Mít a mýt, dělat bublinky a stříkat si deodorant do nosu

27. dubna 2012 v 21:44 | K.W. |  O životě

Zadržuji smích nad mým nadpisem článku a pouštím se do tý sesmolený kupy "čehosi všehosi".

Jestli "poslední zvonění" končí hadry načichlými po octu, pak se vše vydařilo jak mělo. Po čemsi nastříkaným v hlavě už mě nějaká voda vylitá z konve nad vchodem nemůže rozhodit. Utíkám školní chodbou ke skříňce a oddychuju si, že můj obličej nepřipomíná přertěnkovanej ksicht starý důchodkyně. Mít po celým těle načmáraný "4.D"? apodobně? Díky..:D Stejně by se po pár minutách "mít" změnilo v "mýt"...jak má většina mých kamarádů v oblibě psát...do zpráv...na chatu...kdekoliv. "Snad budu "mýt" volno." Klasická věta, která už mě nemůže překvapit. Klidně si to volno vydrhni šampoonem. A pojď si z pěny dělat bublinky. Jde jen o zvyk.

Po propečeném dni a proseděném odpoledni s kámošem u vody si prohlížím obličej v zrcadle a hledám jakýsi náznak slunce a 27°C. Nic. A to nemluvím o tom přeběleném pod kusy oblečení. Vím, že se barva nezmění hned, ale já tu bílou nechci doháje! A solárko už vůbec ne. Kéž bych zítra na tom slunci usnula. To je můj sen. Usnout a vzbudit se připečená jako tátův oběd. Cokoliv je přijatelnější než ten nejvybledlejší sejra pod sluncem - i když, tohle si trochu protiřečí.

Co víc říct, snad jen - když už tu to teplo máte, nestěžujte si na propocený a smardlavý lidi kolem vás, ani na zadušený autobusy a už vůbec ne na obličeje od potu. Chce to jen něco na osvěžení, používat deodorant a nejlíp si ho nastříkat až do nosu... kvůli necítění pachu ostatních.

no nemám pravdu? :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama