Nový domov

28. července 2012 v 8:41 | K.W. |  O životě

Šéf mě přivezl před náš nový barák asi v půl 11, vystoupila jsem, rozloučila se a šla po příjezdový cestě k mýmu novýmu domovu. U dveří venku stál táta, čekal na mě, vyhlížel mě,.. pustil mě dovnitř se slovy "vítej doma". Začala jsem se hrozně smát. Měla jsem pocit, jako by proti mě měli přijít cizí, nebo polociczí lidé a já je měla pozdravit se slovy "dobrý den"... prostě jsem se cítila jako někde na návštěvě. Mě ale přivítala moje rodina a já pořád tikala očima po kuchyni, obrovským obejváku, úžasný zateplený podlaze... a hodněmoc krabic.

Mamka mi řekla co a jak, neodpustila si poznámky typu "tady tohle nemůžeš!" nebo "mazej si uklidit z koupelny ty rozházený sponky po umyvadle" a já jí vesele ignorovala a šla si užít novej obrovskej sprchovej kout. Jako nějakej moderní hotel, opakovala jsem si pořád dokola. Přeci jen jsem bydlela plus mínus 14 let ve starým a malým bytě... A teď ze dne na den spím v baráku. V našem baráku.

Ráno jsem se vzbudila a zase se začala hrozně smát. Nejde vysvětlit proč. :D Vstala jsem z postele, koukala zas jak na cizí místnost a otevřela okno. Neviděla jsem tam malý uječený děti, lidi s uštěkanými psy, ani pajdající babči. Užila jsem si ten obrovský klid. Soukromí. Žádnej blbej štěkot. No, zatím ještě sousedi psa nemaj. A jestli si pořídí nějakýho malýho ukvíkanýho jezevčíka, pak se stěhuju znovu pryč, fakt. :D Takže k babče nebo k mladýmu, nic víc mě nenapadá. :D

Vešla jsem do obejvákuskuchyní, rodiče tu nebyli, odjeli nakupovat, na stole mi nechali snídani, kteru jsem si vzala ven na terasu a užívala si tenhle snídaňovej venkovní rituál, kterej teď budu provozovat každej den! Miluju naší velkou zahradu. Zatím bezbazénovou, bez zvířete,...

Udělala bych aspoň jednu jedinou fotku, ale zaprvý - nevím, kde mám foťák, je někde v krabici a za druhý - všude jsou ty krabice, moc by to nebyl hezkej pohled, takže vlastně krabice jsou problémem číslo jedna - hodně velká jedna. Anebo že bych šla najít ten foťák? Ať udělám konečně článek se vším šudy?

 


Komentáře

1 Liz Dream Liz Dream | E-mail | Web | 28. července 2012 v 15:37 | Reagovat

Ty joo, ani nevíš, jaká to je závist.. My sice máme barák, ale přestěhovali jsme se sem, když jsem byla malá a taky jsem to zařizovali ještě když jsme byli jenom já a brácha. Teď mám ještě dvě ségry, tak si to dokážeš představit.. Nic tu není takové, jaké bych to chtěla já. Navíc ještě bydlíme na takové mini vesničce. Ale užívej si, přeju ti to!!:)))
Taky nemůžu najít foťák.. ale jestli ho najdeš, tak bych byla za fotky opravdu moc ráda!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama