Světlo na konci tunelu

22. dubna 2012 v 12:38 | K.W. |  Mým Srdcem

Neskutečné se stalo skutečným. To, co dnes přišlo jsem potřebovala jako sůl. Nakopnout, oběvit novou naději. Sice se ta šance naskytla jemu, ale já jsem z toho hrozně šťastná! Pustili ho. Po měsíci se můj dávnej ex přítel zas podíval domů. Díky jemu slušnýmu chování a dobrým právníkům.

Psala jsem sem dřív, proč tam šel. Dřív něco kradl, ale pak se srovnal a byl jako vyměněnej. Začal žít nový život. Jenže trest ho dohonil. Až po šílené době se přišlo na jeho dřívejší prohřešky a i když už byl změněnej, učil se, nedělal nic špatnýho a napravil se, musel jít do vězení. Bylo mi hrozně. Zrovna jsme se k sobě celkem měli a já si s ním zas po dlouhé době začala rozumět. Po dlouhém loučení tam nastoupil.

22.4. a já vidím jak mi píše. Nadšeně. Vypráví mi, jaký to tam bylo a já se jen směju a možná mi i po tváři něco stéká... Díval se tam na mou fotku, se všema se snažil vyjít dobře a jedl hnusný jídlo. Teď už konečně dýchá svobodu a s nadšením se se mnou loučí, že jde luxovat a hrozně se na to těší! :D Jak uzavřený prostor dokáže člověka změnit. Mamku poslechne naslovo. A brzo se s ním uvidím! Nemůžu se dočkat toho, až mě se štěstím v očích obejme. A já už ho neuvidím tak, jako poslední dobou v představách, kdy má před sebou mříže.

Tuhle životní překážku přelezl a teď už ho doufám čeká těch překážek co nejmíň a co nejmenších. Mám z toho takovou radost. Dopisuju poslední slova, přednastavuju článek na odpoledne a vypínám noťas. Jdu to vydýchat, za někým zaběhnout a užít si den. Večer mi zase bude vyprávět:)

Konečně já spolu s ním vidím to světlo na konci tunelu. Běžíme k němu a rukou se dotýkáme neviditelných světelných paprsků. Život jde zase dál.
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | 22. dubna 2012 v 19:53 | Reagovat

Jsem ráda že už ho máš venku:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama