylo toho nějak moc. Začnu asi tím, že jsem ještě za střízliva byla překvapená nádherným dortem posypaným hromadou jahod od kamarádů. Byl perfektní. Ale nevím, jestli nám i perfektně sedl po snědení. Jak by ale řekl můj nejopilejší kamarád večera

"I don't care!"

A v duchu této věty se odvíjela i ta dlouho očekávaná legendární noc. Hlavně z té jeho strany. Před večeří si kluci dali saunu a vymáchali se ve venkovním bazénu, kde si stěžovali jak jim umrzly své chlouby mezi nohama. Po masové večeři jsme si sedli kolem kulatého stolu a přivítali mezi sebou kamaráda kapitána Morgana. Je to náš favorit, v místnosti se sešli rovnou 3 flašky. Já si ucucávala svoje sladký malibu a bylo mi fajn. Jin už favorit nebyl, znovu jsme tedy najeli na kapitána. A dál už jsme jen seděli, povídali, smáli se, napodobovali tanec na hudbu podle vkusu mého přítele, který nazývám "tří slovový" (podle toho, že jsou to songy, kde se opakují pořád dokola cca 3 slova "fuck, girl, move"..no, najde se jich asi i víc, ale prostě tomu tak říkám:D) Písničky bez smyslu, ale když byl ten Silvestr, proč mu (jim) to nedopřát. Občas Green Day zazněli, to se musí nechat.

Zbytek nebudu dál roztahávat. Začali jsme alkohol zapíjet čistou vodou, uklidňovali si žaludky, polehávali, odpočívali, zase jedli a zase odpočívali a pomalu vesele odpadávali. Rozmístěni po celém baráku. Já s úžasňákem jsme to utli kolem tý šestý hodiny konečným spánkem ;).


To, co ale nemůžu nezmínit je dárek od přítele. Dostala jsem puzzle s naší společnou fotkou. Víte, jak se říká: jak na Nový rok, tak po celý rok? Pak já bych měla mít celej rok kouzelnej a zamilovanej. A když bych si měla říct, o co se budu tenhle rok snažit? Shrnout nějak své cíle?

Za prvé, úspěšně odmaturovat z frániny. (Jo, jakoby ve třeťáku maturujeme z fr abysme toho ve čtvrťáku neměli moc.)
Za druhé, chci udělat vklidu řidičák. Je jedno napokolikátý, ale udělat.
Za třetí, ráda bych se přestala naštvávat kvůli maličkostem a přestat dělat scény. Vážně na tom budu pracovat.
Za další, chci, aby můj vztah s přítelem vychytával chybičky a neustále se dolaďoval do dokonalé podoby. Protože my máme síly dost;)
A za poslední, ráda bych se začala víc věnovat svýmu tělu. Mám pocit, že to říkám každý rok, ale teď, když mi teda zítra má být těch 18, bych mohla třeba už trošku zmoudřet. Nebo být víc cílevědomější.