Seznamte se s... Lina Tesch

1. září 2012 v 0:28 | K.W. |  Názory
Každý z vás má nějaký vzor. I když si všichni říkáme, jak jsme originální, tajně z povzdálí slintáme nad fotkami a příspěvky našich oblíbenců a doufáme, že jednou budeme jako oni. Nesnažme si namluvit, že nikdo z nás alespoň trochu netouží po někom nebo něčem co sami nemáme. Lidská závist a chtíč jsou prostě vrozený. Je nám to dáno, nikdy nebýt úplně na sto procent spokojení. Bute to tak.Můj vzor je jasný. Je jí Lina Tesch. Mou vzorkyní. Sleduju jí už několik měsíců. Pravidelně koukám na její blog, její nové fotky, její příspěvky, překládám si její německé vzkazy a tiše závidím její zvláštní krásu. Je jiná než ostatní, má svůj vlastní styl, dvojníka jen tak nenajdete. Jak už jsem naznačila, je profesionální fotografka, fashion maniačka.


Fotí převážně ženské pohlaví, modu a portréty. Často taky vyráží do ulic a do přírody. Ale i ona sama si ráda často zahraje na modelku, vlastně jí ani hrát nemusí, je jí a to s přehledem. Její outfity můžete najít TADY.

Dělá mojí vysněnou práci. Pobíhá a cestuje si po světě s kvalitním týmem, foťákem, vytváří úžasný fotky, cestuje, poznává nový lidi a tím si vydělává na vše, co jen chce, na cestování a znovu na zdokonalování své práce - na fotografování.


člověk, který se opravdu dá považovat za můj vzor.
 


Komentáře

1 klárka:) klárka:) | 1. září 2012 v 0:34 | Reagovat

Tohel se ti hodne povedlo:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama