Zamotaný svět, zamotaná hlava, ilumináti

12. března 2012 v 20:28 | K.W. |  Názory
Nikdy jsem se necítila tak zmatená. To všechno, co se děje kolem, mě nějak zabíjí. Všechny názory, všichni lidi, všechny činy lidí! To jak se hroutí "vztahy mezi lidmi", lidi se rozchází a zase scházejí, stěžují si, že doopravdická láska se dá těžko najít, že jsou vztahy jen o sexu, že tahle doba chce jen lidi s hezkou tváří, že ošklivej člověk nemá šanci, lidi si jen užívají, nechtějí se vázat, jsou stupidní, neustále se zabavují pomlouváním ostátních, nemají co na práci a tak vymýšlí s*ačky.

Ale ve skutečnosti to je tak, že lidi mají stále méně zájmů. Stačí jim nějaká ta sociální síť, krabičky cigaret, chlast a víkendové užívání. To pak vede k tomu, že lidi "ve vztahu" nemají o čem mluvit, rozchází se, protože se nechtějí dál nudit a nemají chtíč a zájem o poznávání druhý osoby. Pak si jen řeknou "budu si jen užívat a to mi k životu stačí". Jejich volba. Ale pak sem netahejte ty sračky o tom, jak nemůžete najít lásku, chybí vám to, nebo že jste totálně v p*deli, protože se na vás všichni vykašlali. Pak zas přichází ten chlast, cigára a to užívání, které tu může být vždycky, dokud jsou peníze, že? Ono se řekne lehce "nic neřeš a na všechno kašli, užívej si" ale tímhle si tu cestu životem neupevníš...neposkládáš...prostě nevíš.

Že to mají krásní lidé snazší? Hloupost se přes vzhled dokáže dostat ven. Dřív, nebo později. A né nadarmo se říká "oškliví lidé mají výhodu: takovou, že to pravé "miluji tě" jde k tobě samýmu a né k tomu obalu kolem tebe.

To jsou jen střípky věcí, které jsou zapíchlý v mé hlavě! "Díky" Kirs jsem vpadla do světa Iluminátů, kteří straší moje myšlenky. Myslete si o mě co chcete, ale čím víc toho o iluminátech znám, čím víc se tím zabývám a čím víc toho čtu, začínám tomu věřit. Říká se, že když se do toho zažereš, tak vidíš souvislosti i v něčem, co je úplná blbost a pak se třeba začneš bát úplně zbytečným věcem, že ty sama si tvůrcem toho, co vidíš, ale já mám ten názor, že to je všude kolem nás a mluví to na nás z textů písniček, z filmů, je to všude! že se naše svoboda rozpadá je pravda! Vidíte to všichni kolem sebe. Začíná se rozpadat veškerá ekonomika a politika! Rozhlédněte se kolem! Anonymus,...!

Ilumináti! Táhne se to i obrazy, knihami a jedou v tom třeba i vaši i někteří mí oblíbenci - Jared Leto, Nirvana, Eminem, Linkin Park, Rihanna a stovky dalších!

Rihanna a její klip Umbrella

Dívejte se na mě jako na tupce, jako na holku, co se tím nechala jen unést a mele kraviny, ale každej si věřme v co chceme! Já začnu studovat tohle a začnu nad tím přemýšlet! Zítra si jdu půjčit do knihovny "andělé a démoni" od Browna a ještě dnes skouknu další a další videa o iluminátech. Zajímá mě to. Chci o tom vědět vše a vlastně ani není jiná možnost. Jsem tím vším ohromená, nejde od toho utéct... chci to vše vědět!

Vysvětlující seriál..o tom všem, ale je to jen minimum CELÉHO TOHO DĚNÍ - Odhalení hudebního a zábavního průmyslu


Vlastně Vám spíš radím, ignorujte tyhle má slova, kašlete na nějaký odhalení hudebního průmyslu, ale ono to je možná třeba. Aby o tom vědělo co nejvíc lidí. Jen prostě, je to jen na vás, jestli tomu budete chtít porozumět, nebo ne. Vaše volba. Já si taky vybrala... vybrala jsem si to, že jestli se NĚCO DĚJE, pak chci vědět CO!

Upsání duše ďáblu? Nikdy bych tomu nevěřila! Nebýt toho, co jsem nastudovala. Mám pocit, že nám toho uniká hodně. Zatím tomu unikáte i vy, a říkáte si, "no co, tak to nevím, i bez toho jsem doteď vpohodě žila" ale co když to časem dojde k vám samým? Už jsem o tom mluvila, je s tím spojený všechno kolem, to, jak se rozpadá svět kolem nás, rozhlídněte se.

Je toho moc, co k tomu chci napsat, říct, ale nemám sílu. Jdu se o tom dál dozvídat víc informací a sunout nějakým směrem svůj názor. Jsem v zamotaném kruhu,.. něco ve mě mi říká "proč tomu nevěřit?" a něco zas "prober se, tohle je jedna velká blbost!"

Víra má bejt v tobě, věř si čemu chceš. Ale zkus se nad tím alespoň zamyslet. A předem říkám, odpusťte si komentáře, kde schazujete každé mé slovo. Je to můj názor. Vím, zní to šíleně...

Doháje! Jared Leto je v tom s nima. Snaží se to dát najevo. Z KAŽDÝ JEHO PÍSNIČKY TO ZPÍVÁ! VZKAZUJE! VŠECHNY JEHO SLOVA O TOM MLUVÍ! tohle není náhoda. Tohle ne.


a po tvářích mi dál stékají slzy....
zabili Jacksona
zabili Amy Winehouse
zabili desítky dalších...
kdo bude další?
Nebo jsem jen další šílenec?
TO ALE ANI TY NEMŮŽEŠ VĚDĚT
 


Komentáře

1 míla míla | 12. března 2012 v 20:49 | Reagovat

přečti si tu knížku od Browna, ta ti otevře oči... nebuď tak naivní holčičko ;)

2 MiChElAnGeLkA MiChElAnGeLkA | Web | 12. března 2012 v 20:54 | Reagovat

Dej mi kdyžtak prosím vědět o nějakých informacích co se dozvíš :)

3 Nickyna Nickyna | E-mail | Web | 12. března 2012 v 21:03 | Reagovat

Od Kirs už jsem to taky pochytla..
ještě mi to nevlezlo tolik na mozek,ale oči mi mohly vypadnout a pusu jsem měla u prsou .. vážně je to husté,pro koho si přijdou časem.. taky nemohu nevěřit.

4 kler-wonder kler-wonder | Web | 12. března 2012 v 21:05 | Reagovat

[1]:Tohle není naivita. Mám před sebou fakta. A to velký množství.

5 míla míla | 12. března 2012 v 21:06 | Reagovat

[4]: Fakta ale odkaď? Všechno z Ameriky, sou to vymyšlený Americky (přesněji Hollywoodský) sr*čky s odpuštěním. Nebo si snad slyšela o někom odjinuď?

6 kler-wonder kler-wonder | Web | 12. března 2012 v 21:14 | Reagovat

[5]: Jsou, nebo, byli v tom i češi! Nemám sílu to tu psát, takže ti skopíruju, co napsala blogerka Kirsten Axe, byl v tom i Havel.. "Havel s tím souvisí docela úzce. Stejně jako Masaryk a Beneš, kteří zakládali Československo. Illumináti a všechny "tajné společnosti" - je jich celkem třináct(přesně tolik,kolik má pater pyramida s vševidoucím okem) a nejvyšší společností jsou Masoni, vznikli ve Veliké Británii.
Proč asi Beneš odjel do exilu do Londýna? Myslíš si, že se někdo staral o nějakej malej stát uprostřed Evropy?  Všem to bylo ukradený. Říká se, že oni podepisují smlouvu "vlastní krví", i když se mi to zdá ujetý,prostě řeknu, že se k nim Beneš s Masarykem přidali. A tjá da dá, vzniklo československo.
Havel se k nim taky přidal, proč si asi myslíš, že byl zvolen prezidentem? Oni to zinscenovali.
Když měl Havel první proslov, na konci něj zdvihnul "obrácený peace" - symbol illuminátů. Jejich dalšími symboly jsou třeba slavné "rohy",kteří používají příznivci a hlavně teenageři tvrdé hudby na koncertech,v klipech atd. je to znak satanismu. Havel hlavně před smrtí napsal článek, ve kterém popisuje sebe jako "jasnovidce", který ví, co se bude ve světové politice a ekonomice dít dál. Doslova popsal NWO, hodně zkráceně celosvětová diktatura." Slova blogerky Kirsten Axe...http://kirstenaxe.blog.cz

7 Patrik Patrik | E-mail | 12. května 2012 v 20:45 | Reagovat

zdravím, jako moc to řešíš! já vím no jenže soucítíme s lidmi ale to je náš problém! a měli by jsme se vzbudit.. protože tady to není normální aby se dohadovali o nás bez nás tak jak to dělají mnohokrát a demokracie tady nikdy nebyla.. možná internet je takový výdobytek "demokracie"" protože cenzura je stejně všude.. Sopa aféra mega upload apod.
jedině pokud se vzbouříme jako lidstvo jako živá hmota jednotná a celivstvá
prostě budeme jako jeden tehdy můžeme  vyřešit převrat a bude zde lidstvo pro lidstvo
"problém" vidím  pokud budou kontrolovat internet..
protože spousta lidí začíná chápat souvislosti proto také chtějí kontorolovat tok informací i na internetu.
PS: nejsi blázen neboj :)

8 Olow Martweny Olow Martweny | Web | 8. února 2013 v 22:19 | Reagovat

Já si nemyslím, že tohle je NAIVITA, tohle jsou fakticky fakta. Já mám taky ráda Linkin Park a sere mě, že v tom taky jedou. A když si přeložíš nějaký písničky od Eminema, tak tam má taky hodně věcí o tom, že je nenávidí. Ani se mu nedivím.
A Češi samozřejmě taky. Znáš tu zpěvačku - Lenku? Everything At Once? Vidělas, jak má na rukou ty oči a... no nic. Prostě mě ilumináti sejří stejně jako tebe. A to, že zabili Jacksona a Amy ... to mě taky nasralo. By mě zajímalo, co udělají s Linkinama a Eminemem, jestli je budou chtít "odstranit". Snad je nezabijou!
Když byl kvůli nim Busta Rhymes ve vězení, tak by mě fakt zajímala jejich reakce na Eminema - třeba na Not Afraid. Chudáci lidi...

9 Bobina Bobina | E-mail | 12. března 2013 v 19:01 | Reagovat

NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM A CHÁPU TĚ SE SVÝM PŘÍTELEM TO MAME STEJNÉ, ZAJIMAME ME O TO ALE JE TO TEZKÉ POCHOPIT VSECHNO.

stejně nikdy nemůžeš vědět co je pravda
to je nejhorší věc ze všech, vyznat se v tom nepřeberným množství informací.
ALE STRASNE SE O TO ZAJIMÁME NE ZE BY NAS TO NEJAK OMEZOVALO ALE JE TO SILENE CO VLASTNE VSECHNO NA SVETE EXISTUJE. A JE HNUSNE ZE TY LIDI CO TO ZAJIMÁ TAKHLE TAK JSOU ROZSYPANÝ PO CELÝM SVETE TAK ZE SKORO SE NEOHOU POTKAT A "SPOLCIT SE" NEJAKÝM ZPUSOBEM. MOJE NEJLEPSI KAMARADKA SE TAKY O TO ZAJIMÁ A NEJLEPSI JE ZE JI ZNAM OD PRVNÍ TRIDY A NIKDY BY TO DO NI CLOVEK NEREKL, ALE MY TRI DRZÍME PEVNE U SEBE, DOUFÁME ZE NEKDY SE NEKDO NAJDE A POMALU SE ZACNE ROZJIZDET TZV. KRUH PROTI OVLIVNOVÁNI LIDI A KONECNE SE BUDEME MOCT NEJAK POSTAVIT ČELEM TOMU "ZLU". (zlo pisu do uvozovek, jelikoz nikdy nevite co je prave zlo a co prave dobro) A KONECNE MOZNÁ MY OBYCEJNÍ LIDE KTERÍ NEZTRATILI SVUJ NAZOR UKAZEME OSTATNÍM JAK JE TEN ZIVOT KRASNÝ I BEZ JAKEHO KOLIV OVLIVNOVANÍ. Doufam ze mi alepson nekdo rozumi. :)

10 Bobina Bobina | E-mail | 12. března 2013 v 19:04 | Reagovat

NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM A CHÁPU TĚ SE SVÝM PŘÍTELEM TO MAME STEJNÉ, ZAJIMAME ME O TO ALE JE TO TEZKÉ POCHOPIT VSECHNO.
stejně nikdy nemůžeš vědět co je pravda
to je nejhorší věc ze všech, vyznat se v tom nepřeberným množství informací.
ALE STRASNE SE O TO ZAJIMÁME NE ZE BY NAS TO NEJAK OMEZOVALO ALE JE TO SILENE CO VLASTNE VSECHNO NA SVETE EXISTUJE. A JE HNUSNE ZE TY LIDI CO TO ZAJIMÁ TAKHLE TAK JSOU ROZSYPANÝ PO CELÝM SVETE TAK ZE SKORO SE NEOHOU POTKAT A "SPOLCIT SE" NEJAKÝM ZPUSOBEM. MOJE NEJLEPSI KAMARADKA SE TAKY O TO ZAJIMÁ A NEJLEPSI JE ZE JI ZNAM OD PRVNÍ TRIDY A NIKDY BY TO DO NI CLOVEK NEREKL, ALE MY TRI DRZÍME PEVNE U SEBE, DOUFÁME ZE NEKDY SE NEKDO NAJDE A POMALU SE ZACNE ROZJIZDET TZV. KRUH PROTI OVLIVNOVÁNI LIDI A KONECNE SE BUDEME MOCT NEJAK POSTAVIT ČELEM TOMU "ZLU". (zlo pisu do uvozovek, jelikoz nikdy nevite co je prave zlo a co prave dobro) A KONECNE MOZNÁ MY OBYCEJNÍ LIDE KTERÍ NEZTRATILI SVUJ NAZOR UKAZEME OSTATNÍM JAK JE TEN ZIVOT KRASNÝ I BEZ JAKEHO KOLIV OVLIVNOVANÍ. Doufam ze mi alepson nekdo rozumi. :)

11 Bobina Bobina | E-mail | 12. března 2013 v 19:53 | Reagovat

jo jinak sem zapomela dodat k tomu dni kdy zabili Jacksona zabili dalsi dva docela zname osobnosti, ale k sakru si nedokazi na ne vzpomeout. Zabijí po třech to je o nich taktez známo! Tak "zabili" míně známého 2Pac ... existuje knizka od George Orwella s názvem 1984 kdy popisuje budoucnost a roku 1984 Michael Jackson udelal reklamu na Pepsi a tehdy se jakoby zapsal k NIM .. nerada bych je zminovala uz. Mam jednom video pro vas snad vám mozná jeste neco ukaze. http://www.youtube.com/watch?v=3lnMky57phw

12 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 27. června 2013 v 21:52 | Reagovat

Taky věřím v existenci iluminátů. Zrovna nedávno jsem se rozhodla sledovat hudební videoklipy a hledat v nich symboly.
Ilumináti jsou jako posedlost. Když už se o nich člověk náhodou dozví a dá si pár věcí do souvislostí, tak zjistí, že dokut se všechno nedozví, nebude mít klid.
I ti, co se k Iluminátům přidávají jsou čímsi posedlí.

13 ash ash | Web | 28. června 2013 v 21:59 | Reagovat

já se o illumináty začala zajímat terpve nedávno. dneska jsem dokončila zkouknutí všech videí o tom hudebním průmyslu. všechno to do sebe tak zapadá!!! ty loga pro různé jídla, jed v cole... chcou vyhubit lidi nebo co? chci o tom vědět víc! já tomu věřím! ale jediné nechápu- když to má být ale tajná organizace která ovládá svět a nechce na sebe moc upozorňovat, tak proč si mi "obyčejní smrtelníci" můžeme dohledávat odkazy o illmunátech a a koukat se na videa o nich... kdyby to bylo fakt tajný, žádný videa a články o tom by ani být nemohli. nebo je to možná jejich myšlenka že chtějí abysme o tom veděli a mysleli si že celou zemi ovládají prosím řekněte mi nekdo k tomu něco!!!! asi už přestanu poslouchat všechny ty komerční sračky. sakra to je tak divný!!jak můžou lidi ovládat ten hollywood? a vubec co to je za "lidi"?? :/

14 Hali Hali | E-mail | 9. srpna 2013 v 20:00 | Reagovat

Jsem moc rada,ze nejsem jedina, kdo zna iluminaty. Tata me o tom uci uz od malicka. Jsem arabka, a tak loga v arabstine vypadaji jinak, ale kdyz je prectete pozpatku, tak vam vyjde neco neuveritelneho. Kdyz mi bylo 7, tata me upozornoval pred nekrerymi pohadkami. Kdyz mi 9, zacala jsem se zajimat a kazsy den jsem se divala na vice a vice videi o iluminatech. Tata se bal aby to pro me nebylo moc v mem veku. Kdyz jsem zjistila pravdu o Walt Disney, byla jsem v soku (samozrejme v 9 letech), ale nevyvedlo me to z miry. Vetsinu casu jsem travila pred pocitacem s cilem najit pravdu. Zacala jsem se zajimat i o americkou politiku a opravdu me moc fascinovalo, co jsem nasla. Je mi 13 let a porad patram po vice a vice informacich a kdyz vypravim tatovi na co jsem prisla, sam se moc divi, ze vetsina deti v mem veku se divaji na takove veci o chozeni a ja na dokumenty.

15 Kateřina Kateřina | E-mail | 20. června 2015 v 14:00 | Reagovat

[4]:
Chápu tě já znám 1 ilumináta a nevím jestli jsem to i já nemyslím si že jsi divná i my ve škole máme partu která něco takového řeší klidně bych s tebou spolupracovala ale jak? Moc se o toto téma zajímám mám popsaný sešity jsem blázen a to sio mě taky všichni myslí ale já pokračuji běž za svým snem a když na to hodně budeš věřit dosáhneš svého snu napiš mi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama