Zase žiju a nelituju

1. května 2012 v 10:32 | K.W. |  O životě

Místo rocku poslouchám Spirita. Místo netu trávím dny s mým úžasným přítelem. A najednou jako bych začala žít na novo. Naplno prožila každej den...nelitovala.

Ležíme vedle sebe v trávě, v lese, na skále, na tom našem krásným místě a hladíme jeden druhýho. Zabíjíme hmyzáky, kteří po nás lezou a Dan mě kouše se slovy: "neboj, klíště se do tebe nezakousne.. ale můžu já?" :D Jsme spolu teprve 3 skoro CELÝ dny..(to není možný)... a je mi s ním krásně. Chybí mi, jako bych s ním byla už rok a někam mi odjel, přitom je právě teď pár kroků ode mě.

Včerejší čarodky ruku v ruce... oheň a svět, co se kolem nás točil dokola a já zase nechápala, proč je ten měsíc tak mázlej. Jednou jsme si na něm hlídali jak moc jsme opilí :D je to náš pomocník. Tenhle měsíc byl už ale spíš jen velký světlo. Čuměla jsem do ohně a snažila se podle nějaký větve orientovat. Hlava mi padala na něj a nedokázala jsem se vzchopit. Pamatuju si, že do mě někdo cpal buřta a já ho snědla. A pak ten dobrej džus, co mě zachránil. Půlnoc se blížila a já za trest (to je jedno kvůli čemu) musela být doma.

Ráno se probudím a v puse cejtím něco divnýho. Běžím do koupelny a začnu plivat hlínu. Z vlasů si vyndavat listí, vyklepávat tričko, a konečně se odličovat. Tak takhle nějak ta noc skončila. A ještě vzpomínám, jak jsem baterkou posílala signály ven klukům, aby věděli, že jsem vpořádku doma...

Dnes se pokusím neuschnout. Čapnout někde větev z třešně a najít toho mýho. Slíbil mi, že májový puse neuniknu. Budu doufat...

Jak jste na tom vy? Jak jste přežili čarodky? ;)
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | 1. května 2012 v 11:17 | Reagovat

Ať vám to dlouho vydrží ;)

2 Elis Elis | Web | 3. května 2012 v 22:36 | Reagovat

nech vám to vydrží ;)
ja som na tom presne rovnako! :D normálne počúvam rock a teraz tie rapové pesničky, na ktoré som kedysi nadávala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama