Ilumináti. Čekají nás černé, temné doby?

16. srpna 2012 v 12:49 | K.W. |  Názory
Není den, kdy bych se o tohle téma nezajímala víc a víc. To, co jsem se dozvěděla o letošní olympiádě, kde se to iluminátskou symbolikou jen hemžilo, mě vážně dostalo.  • Konspirace v podstatě spočívá v tom, že na olympijských hrách v Londýně 2012 bude novým světovým řádem zinscenována mimozemská invaze, ta poslouží jako dokonalá záminka pro provedení světového převratu. Vyděšená veřejnost se zřekne svých práv a svobod a podvolí se kontrole elit. Za ty, kteří za spiknutím stojí, jsou považováni zednáři, illumináti, skupina Bilderberg, britská královská rodina, Rockefelleři a Rothschildové - nejmocnější, někdy i tajná společenství, která chtějí dosáhnout celosvětové nadvlády.

  • Konspirolog Rik Clay, který psal na svůj blog novinky o iluminátech a spojení s olympiádou, ajiné, po nějaké době spáchal sebevraždu a před svou smrtí naznačil rodičům, že toho ví tak moc, že s tím nemůže žít.

  • Další karta, která by se mohla týkat Londýna a situace v něm, souvisí s čipy RFID (Radio frequency identification), které se implantují pod kůži a umožňují sledování osob. Čip technologie RFID neboli "špiočip", jak se mu v Británii přezdívá, se používá běžně například místo čárových kódů na zboží v obchodech či v nemocnicích. Podkožní čipy RFID zatím Británie používá ke sledování sexuálních delikventů skrze satelitní technologie a chce tak zcela nahradit současné identifikační náramky. Po incidentu na letních olympijských hrách v Londýně budou lidé sami žádat, aby jim byl RFID čip implantován k zajištění jejich "bezpečnosti", před další hrozbou.
(je možný, se přesně takovýmhle způsobem začneme být brzo ovládaní...)

  • David Thomas napsal v roce 2010 článek o smyšleném útoku na olympijský stadion v roce 2012, podepsal se však jako Tom Cain, přičemž illumináti sami sebe označují jako syny Kainovi. Podle konspiračních teorií dal tímto článkem nezasvěceným iluminátům najevo, co se během olympiády 2012 chystá.

Aby mohli ilumináti pokročit ve vytvoření nového světového řádu, potřebují v lidech vyvolat strach. Pokud se lidé budou bát, přijmou snáze zvýšený dohled a kontrolu nad svými životy. Nejlepší způsob, jak strach vyvolat, je vytvořit velký teroristický útok, který nikoho nenechá klidným.


KONSPIRAČNÍ TEORIE PODLE KARLA GOTTA:

Obávám se, že celosvětové dění směřuje k TOTÁLNÍ GLOBALIZACI, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou - už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů - nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost - ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.


Většina lidí v to nevěří. Strká od toho ruce a myšlenky dál a je jí to jedno. Jak říká můj děda: "prostě jen blbě přihlíží a poslušně dělají vše, co se po nich od státu chce." Nějaká symbolika je pro většinu lidí jen náhoda a výmysli. Zamyslete se a podívejte se kolem sebe - proč se všude rozšířili TROJÚHELNÍKY? Je to jejich znak a vy si ho dáváte do fotek, apodobně a ani nevíte, co to znamená. Jsme loutky? Vypadá to tak.
¨

PODÍVEJTE SE NA TO VIDEO...AŽ DO KONCE.
 


Komentáře

1 Jimmy Mindfucker Jimmy Mindfucker | Web | 16. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

Bohužel teorie illumiátů je hrozně snadno vyvratitelná... Lidstvo není připraveno poznat pravdu, protože je buď příliš pozdě, nebo příliš brzo. Tak či tak, nechme to být a bavme se o tom mezi sebou, jinak to jen zhoršujeme...

2 Liz Dream Liz Dream | E-mail | Web | 16. srpna 2012 v 13:11 | Reagovat

Už dříve, když jsem o iluminátech nevěděla, jsem si myslela, že něco takového určitě existuje.
O nich samotných jsem se ale dozvěděla až náhodou v jedné skupině Beliebers na fb. Někdo tam psal, že Justinova fotka byla v Enigmě (mimochodem skvělý časopis a jestli si ho nekupuješ, tak opravdu dporučuji, je tam plno zajímavých věcí!) u článku o iluminátech. Já jsem si hned během několika dnů Enigmu koupila, protože mě to opravdu zajímalo. Popravdě, něco bylo přitažené za vlasy, ale potom jsem v další skupině na fb - Fanynky MJ - narazila na jeden mini seriál o iluminátech a tak jsem se na něj hned během dvou dnů podívala. Bylo tam tolik 'náhod', takže už není ani jiná možnost, než tomu věřit.

Musím říct, že jsem letošní Olympijské hry vůbec nesledovala. Opravdu netuším, proč. Neradovala jsem se, když někdo z naší země vyhrál nebo tak.. nevím, opravdu nevím proč. Je to divné.
Díky tvému článku jsem se toho tedy hodně dozvěděla, protože o té Olympiádě jsem neměla ani ponětí.

Já jsem si poslední dobou právě trojúhelníky zamilovala a netušila jsem proč. Až potom, co jsem narazila na ilumináty, jsem si to uvědomila.

Omlouvám se, že ti tady takhle spamuju, ale když tohle je téma, o kterém se opravdu ráda bavím.

3 L.-S. L.-S. | Web | 10. října 2012 v 15:01 | Reagovat

Ne, ne, ne. Nechci tomu věřit, ačkoliv vím, že je to pravda. Nechci věřit tomu, že jsou lidé natolik blbí a vypatlaní, že tohle udělají.
V pohádkách vždy vyhrálo dobro, ale život není pohádka,co....?

4 egamez egamez | 23. října 2012 v 19:38 | Reagovat

Ahoj,
ak vás zaujímajú Ilumináti, ale aj iné záhady, mrknite na web metheorit.cz
Takmer každý deň sú tam nové kvalitné články...
www.metheorit.cz

5 Jakub Štěpánek Jakub Štěpánek | Web | 8. listopadu 2012 v 21:23 | Reagovat

Kája Gotík pá pravdu

6 Položka Položka | 20. března 2014 v 21:08 | Reagovat

tam je pěkný houby na meteoritu... najeďte si na jejich stránky rovnou! hele : 3663psi.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama