Opět přemýšlení nad Ilumináty

9. srpna 2012 v 0:18 | K.W. |  Názory
A jestli nevíte, kdo ilumináti jsou, možná moje slova ani nepochopíte...

Zase jsem se do toho ponořila. Opět jsem nakoukla do nových důkazů o iluminátech. A zase tomu věřím o trošku víc. Nechci se tím stát posedlou, ani tomu věřit na sto procent, vdžycky si chci zachovávat chladnou hlavu a říkat si - může to být lež. Ale taky nemusí.


Zakladatelé iluminátů měli jeden jedinej cíl. Zrušit všechny víry, rozšíířit svobodu lidí a aby si byli lidi rovni. Aby byl na zemi jen jeden velkej stát s jedním druhem obyvatelstva. Aby vládlo pár lidí zbytku. A podívejme se na to, jak to na světě vypadá dnes. Menšina věří v boha - hodně malá menšina. Už jen v našem státě bohatí ještě víc bohatnou a zbytek chudne. Jako by se to opět blížilo jen jednomu vůdci. Pár lidí má nadvládu a zmanipuluje všechno okolo...

Pak jsou tu další spekulace. Prý geneticky vyrábí nemoci, aby zmenšili počet obyvatelstva a bylo to tak snazší. Začali vymýšlet chemikálie do jídla...

"Spousta lidí říká, že je společnost zkažená. Ale není. Je přesně taková, jak byla navržena."

Začalo to už tak dávno... celá historie k tomu možná vedla. Francouzská revoluce, obě světový války - kdy byli finančně podporovány obě dvě strany a válka byla hlavně pro to, aby si potom lidi uvědomili, že mají držet při sobě - takže utvořit jeden celek. A o ten celek jim právě jde.

Všechno je to jeden velkej zmatek. Možná je to tak, že jednou mluví pravdu a jednou lež, překopávají pravdu, kterou my nevidíme. A postupně vytvářejí jednu obrovskou skupinu, která hltá všechny informace, neví co je pravda a co lež, takže nic není stoprocentně jistý a tedy neprokázaný. A dál přibývají lidé, co nad tímhle mávnou rukou a řeknou si "že tomu nevěří" a to právě oni chtějí. Třeba.

Můžu zase vypadat jako blázen, co se zbytečně hrabe v nesmyslech, v nedůležitých věcech. Ale svým způsobem to je jen jeden velkej zájem o to, zjisti víc. Vzrušuje mě to, mám strach, pak si zas řeknu, že to přeháním a nechám to na pár dní být. Někdy i na pár týdnů, teď jsem nad tím třeba měsíc nepřemýšlela, ale zase do toho čmuchám a táhne mě to k těmhle informacím. Pravda nebo lež, vždycky tyhle nejistý věci lidi přitahovali. A vždycky, nebo možná prozatím budou zas ty dvě strany. Ti co věří a ti co nevěří.

Já jsem něco mezi. Kéž bych mohla vědět úplnou pravdu - a buď se sama sobě zasmát, nebo strachy umřít.
 


Komentáře

1 Tara Tara | 9. srpna 2012 v 10:40 | Reagovat

I kdyby to pravda nebyla, svět vážně podle tý jejich myšlenky běží...

2 Zuz Zuz | Web | 11. srpna 2012 v 7:04 | Reagovat

Ve všem je věda i náboženství. I když se Ilumináti snažili sjednotit lidstvo pomocí svých vlastních metod, podle mě to silně připomíná vládu Hitlera a bůhví, jestli i on sám nebyl z jejich řad.

Je to složité říct, jestli věřit, nebo ne. O náboženství, sekty a skupiny se dost zajímám, momentálně jsem spíš zapředená do Převorství sionského. Jako realistka bych řekla, že Iluminátům bychom byli schopni dát racionálnější pojmenování, ne-li naprosto konkrétní - jsou to vlády, lidé, kteří infikují společnost svými financemi, korporátní společnosti. Svět je jimi doslova napaden a je jedno, jaké jméno tomu dáme :)

3 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | E-mail | Web | 13. srpna 2012 v 22:43 | Reagovat

Vcelku se o to aky zajímám a vadí mi, jak neustále někdo, kdo samozřejmě o skoro nic neví tvrdí, jak jsou ilumináti jen vstoupenci satana a podobně, a jakmile někde vidí pyraidu s okem mají keců až to hezké není ,ale přitom symbolika, jako taková je strašně klamná.Obrácený kříž, hákový kříž, pyramida s okem, nic z toho původně mšlo úplně jiné významy, než jak je znají lidi dnes,co dělat. Ale bohužel, dnes už to každý vidí trošičku jinak, ale co se iluminátů týká, stojím si za tím názorem, že mají prsty v showbyznise,což je dost známé, ne jeden autor se k nim hlásí ( nenechám si pro sebe názor, že konkrétně ti,co mi vždy přišli, že mají v palici slámu viz Rihana  a podobní), ale jejich prapůvodní filozifie se mi líbí....

4 kler-wonder kler-wonder | Web | 13. srpna 2012 v 23:10 | Reagovat

[3]: jojo, koukala jsem na seriály o těch vzkazech, o zpěvácích, co se k nim právě hlásí... rozebírala jsem jejich texty, našla jsem tam toho šíleně moc... proto jsem se o to taky začala zajímat. Něco an tom pravdy bejt musí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama