Gymplácká akce

7. června 2012 v 16:34 | K.W. |  O životě
Žentouristická akce, který jsem se zúčastnila od pondělí do úterý se dá označit jedním slovem "nenormálnost." Už v předchozím článku jsem psala, jak budou 2 tými soutěžit o to, kdo vyrobí víc energie.

24 hodin v kuse se točilo dřevěným kolem, spalo, nadávalo se, jedlo a pilo... Já s kámoškou jsme dorazily na místo asi o 2 hodiny dýl, než jsme měli, s tím, že nás navedli úplně na jiné místo a my se 2 hodiny couraly po jinejch vesnicích, funěly a hledaly. Když kolem nás projelo auto s nápisem "táborský deník" a hned za ním auto, v kterém seděl ředitel se zástupkyní, bylo nám to hned jasný.

17:00 a začalo pršet. My pomalu schoulený pod jedním deštníkem dupaly do obrovských louží a došli na místo. Zrovna točil náš tým z gymplu a já zamyšleně projížděla očima tabuli s prozatimními výsledky. Průmyslovka nad námi vedla o pár wattů. Daly jsme si spacáky a věci do chaty a šli za klukama. Stav byl pořád vyrovnaný a už se začalo stmívat. Pamatuju si, jak jsme se s kámošema snažili v chatě usnout, když přišel učitel a budil kluky, aby šli zas točit. Nemotorně jsem se vyhrabala ze spacáku a šla ven, sednout si na kámen u kola a dívat se. Kluky jsem upřímně litovala... byli unavený, vydávali tolik síly už několik hodin, ani skoro nespali, možná tak hodinku...


Když se mi tam po pár minutách svalil Páťa, nabýdla jsem mu masáž a on neodmítal. To bylo maximum, co jsem pro ně mohla udělat. Uvařit čaj, připravit jídlo, masírovat, dojít pro energiťák, přinést pití... Ale řeknu vám, z masírování stehen Martina budu mít možná doživotní trauma. :D "Vejš..vejš.." Jen si hověl...:D

Dva moji spolužáci si našli originální místo na spaní. Vagon od vlaku. Prý je tam v noci někdo popovez jinam... ráno jsem jen naštvaně koukala na ten bordel, co tam měli a my jsme se samozřejmě musely postarat o úklid. Když ale dotočili, upřímně nám poděkovali a po pár obětí jsme byli všichni rádi, že už to máme za sebou. Průmka nad námi vyhrála o kousek. Radši bych ani nezmiňovala, že podváděli, ale dost nás to nasralo. Každej tým měl 30 kluků. Ale kluci od průmky v noci odjeli a ráno je vystřidali nový, plný síly. Za to my jsme jeli pořád v tý samý sestavě. A to nás ještě zkritizovali za nakreslenej kosočtverec na plakátě:D Tak jako, takový komerční s*ačky po celým areálu, všude reklamy jejich školy, no prostě hnus k sblití! Já myslela že to je jen hra, ale oni si prostě nedovedli představit prohrát.

Oba týmy dohromady díky točení vyrobily 7,747 kWh! A tím přesáhli rekord.

"Světový rekord ve výrobě elektrické energie lidskou silou byl překonán. Pokořili jej studenti táborské průmyslové školy a gymnázia Pierra de Coubertina, kteří po dobu 24 hodin roztáčeli žentour v areálu usedlosti Samota u houpacího koně nedaleko Radimovic u Želče."

Příště jedu zas. Akorád musíme klukům nakoupit lepší jídlo. A snad nebude pršet!

Jinak, rivalita mezi našim gymplem a průmkou je vážně směšná :D Prostě jim příště nakopem ty jejich matematický zadky.

Tohle o nás po akci napsali:

"Soupeři z táborského Gymnázia se příliš nevyznamenali zejména svým chováním. Jejich pokřik "Gymnázium elita, průmyslovka jelita" vyzněl spíš trapně, svědčí o mnohém a není třeba ho více komentovat. Kosočtverec přikreslený někým z gymnazistů propisovačkou pod logo naší školy na reklamní vlaječce pak dotváří definitivně úsudek o morální vyspělosti a inteligenci samozvané "elity

a naopak rána od nás:


"Soupeři z průmky se příliš nevyznamenali výškou svého fyzického fondu. Jejich porušování pravidel o možném počtu soutěžících a to, že si radši přivezli armádu lidí ze 3. ročníku, svědčí o mnohém a není třeba to více komentovat. Na to, že ji...ch bylo 2x více než gympláků a byli o 2 roky starší se tedy opravdu nevyznamenali. Kosočtverec přikreslený někým z gymnazistů propisovačkou pod logo školy na reklamní vlaječce jen svědčí o tom, jací doopravdy jsou......... To, že někteří průmyslováci postrádají mozek se vědělo. Ale to, že nemají svaly,koule a smysl pro humor je nám všem novinkou."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama