Věčný svit neposkvrněné mysli

22. září 2012 v 18:55 | K.W. |  Filmy
Jak jsem slíbila, píšu jednu z mých recenzí na film. Jmenuje se
Možná vás sklamu, ale řeknu vám o něm minimálně. Chci totiž, abyste si taky prošli tím "co to je? jakto že..", zkrátka chci, abyste se taky během toho filmu zamýšleli nad tím, co se tam vlastně děje. A možná zapadnete i do té většiny lidí, která si ten film užila až po druhém shlédnutí. Hodně lidí psalo na československé filmové databázi, že by po prvním shlédnutí dali filmu tak "60 procent"... a když se na film podívali podruhé, dali by mu klidně plný počet.

Shrnu vám ho asi takto. Joel není moc společenský a jednoho dne potká hrozně energickou holku, která je upovídaná, pořád něco vymýšlí a má nevyrovnanou povahu. Proto jednoho dne jde na kliniku, kde podstoupí "vymazávání paměti." Chce na Joela zapomenout a začít znovu. Joel se to dozvídá a chce udělat to samý. Jenže to neproběhne tak, jak by "chtěl". Během toho vymazávání dojde ke spoustě věcem... a průběhem filmu se dozvídáte, že vlastně běží od konce k začátku.

Víc vám toho povědět nemůžu, tak vám jen nezbývá nic jinýho, než se na to podívat. Tak si na něj vyhraňte jednou tak víc času, budete ho taky nejspíš sledovat dvakrát. ;)
 


Komentáře

1 Liz Dream Liz Dream | E-mail | Web | 22. září 2012 v 21:29 | Reagovat

Podle popisu mi to úplně připomíná Mr. Noboy! Jestli to bude alespoň z malinkaté části podobné, tak se mi to bude líbit. :) Ale podívám se na to určitě, moc děkuji ta recenzi!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama