Žentour, že nevíte o čem mluvím?

3. června 2012 v 11:30 | K.W. |  O životě
Rozhodla jsem se, že vám napíšu o jedné akci, které se zúčastním od pondělí do úterý. Jde o akci sportovní, ale pochybuju, že si pod názvem "žentour" něco vybavíte. Proto vám to chci vysvětlit. Sama jsem to ale ještě nikdy neviděla, proto jen přeříkám to, co jsem slyšela od jinejch.

Jedná se o to, že se sejdou 2 skupiny kluků po třiceti. Jedna skupina - od nás z gymplu, druhá z průmky. Dohromady 60 kluků. Na místě, kam pojedeme se budou nacházet 2 kola, kterými budou kluci točit a vyrábět tak energii. To absurdní je na tom ale to, že budou točit vkuse 24 hodin !! a energie kterou vyrobí bude stačit možná tak na jedno vyprání pračky. :D Já a dalších 5 holek tam jedeme z toho důvodu, abysme kluky podpořili, nosili jim pití, starali se o občerstvení a tak celkově. Takovouhle akci si prostě nemůžu nechat ujít. 60 kluků co se střídaj u kola a makaj... ti co zatím odpočívaj plně vyhledávají naší společnost. :D Zní to divně, ale nemůžu se toho dočkat. Spacáky si myslím ani nebudou třeba, protože tam někde venku neusnu. Navíc budeme celkem zaneprázdněný.


Noc, oheň, ohromná kupa lidí, jídlo zdarma, pití zdarma, grilování, smích, focení, jen lidi který mám ráda ... Nebojte, všechno vám to zdokumentuju. Budu mít fajn společníka se zrcadlovkou ;)

Je tu ale jeden problém, kterýmu jsem se ještě nerozhodla čelit. Chce se po mě zapojení do sestavy... do řady rotleskávaček. No jsem z toho celá nadšená. Už vidím jak tam budu poskakovat, ještě před televizí, která se tam samozřejmě přijede podívat a bude to natáčet. Musím naplánovat nějakou záchranu, nějakej úraz, kvůli kterýmu bych se nemohla zapojit toho roztleskávání...

A když už jsem u toho stežování, matně přemýšlím, co vymyslet s tím novým hárem na hlavě, který získalo novou barvu, se kterou jsem vůbec nepočítala. Podívejme se spolu na jednu barvovou rovnici. Co podle vás vznikne z celé světle hnědé barvy + půlky tmavě hnědé?

Výsledek uvidíte na blogu někdy večer...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama