akjrfwe miluj svou práci

22. července 2012 v 21:09 | K.W. |  O životě
Kruci, snad ještě nikdy jsem nepsala článek napitá...malinko opilá, neo trošku víc? Všechno je jednou poprvý a já se na ty písmenka na klávesnici vážně soustředím. Jsem profík. Pořád jsem si stěžovala na svou brigádu. Jak je málo placená a nadřu se tam. Ale jakmile jsem si to začala rozebírat víc, všimla jsem si, jako například dneska, že jí miluju čím dál tim víc. Jo, tu brigádu.


Od 3 hodin nešli do kuchyně žádný objednávky, tak jsme si s klukama sedli ke stolu a kecali. Začalla jsem žadonit o jednu hru. Jmenuje se "platím,neplatím" a já jí s nima mervomocí chtěla hrát. Napsali jsme na účtenky "ne" čtyřikrát a "ano" jednou. Složili jsme je a hodili do kyblíčku. Hráli 2 kuchaři, 2 číšnice a já. 5 lístěčků. Jedno ano. Losovali jsme a jeden kuchař - A- si vytáhnul ano. Skákala jsem až do stropu a hulákala "NEPLATÍM". Všichni jsme se smáli a začali jsme pít první várku piv, kterou platil A. Kopla jsem do sebe to první pivo a culila se na ostatní, "O" začal všechny přemlouvat, ať hrajem znovu a dáme další kolo. Pořád dokola jsem opakovala, že ssebou mám jen kilo a všichni přikivovali, že se mi to do stovky vejde. Jelo se teda další kolo. Vzala jsem si lísteček do ruky a otevřela ho.

...

"Ne"!! uviděla jsem a všem to ukázala. Už do mě před tím ryli, že prohraju. A ne, měla jsem štěstí. Kopla jsem do sebe další pivo. Byla jsem za tu rychlost pochválena. Nazvaná alkoholikem.

Hodiny ubíhaly a já si libovala, jakou mám úžasnou brigádu. Šéf nikde a já do sebe kopu piva, okolo mě kuchaříci. Po třetím kole jsem opět neprohrála. Piva platila opět číšnice "B", která už účast v dalším kole vzdala. Oproti tomu my ostatní sme se hrnuli do dalšího. Kolem půl šestý jsem se vymotala z práce s tím, že už tam vážně pro mě práce není a kdyby se to dozvěděl šéf, zastřelí mě. Ještě jsem smutně stála mezi kuchyní a venkem a pozorovala kluky jak vaří...

Odcházela jsem s tím, že jsem s touhle prací vážně spokojená. Snažila jsem se jít rovně a moc přehnaně se neusmívat na kolemjdoucí. A zítra si užiju zasloužený volno.
 


Komentáře

1 Tara Tara | 24. července 2012 v 10:28 | Reagovat

Takovou práci by chtěl mít snad každej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama