V*****noční splácanina

8. dubna 2012 v 13:17 | K.W. |  O životě

Restaurace mě přivítala s otevřenou náručí a parádně jsem prostřela stoly. Jednomu balíčku papírovejch kapesníčků jsem se ale nezalíbila a schodila jsem ho nějaký ženský ze stolu. Omylem. Je to prkotina, ale já sem se za ní desetkrát omluvila. Ježiš, STOP! Přestávám mluvit o práci číšnice, kterou začínám dělat a vím o ní vlastně NIC!

Můžete si všimnout, že můj blog oblíkl nový kabátek. Elegantní a opět šedý. Co ode mě čekat, celé mé já = tahle barva. Proč v tom tedy neudělat takovouhle souvislost? Vlastně jak tak koukám, on ten design vypadá skoro stejně jako dřív. Ale co doháje pořád vymýšlet? Kdybych si ten des mohla nakreslit, hodit do programu a vyjel by mi z něj des, vyhrála bych. Ale já prostě nedokážu udělat v obyčejném photofilteru to, co mám v hlavě. Kéž by mě někdy někdo naučil pracovat s photoshopem.

Možná jste se včera dívali na čt. 4. Možná jste vyděli ten výprask. Možná jste si vzpoměli na mě, jak jsem tvrdila a zahlásila, že Liberec nakope Spartě prdel. Jo, sekla sem se. Slovánci mě vážně naštvali a já si u televize vyřvala hlasivky. "Vy hajzlové, co to děláte?" ...atakdále... Dnes se možná mrknu na Plzeň, ale nevím, jestli mi na ní zbyly nějaký nervy.

Mám toho tak moc. Udělat nějakej šesti stránkovej protokol na francouzskou chemii (o který nevím ani slovo) a vlastně to je asi všechno. Tomuhle já říkám "MOC"... měla bych se vážně vzpamatovat. :D Já už i tomu nicnedělání říkám "mám toho hrozně moc napráci"...:D

Hunger Games, o tom jsem vám taky chtěla napsat. Dnes se na to mrknu a zítra, nebo možná ještě dnes večer se můžete těšit na recenzi. Pokusím se to nějak zhodnotit. Knížka mě sklamala a fakt mě nebavila...vlastně jsem jí ani nedočetla, tak chci zkusit aspoň film, když ho všichni hodnotí tak pozitivně. Uhmf, uvidíme.

Užijte si ty podle mě "trapné" velikonoce, které tak nemám ráda a ať v noci nemáte noční můry o vejcích. Já je občas mívala, bože, jak já nemám ráda velikonoce. Alespoň se zítra vyspím, u babči pořádně najím a večer zase jídlo! :D Tak si to já představuju.

Jakej máte názor na Velikonoce vy?
A co ten skoro stejný design, líbí se vám? (jo, ta čára přes tu úvodní velkou fotku, mi dělá nějakou křivou bradu:D)
 


Komentáře

1 Denča Denča | 8. dubna 2012 v 13:43 | Reagovat

Nemám ráda Velikonoce kdy bylo na mě vůbec je neslavím.. :/
A k tomu desingu máš to krásný líbí se mi to..;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama