Katniss

19. dubna 2012 v 18:22 | K.W. |  O životě
Díky bohu se blíží víkend. Konečně se odreaguju. V pátek se chci zbavit všech smyslů a jen se opít. Klidně poblít každej roh města, ale tohle všechno co se na mě lepí denno denně už fakt nezvládnu. UV Party, akce plná pomalovanejch svítících ksichtů. Super. Jen hlavně hodně vodky. S holčičím doprovodem, kterej už má po krk všech ex přítelů, stíhačů a někdy budoucích dalších, kteří nám budou zas komplikovat život.

Pořád dokola čumím na hunger games. Dokonce jsem si dnes v knihovně půjčila třetí díl. Zamilovala jsem si Peetu! Zamilovala jsem si Katniss, dokonce se mi to její jméno tak začalo líbit, že po ní něco brzo pojmenuju. Fretku? Budoucí dceru? :D

Jestli jste to ještě neviděli, znovu opakuju -> STÁHNOUT! Jo a knížka -1. díl stála za nic. :D Teda alespoň podle mě.


Už mě štve ex přítel. A je hrozný mu tak říkat. Na jednu stranu se chce udobřovat, na druhou mu z pusy ujíždí něco jako že svou součastnou miluje víc, než miloval kdy mě. Že mu to ujelo? Kecy. Jen do mě. To, že jsem ale byla člověk, kterýmu mohl říct vše, že jsme se před sebou nestyděli a dělali úplně všechno, na co jsme jen pomysleli, to mu nejde nevěřit. Je to fakt! Nikdy jsem k nikomu nebyla tak moc otevřená jako jemu! Ale k čemu mi to bylo? Že jsem mu 365 dní...každej den říkala úplně vše, jakýkoliv pocit, jakýkoliv nápad? Dala jsem mu vše, on mě taky a skončilo to jako pohádka s koncem "žili šťastně až do smrti - akorád zvlášť".

Pohádka nepohádka, naučí mě konečně někdo, jak se má vlastně chovat člověk a ex-přítel? Mají se nenávidět? Mají se mít rádi? Mají být nejlepší přátelé? Že je to jen na nás? *OVNO! Nikdo v tom neumí chodit a každýmu by se návod hodil!

PS: TOHLE JE FAKT BOŽÍ SONG:D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama