Práce na stopadesátoudruhou

4. července 2012 v 19:31 | K.W. |  O životě

Z práce do postele a z postele do práce. To jsou moje první dny prázdnin. Skoro každou hodinu měním náplasti svým prstům, sprchuju se třeba i 4 krát za den, vypatlávám na sebe tuny krémů, vystříkávám si deodoranty a za celý den si sednu třeba jen na půl hoďky.

Co byste si vybrali. Práci, která je vcelku otročina, sice není nudná a je se skvělýma lidma, ale pořád, nebo žádnou práci, žádný peníze. Já jen tak od rodičů prachy nedostávám. Proto trávím prázdky v kuchyni, někdy i 11 hodin, každý den. Vytvářím na talíře oblohy, zdobím je rajčaty, vážím saláty, krokety, hranolky, obaluju maso, nabírám tatarky, umejvám kuchyň, drhnu zdi od stříkanců od masa,

ale taky obědvám a večeřím zdarma - cokoliv chci z jídeláku, prokecám klidně hodiny se skvělýma kuchařema, dostávám od šéfa třeba i 3 vychlazený pivka za den, ujídám co se kde najde, třeba nivu nebo balkánský sýr, kterej tak miluju :D, ale to se nesmín nikdo dozvědět.

Když tak poslouchám, jak jsou všichni u moře, nebo se tam chystají, šíleně se mi chce závidět a často to tak i končí. Občas to dávám rodičům za zlý. To, že si nechali postavit barák, do něj všechno drahý a kvalitní, ale nedomysleli, jak si žijeme teď. Pořád jen slyším "buďte trochu tolerantní, vždyť víte, kolik pěněz se do toho baráku cpe." Ano, my máme být tolerantní.

Za týden se stěhujeme, zatím se starým nábytkem a já jsem ráda, že to za mě skoro celý přestěhujou. Budu totiž v práci, jak jinak.

Udyndávají mě tu pomalý songy typu

a když už jsem u Greena, chci vám doporučit jeho poslední album. Stáhnete ho TADY . Podle mě, skoro všechny songy z něj jsou skvělý. Nebo se ke mně tak nějak poslední dobou hodí. Navozujou mi tu atmosféru. ..

Vidíte, a já se nezmůžu na nic víc než na jeden blbej splácanej diář. A to bych měla využít prázdninovou větší návštěvnost. Ale něco vám můžu poloslíbit. Jeden kluk, mi řekl, že mi udělá život zajímavější. Že budu mít o čem psát. Ale vydržte si do víkendu, to budu mít volno v práci a s tím jmenovaným, co chce okořeňovat můj život, strávím víkend. :)

Konečně
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama