Pod nadvládou vitamínů

18. září 2012 v 14:51 | K.W. |  O životě

Chcete vědět, kdy mají blogeři největší čas na psaní? Když jsou nemocný. A z toho už na vás bafá moje rada - pšíkejte na své oblíbené blogery, kraďte jim vše co má vitamíny a říkejte jim, že jejich výstřih vynikne daleko líp bez šátku kolem krku.
Nemocná, nebo ne, prostě jsem musela ráno vyrazit k zubaři. Už jsem to nemohla přeobjednat. Měla jsem na zubaře vycenit zuby už před dvouma měsícema a proto jsem si to ráno nakráčila s připravenou omluvou do čekárny. Ta omluva zní - "celý prázdniny jsem byla v zahraničí a tak jsem nemohla přijít." Něco vám povím. Příjde vám fér, že příjdete jako první a na řadu jdete až jako poslední? A k tomu mi bylo vážně "příjemně", když mi lidi civěli na červený nos od rýmy.

Pak jsem vyzvedla přítele ze školy a šli jsme na oběd, kterej odchvátal aby mi už už mohl jít koupit hromadu ovoce takže nee, vůbec se teď netopím v nektarinkách, mandarinkách a jablkách. Ale obdivuji ho. Kdybych se měla už jenom tu hodinu dívat na svůj červenej obličej a opar na rtu, nejspíš bych se sama se sebou rozešla. A on ještě prosil o pusu. Další a další. No, kdo by stál o opar? Je to prostě blázen.

Nakoupila jsem si regenerační krém, po němž chci vážně vidět tu změnu, kdy už nebudu mít suchý nos. Tohle je hrůza, chodit po domě jako klaun s červeným nosem.

A právě se jdu převitamínovat. Tak si vy užijte daleko líp tenhle krásnej sluneční den.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama