Ospalými chodbami

27. září 2012 v 17:31 | K.W. |  Mým Srdcem
Myslela jsem, že ho zabiju. Učit se ve škole v noci zkrátka nebyl moc dobrej nápad učitelů. A já byla protivná, víc než to. Na každýho jsem házela naštvanej pohled a když nebylo po mým, vybuchla jsem. A hlavně, vylévala jsem si to na přítele. Ono, mít ve 4 hodiny ráno tělocvik a v 5 dějepis je vážně povzbuzující. Ale nebudu to svádět jen na tenhle debilní školní nápad. Zkrátka se asi neumím vypořádat s nějakými situacemi, na který nejsem zvyklá, nebo prostě nechci předstírat, jak moc si to užívám, když vím, že mě něco hrozně štve. A tak jsem se dál courala po chodbách školy jako duch a snažila se nezabít ty smějící se obličeje, co mě míjeli, fotili se v dobovém oblečením a i v 5 ráno plní energie hopsali sem a tam. Potkala jsem jeho a říkala si, jak to sním přežiju líp, ale vytrskly mi slzy a byla jsem za přecitlivělou holku, co je šíleně unavená a nedokáže se ovládat. Měl to se mnou těžký..vlastně pořád má.

Ale tohle je podle mě taky část pravé lásky. Když umíme přežít šíleně hrozný nálady toho druhého. Protože někdy to je tak moc náročný.

Ale mě jako by bylo jedno, co nás dva v životě potká. Už totiž žiju s tou jistotou, že my dva zvládneme všechno. A opět zase hrozně důvěřuju. Tenhle kluk je ten pravej pro mě. Vím to. Člověk by měl poslouchat svůj vlastní instinkt. Podle mě ano.

Posledních pár týdnů se mi zdají hrozný sny. Nevím proč, nemůžu v tom najít nějkou souvislot. Ale jednoho dne, i když možná vynuceně, se mi před očima objevilo překvapení od přítele a už teď mi visí nad postelí. Lapač zlých snů...

 


Komentáře

1 pan obláček^^ pan obláček^^ | Web | 29. září 2012 v 21:35 | Reagovat

tak brzo ráno? to snad ani nejde ne? O_o ale se sny buď úplně v klidu. mě se pořád zdá jedna kravina za druhou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama