Horská dráha

13. srpna 2012 v 8:32 | K.W. |  Názory
Vždy jsem věřila, že život je jako horská dráha, že kdykoliv, když budu dole, brzy vyjedu nahoru a nadechnu se čerstvýho vzduchu a když budu nahoře, blížím se k době, kdy zas sjedu dolů... a štěstí mě na chvíli opustí. Tak proto máme "nahoře" takový strach, že se něco stane? Že pofrčíme brzo dolů?


Proto se pořád přesvědčuju o jeho lásce, pozoruju spokojený rodiče, trávím čas s kámoši a jsem opatrná. "Dvakrát měřím, jednou řeším" abych neudělala chybu a to místečko nahoře si udržela. Štěstí si udržela.Vždy, když je někdo na dně, říkám mu, že na konci horksý dráhy ještě není a brzo mu příjde do cesty kopeček nahoru po kterým vyjede. A stojím si za tím, že to pravda je.

Měla jsem život totálně vháji. Celej začátek tohohle roku. Nevycházelo mi absolutně nic a štěstí vážně bylo někde na golfu a sralo na mě. Taky jsem vedla pesimistický řeči typu "to nebude lepší..." a nevěřila jsem ostatním, kteří mě utěšovali, ale pak asi golf zavřeli a štěstí mi šlo naproti. A na tý dráze jsem nejvýš jak to jde. A hrozně moc se snažím o to, tam zůstat. Jo, taky si myslím, že tam jen tak někdo nezůstane bez snahy. Musíš si o svůj život pečovat, chránit si štěstí, který není všude a pro každýho, využít ho, nakládat s ním dobře. Myslet. Je to složitý. Neplejtvej.

A nečekej, až ti štěstí odleze na golf. ;)

 


Komentáře

1 Liz Dream Liz Dream | E-mail | Web | 13. srpna 2012 v 13:02 | Reagovat

Já jsem právě že začátek roku měla takový, že vypadalo všechno dobře, ale potom, když jsem měla narozeniny, tak šlo všechno, jak říkáš 'na golf'. Ale souhlasím a doufám v to, co jsi napsala.. snad to bude lepší. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama