Made me stronger

16. května 2012 v 20:53 | K.W. |  Mým Srdcem
Tumblr_m34wosjn071rq6ysvo1_500_large

Vidím Tě brečet, běžím ti na pomoc.
Ty mě vidíš brečet, utíkáš. Zatáhl si mě do tvého života a já ti kráčela po boku denno denně. Držela tě za ruku, když ti bylo nejhůř, hladila po zádech a uklidňovala. Jednu noc si mi ale chlastem ulítl. Vypařilo se ti z hlavy všechno a žiješ si dál, svým životem, ke kterýmu už mě dál nepotřebuješ. A já už v něm být ani nechci.

Změnil mě. K lepšímu. Nidky jsem nebyla šťastnější. Usmívám se na svět kolem mě a kouř z pusy už jen sleduju, nejradši bych ho vyfotila. Momentálně už z mých úst nevychází. Nesmím začít kouřit.

Vím, že od tý doby, co jsem ho poznala, začala jsem si užívat života. Né jen jeho, ale všeho kolem mě. Ignoruji "haters" a nakláním se k těm, co stojí po mém boku. Každý krok má najednou smysl. A tak by to mělo být! What doesn't kill you makes you stronger. Pravda pravdoucí. Nikdy jsem se necítila silněji a víc naplněná nadějí.

Žít ze všeho co kolem je - to je můj cíl.

Ps: musím sem vlepit jeden z mnoha citátů od Richarda Bacha. Čtu jeho knížku "Most přes navždy" a je plná smysluplných úvah.

"Smrt nás nemůže rozdělit víc, než nás může rozdělit život! Hluboko v sobě zná každý z nás velké pravdy a jedna z nich je tato: vždycky se budeme vracet do náruče těch, které milujeme, ať už nás dělí jedna noc, nebo smrt."
 


Komentáře

1 in-mydream in-mydream | 16. května 2012 v 21:56 | Reagovat

Krásně napsaný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama