Povídá si tak červenec se srpnem...

24. července 2012 v 9:24 | K.W. |  O životě
(fotka z mýho starýho pokoje, ze včera, kde už nemám nic po zdech,
žádnej nábytek, nojo, prakticky už mám skoro celej pokoj přestěhovanej.
Až na postel a mě. Pryyč z tohodle ošklivýho bytu.)

Včera na mě slunce vysvítilo pěkný opálení. K večeru to vypadalo spíš na obrovský spálení. Že by konečně první letní dny za tenhle měsíc? Nebo jsem je začátkem července nevnímala, jak jsem měla práce až nad hlavu?

Červenec.
Chodím bosími nohami po zahradě, vyhýbám se stínu a po cestě utrhávám jahody, kterejch už fakt moc není. Slunce, jen hezky do mě, nechci být bílá, už ne - říkám si a lehám si do trávy, kde se snažím usnout. Mervomocí se chci probudit spálená! To spálení se přece po nějaký době sbarví do hněda ne? Vždycky jsem to tak měla. Neusla jsem. Ale výdrž jsem měla. Na slunci jsem ležela celkem asi 3 hodiny a milovala jsem svou babču za to, že mi během toho opalování přinesla vychlazený pivo. Díky baby. Tak takhle si představuju léto. Jako rozškvařená červená jahůdka, co se mervomocí snaží vydržet v trávě na slunci a pije vychlazenej staropramen. Ahoj deštivým dnům. I like summer like this.

Práce. Tenhle měsíc to teda vůbec nevychází, co se týče jedný věci. Můj milovanej má brigádu od rána do cca 3 odpoledne. A já? Nejčastěji chodím do práce od 4 odpoledne do 10 večer. Jo, vážně na sebe máme kopec času. Šíleně velkej. Tak moc mi chybí... Tenhle měsíc mi ho přičaroval a snaží se i o to, abysme spolu nebyli. Díky pane červenec, tohle nám teda fakt vychází. Počkej, srpen ti nakope zadek a já se od něj nehnu.

Povídám si s měsícem, za to určitě může to včerejší slunce pařící na můj mozek. A to se smíchalo s dnešním "tématem týdne".

"Hej červenče, já budu o hodně lepší!" říká srpen.


Na závěr bych jen chtěla říct jedný mojí stálý návštěvnici blogu, že mi vážně udělala radost. Závislačka sem chodí každej den. Někdy s ní vážně musím zajít na kafe. Stěhuje se k nám na intr... Ahoooj! Zdravím. :D
 


Komentáře

1 Hwi Nori Hwi Nori | Web | 24. července 2012 v 9:42 | Reagovat

Já ti zaávidím, mně například stačí vylézt na sluníčko a jsem okamžitě hnědá - a vždycky jsem toužila po bílé pleti jako z 19. století... Každý chce asi to, co nemá. :D Celkově léto moc nemusím, vadí mi to vedro, člověk se hned zpotí a... a vůbec. :D Chybí mi má milovaná zima. :) Ale jahody a staropramen bych si dala hned, to jo. :D

2 Tara Tara | 24. července 2012 v 10:26 | Reagovat

pěknej článek a pěkně si červená :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama