Srpen 2012

honemrychle

31. srpna 2012 v 22:35 | K.W. |  O životě
Každý honemrychle přemýšlí jak si užít poslední chvíle prázdnin. Na FB už se radši ani nedívám. Jsem si jistá, že je celá zeď zaspamovaná příspěvky o konci prázdnin a obrovském zklamání ze začátku školy. HUmf, je to už únavný.

Jsem tu zas opět za tu nejchytřejší, no jistě... ale tak berme to tak, že s koncem prázdnin už nic nezmůžem. Co takhle konečně začít brát to, co prostě příjde? Stále se nevofrňovat?

Všichni se jdou opít do němoty. Ať už dnes nebo zítra. My to ale jdeme "oslavit" malinko v uzavřenějším kruhu. Bude to tak, že se sebere odpoledne pár dobrých přátel a zajdou si na bowling. Kruci, já si normálně po zítřku asi budu všechno pamatovat. Zvláštní co.

Nevím, jestli teď protestuju proti nekonečným chlastalům, nebo jen závidím, že teď někdo někde je, ale možná od všeho něco. Asi začínám bejt zase ten denní tvor co si přes den užívá a v noci zkrátka spí. Oba s láskou jsme rádi, že si před půlnocí můžeme vklidu usnout. Přeci jen máme za sebou prázdniny plný práce.Zajímá mě, jak si konec prázdnin užíváte vy?


Školu si proměním v prázdniny

29. srpna 2012 v 10:56 | K.W. |  Názory

(jedna fotka z krásnýho dne s ním)

Jdeme dál...


Všichni si asi už každý den říkáte, jak za chvíli začne opět ten známý stereotyp "ranní vstávání, škola, učení, spánek". Je to tak. Mělo by to tak být. Málo času na ty skvělý aktivity, míň odpočinku, méně brigád a peněz, tak bych to měla mít já. Ještě, když budu maturovat z francouzštiny. (Jo, maturuji už ve třeťáku... abysme toho ve čtvrťáku neměli moc. Přeci jen, maturovat z předmětů, které mám ve francouzštině je celkem.... hrozný.)

Udělám ale s tímhle školním rokem trošku jiný proces. Nebo alespoň chci. Přeci jen - znám se a vím, že hodně mých plánu nevyjde. Kamarádka mi včera celkem otevřela oči. "Vždyť to bude to samý jako o prázdninách, akorát si spolu odsedíme pár hodin v lavici." A kdybyste nás dvě znali a viděli nás o hodinách, řekli byste, že má pravdu, protože to zas tak hrozný nebude - s ní. Vlastně se na to i docela těším. Už jsme si nakoupili 2 obří předražený chrastící propisky za 240Kč, kterým budeme "nechtěně" otravovat učitele, vybíráme si francouzský knížky o detailních popisech vražd :D a celkově si tu školu zpříjemníme. Není nad to mít skvělýho parťáka v lavici.

K těm knížkám, chcete jednu doporučit? Znáte Maupassanta? Půjčila jsem si od něj jeho sbírku povídek ve které je i třeba povídka "šílenec" a řeknu vám, že mě to nehorázně bavilo a hltala jsem každý slovo, i když to bylo ve fránině. Možná to bude znít morbidně, ale hrozně mě baví číst absurdní věci typu (citace z šílence) "Vzal jsem si nůžky, rozstříhl ptáčka až z něho vytekla krev, tak moc jsem se v ní chtěl koupat, nechat jí protékat mými vlasy, dýchat její vůni..." no prostě masakrální absurdita jako blázen. Šílenec, jo, proto se to tak jmenuje. Je to jen text, proč z toho hned zvracet. Popsal to vážně skvěle.

Ještě něco vám povím. Školní rok nevidím zas tak černě taky proto, že tam budu se svým přítelem. Sice jsem si vždycky říkala, že bych s ním nemohla chodit na stejnou školu, protože bysme si zevšednili, my to ale po pár dohodách zvládneme a jsem vážně ráda, že tam budu mít takovou oporu/podporu... Prostě něco jako - když mě nějakej učitel hodně na*ere, vím, ke komu se jít vyžvanit. A krom toho, společný obědovky by nemuseli být k zahození... Je tu ale jeden háček. Možná je úplně mrňavej, ale podstatnej. Táta mýho kluka je totiž učitel. A nejen to. Učitel na našem gymplu. Je jediný štěstí, že neučí mě. Matiku a fyziku? To by mě asi Radkovi zakázal. :D

Prázdniny i běhěm školního roku? Já si je dokážu udělat. Bude to to samý, akorát místo brigády budu ve škole. Chci si naplno užívat každý den a neofrňovat se nad tím, že se blíží září. Odpoledne a víkendy budu mít přeci volný. Stačí si jen umět navrhnout fajn aktivity na volný chvíle.

A jak jste vy připraveni do školy? Pokud tedy studujete?

Jdu dál... a potřebuji Vaší pomoc

27. srpna 2012 v 20:57 | K.W. |  Mým Srdcem
Vážení a milí návštěvníci. Na téma týdne "jdeme dál" píšu proto, že jsem začala něco novýho. Opět pouštím svou energii do psaní a snažím se o post redaktorky na jednom webu. Jí se ale stanu jen, když dostanu hodně "likes". Ano, v tomhle světě jede všechno na tyhle modrý palečky. Tedy i má budoucnost. Je to krutý.

A jestli vy mi chcete pomoct ke krůčku dál, abych se mohla rozběhnout tou redaktorskou cestou a konečně si splnit svůj malý velký sen, klikněte na tenhle odkaz.

Chcete přežít nakupování s přítelem?

Až na něj kliknete, dejte mi prosím LIKE k tomu článku dole. Hodně mi tím pomůžete. Ještě jednou velký díky a věřte, že se na blog nevykašlu. Psaní je pro mě důležitá věc.

Zviditelněný sen

23. srpna 2012 v 19:12 | K.W. |  Mým Srdcem

Ten pocit, kdy je můj život naplněný. Mám vedle sebe člověka, vedle kterýho jsem úplně sama sebou a on mě takovou miluje. Konečně jsem někoho takovýho našla. Stačí být vedle něj a nic mi nechybí.

Dnes jsme spolu seděli v kavárně na zmrzlinovým koktejlu, popíjeli, bavili se se sestřenkou a nedělali vlastně nic extra, ale přesto jsem se v jednu chvíli zastavila a řekla si "jsem doopravdy šťastná".

Občas, když spolu někde jsme, zadívám se do prázdna a koukám. Jen si všimnu, jak se on taky kukne tím směrem a pak znovu na mě, nechápe, proč se tam dívám, ale neřeší to, dál mě sleduje. Nekoukám na nic určitýho, jen se snažím zastavit čas, nebo si prostě ty chvíle snažit zapamatovat co nejlíp.

"Našel jsem osmý div světa.." řekl mi jednou.

Vím, že jsem s těmahle sladkýma řečičkama už asi trochu otravná. Ale jsem tak moc zamilovaná, že bych to nejradši vykřičela do celýho světa. Každý zná ten pocit, i ty. Jsem si tím jistá.

Dospělý nebo pubertální malý nepředvídatelný člověk

22. srpna 2012 v 9:14 | K.W. |  Názory

Je pár věcí na světě, který jsou stoprocentně jistý. Jednou z nich je fakt, že stárneme a rosteme. Vyvíjíme se. Vyměňujeme tupírovací hřeben za kulmu na vlasy, stále ubíráme make-up, začneme se vzdělávat - brát to jako důležitou věc, hledat si stálého přítele/přítelkyni - najít ho/jí, nezabýváme se zbytečnostma, učíme se nebýt najivní, odpoutáváme se od přiblblých "kamarádů", kterým je i cennější tráva než vzduch, který dýchají, pracujeme, vyděláváme, řešíme vztahové problémy, a vlastně všechny problémy - ty řešení nás posouvají dál, jsme poučení pro příště a máme opět jiný pohled na věc, staráme se víc o sebe než o životy druhých, umíme se bavit i za střízliva, šetříme peníze, snažíme se kupovat hlavně ty - potřebné věci, uznáváme naše rodiče - milujeme je, bez odmlouvání doma uklízíme, milujeme čím dál tím hlouběji a odpouštíme.

Možná ne - MY VŠICHNI, ale tyhle slova patří hlavně pro mě. Nehodlám tvrdit, že už jsem vyrostla z těch puberťáckých let nadobro, ale mám obrovský pocit, že se mi ta doba vzdaluje. Vždy ve mě ale nějaká ta "hloupá, dětská, najivní, šílená" část zůstane. Nevím sice v jakým množství, ale bude tu pořád. I až se stanu v 18 dospělou (věkově). Zbývají mi už jen 4 měsíce.

Bratři (2009)

17. srpna 2012 v 9:49 | K.W. |  Filmy

BRATŘI


Sam. Byl to normální člověk, který má ženu, děti, úžasný domov, rodiče a bratra. Ambiciozní a inteligentní. Žil jako každý jiný, byl šťastný. Dokud nešel do války.

Ilumináti. Čekají nás černé, temné doby?

16. srpna 2012 v 12:49 | K.W. |  Názory
Není den, kdy bych se o tohle téma nezajímala víc a víc. To, co jsem se dozvěděla o letošní olympiádě, kde se to iluminátskou symbolikou jen hemžilo, mě vážně dostalo.

Černá, ta, co k tobě přiroste

15. srpna 2012 v 12:44 | K.W. |  Mým Srdcem
Zdobí těla. Dává jim smysl, symboliku. Nebo spíš měla by. Navždy ti zůstane na těle. Ve stáří ti skrz ní přelezou vrásky a pořád tě ten symbol doprovází. Měl by být promyšlený. Žádná rychlovka, co tě napadne, co na někom uvidíš. Tetování.

Když důvod pro vstávání je práce

14. srpna 2012 v 8:55 | K.W. |  O životě
Dobré ráno, hezký den přeju. A ještě víc pracantům, vydělávačům peněz - lidem, jako jsem já. Protože ze svý zkušenosti vím, že pořádný nakopnutí a povzbuzení do práce je třeba. Nebo si najít nějakou motivaci. Mně už ale jakoby uhasly. Nemůžu najít moc věcí jako motivaci, spíš mi práce ubírá dny, který bych si mohla užívat úplně někde jinde. Ale věřím, že na konci srpna nový balík peněz ocením a zářím mi nezačne jen blbý školní období.

jděte se vycpat s ČERNOU

13. srpna 2012 v 22:29 | K.W. |  Názory
Černá s bílou, protiklady - co drží pospolu.

Dejme tomu, že černá symbolizuje něco temnýho, zlýho a smutnýho. Pak bílá symbolizuje tu lepší stránku, něco světlýho, veselejšího, jasnějšího. Proč si ale tyhle dvě stránky musí jít ruku v ruce? Protože nic v životě nikdy nebude sjednocený? Proč se mi tu v černý tmě válí po zemi rozsypanej bílej kokos z rafaella? Znamení, nebo píšu voloviny? Jen mě to tak napadlo, nejspíš jen zvolili hrozně ale hrozně blbý TÉMA TÝDNE!!!!!!