Když se vám změní celý svět

13. května 2012 v 14:05 | K.W. |  Mým Srdcem
nebo spíš - pohled na svět.

Tumblr_m0e19hummg1rpnt34o1_500_large

Všechno je jinak a já jsem úplně jiný člověk. Stačí se přimíchat k jiným lidem a dozvídám se, že moje snažení o to "být sama sebou" jde vcelku doháje. Jediný, kdo mě dokázal probrat a rozsvítit mi mozek, je můj táta. Jeho facka po mojí propité noci byla největším lékem. Na to, že ze mě cítil trávu už nějak zapomněl.

Dnes jsem se probrala přibližně kolem 9 ráno. Zapátrala jsem do minulosti a totálně nic jsem si nepamatovala. Upřímně můžu říct, nikdy jsem neměla z alkoholu takovýhle okno. Jediný, co mi blesklo hlavou jsou moje kudrnatý vlasy od zvratek. Omlouvám se těm, co právě jedí něco dobrýho. To je jediná věc, na kterou si vzpomínám. Nutně jsem to potřebovala. Zapomenout na svět okolo. Půlka lidí co mi podráží nohy mi za týden pomáhá. Naopak ti, co stáli při mě jsou po pár dnech daleko ode mě. Vše se neustále točí a nejde to zastavit.

Dychtivě se sápu po kámošovo cigáru a ani netuším, proč to dělám. Vždy jsem byla toho názoru, že kouření je jedna obrovská zbytečnost, co jen hodně stojí. Jakmile se ale oběví stres, jako by si to úplně žádal. Nejde se tomu ubránit. Jo, asi by šlo...

Nevím co chci. Nevím co se děje, co se dělo včera a co se bude dít zítra. Vím jen to, že tohle celý divadýlko už dlouho zvládat nebudu.

Odloudávám se na čerstvý vzduch. A budu se snažit získat pravdivé informace o tom, co jsem dělala včera v noci. Jen ať mi prosím nenabízí cigáro.

Chce se mi umřít. Fakt. :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama