Závist

24. července 2012 v 13:00 | K.W. |  Názory
Zjistila jsem, že za posledních pár dní mi asi tak 7 lidí řeklo, že mi závidí. Jak lidi na blogu, tak kámoši. Buď prý můj "harmonický" vztah s mým přítelem, nebo to, že se stěhuju do novýho baráku se zahradou, nebo mojí dobrou brigádu se skvělou společností.

Je pravda, že je tohle asi jedno z mých nejpovedenějších období, ale jak se říká, vše má svý dvě strany. Dobrou a špatnou... vše má na světě svůj protiklad a nic není pořád stoprocentní.

Já tu třeba ztratila pár kámošů. Jednoho proto, že se stěhuje do Prahy, a zbytek ani nevím kvůli čemu. Jediný, co je na tom zvláštní je to, že se mnou přestali komunikovat hned po tom, co jsem se dala s mým klukem dohromady. Stěžovala jsem si zrovna včera kámošovi, že nechápu proč to tak je... odpověděl mi na to "tak už to bývá"... Ale co? Najdu si kluka a přestanou se se mnou někteří bavit? No co to je? Prej závist, zas a jen závist. To až teď zjistím, že za moc nestáli.

Neříkám, že je to nějakej hroznej pocit, když mi ostatní závidí. Vlastně to je celkem fajn, jsem šťastná, že mi vše vyšlo a mám hodně věcí, po kterých jsem kdy toužila. Ale je tu zas ale. Ta opačná strana, jak už jsem o ní říkala.

A já jsem na tý horský dráze celkem vysoko. Už několik týdnů. Kéž by byla nekonečná a já nikdy nesjela zase níž a níž...

Nezáviďte mi. Každýho život je krásnej, jen né pořád.
 


Komentáře

1 Tara Tara | 24. července 2012 v 14:28 | Reagovat

Máš pravdu hlavně v tý poslední větě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama