První sex. Článek na přání.

6. března 2012 v 17:41 | K.W. |  Názory
Hodně se o tom mluví a na to, jak moc to ve vašich hlavách vypadá důležitě, to až tak důležitě nedopadá. Né nadarmo se říká: "míň řeš a víc konej!".


Holkám, kterým zůstává sex ještě něco nezažitého a nového, se honí hlavou spousta věcí. "Budu to dělat dobře? Bude to bolet?..." Dopředu ti říkám, že to poprvé nebude perfektní. Tobě se ale i to nedokonalé bude moct líbit. Stačí to jen dělat s láskou, protože ta je tu právě od toho, aby ty nedostatky proměnila v něco kouzelného. Jestli to uděláš opilá s nějakým neznámým frajerem na akci, nebo připravená se svou láskou někde na příjemném místě, to je jen tvoje věc, nikdo ti do ničeho nemůže kecat a vlastně alkohol jako pomůcka při prvním sexu taky není nic špatného. Vím, o čem mluvím. ;) Jen si pak nes následky za své činy. Nebudeš si po té noci nic pamatovat? Podle mě to asi není moc dobrý cíl.

Jde to naplánovat? Odpověď sama znáš, stačí se jen zamyslet. Nikdy to nebude takové, jak budeš chtít, i kdybyste s přítelem měli prostudovaná všechna fakta a postupy. Podle mého názoru je lepší se do toho vrhnout po hlavě. Máte se rádi? Chcete to oba dva? Kupte si kondom a skočte na to. :) Možná to zlehčuji, ale tahle rada prostě stačí. I když si myslíš, že s tím nemáš žádné zkušenosti a nebudeš vědět jak na to, tvé tělo to samo zvládne. Dokáže se přizpůsobit a je i k takovýmhle akcím "nečekaně" přizpůsobené.

Jestli budeš puntičkářsky plánovat každý průběh tvého poprvé, možná na to doplatíš. Budeš jen nervozní z toho, že se ti ten plán začíná kazit, nebo že jsi na něco zapomněla. Postarej se o ochranu a to k tomu určitě bohatě stačí.

Bude mu vadit, že jsi ještě panna? Nebude. Řekněme si to takhle, kluci všechno řeší minimálně tak z poloviny jako my. Nemají v hlavě takové myšlenky a jestli jsi panna, nebo ne? Jsou důležitější věci, kterými se zabývat. Myslím, že bychom si od kluků občas měli něco vzít... a nemyslím tím jen kondom.
 


Komentáře

1 Lily Lily | 6. března 2012 v 22:58 | Reagovat

Jů :) to sem ráda.. děkuju..eme:) fajn článek !:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama