běžte do háje s "forever alone"

8. srpna 2012 v 21:25 | K.W. |  Mým Srdcem

Who wants to be alone?

nobody

Dřív jsem si to říkala. Jo, že chci být sama, že mi je se sebou dobře a na nikoho se věšet nepotřebuju. Tohle jsou ale myšlenky z naštvání, ze zklamání a hlavně - jsou jen chvilkový. Hlava mi pak vychladla a já zas toužila po tom, aby mě někdo miloval. Jenže kdo má pořád energii na to někoho "balit"?A já balit nikoho nemusela. No, nějaký náznaky tam byly, ale k sobě jsme se přilepili jakousi náhodou, vzájemnou sympatií, nebo jak to nazvat. Nechtěla jsem být sama. Nutně jsem se potřebovala někomu vypovídat, nebo naopak jen někoho poslouchat, dotýkat se ho i se zpětnou vazbou. Proto jsem se snažila a snaha byla po čase odměněna. Jak už tu často nakousávám, je čím dál tím víc lidí bez přítele/přítelkyně. A nebo to jen všichni víc řeší? A hlavně veřejně? Jsem unavená z tý stovky fotek a statusů "forever alone." Lidi, než něco napíšete, přemejšlejte. Může to být taky hodně velká s*ačka. Kdybyste místo toho psaní na fb a fňukání radši vylezli ven, nebo si jen našli nějakej zábavnější koníček než slintat nad fotkama fejsíčkářů a pak se "facebookově" zamilovávat... (Jo, moji starší čtenáři blogu můžou narážet na jeden můj dávnej vztah "na dálku", jenže to rozhodně nebyla láska přes internet.) Ano, i já dělám kraviny, ale pak zjistím, že je dělám a přestávám je dělat, nebo se o to alespoň snažím - proč psát na fb jak chci tohle krásný břicho a tyhle úžasný stehna - prostě jdu na sobě makat - běhat ven, nebo něco pro to udělat. Vlastně pravda bude asi taková - že si tím věkem se stupidními aktivitami - musí projít každý. A stejně na ně bude narážet po celý život... takže, co tu zas chytračím? No, to bych potom nebyla já. ;)

Zpět k tématu? Mám se tam doopravdy vracet? Na otázku už jsem odpověděla. Nikdo nechce být sám - i když se snaží, aby mu to bylo jedno. Až když jsem před měsícem našla jednoho úžasnýho kluka, co pro mě denno denně dělá úžasný věci, zjistila jsem, že takovýho člověka vedle sebe potřebuju. Že nutně musím být tou potvorou, která na něj vysype svoje stěžování a problémy a chce po něm pomoc, řešení a oporu.

Upřímně přiznávám, že už nechci být zas sama a že to nechci zvládat bez něj. Ani bych to neuměla.
 


Komentáře

1 Poe Poe | Web | 8. srpna 2012 v 22:00 | Reagovat

Máš pravdu, nikdo nechce být sám. Je to jako sebevražda, utopit se v sobě sama? ne!. Je potřeba mít někoho, o koho se můžeš opřít. Forever Alone? jo v meme obrázcích je to vtipný, ale mimo ně je to vážně úlet. A někoho balit? jo je to fajn do jistý míry. Mě láska přišla sama, v tu chvíli kdy jsem ji absolutně nečekala. Jsem za ní hodně ráda.
Jinak dobrý článek, jsem ráda že má někdo podobný názor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama