...nový světový řád

15. března 2012 v 18:13 | K.W. |  O životě
8:50
Koukám na toho před tabulí, jakoby byl z jiné planety. Mele nějaký chemický kecy a přirovnává nás k ignorantům. Kouká a ukazuje si na každýho prstem, používá slova jako "transmitace" a "okometrický"..já můžu bejt jen ráda, že zrovna chvíli nemluví francouzsky (ano, mám 5 předmětů ve francouzštině). Arogantně si na nás vyskakuje a porovnává naší inteligenci s tou jeho. Nesnáším, když učitel nechápe, že je každý založený pro něco jinýho. Zeptat se ho na něco o parlamentní vládě v Anglii nebo o jiných věcech z dějáku a zemáku, asi by na mě teď koukal tak, jako já na něj. Ne! Chemie je přeci základ! A kdo jí nerozumí, je idiot. Říkává...

Já se tu nebudu rozčilovat. Zbývají mi 2 roky a pak o chemii ani neuslyším. Bye, přírodním vědám.

Modrý svetr s šedým pruhem přes hrudník, malinko mi připomíná Sheldona z TVT. Až na to, že on je alespoň vtipný. Ať už zvonek zastaví to jeho vyplivování nejchytřejších slov na planetě!

Nejsem na tyhle přírodní vědy. Fakt ne. Vzorečky, přelévání čehosi do čehosi, usazování, filtrování, počítání, čísla a nesmyslná písmena! Vím, že to nikdy nevyužiju. A mlít pořád dokola o něčem, co už někdo dávno oběvil a hrát si na to, že jsem nejchytřejší? Takový člověk, takový učitel jde mimo mě. Nesnažím se ho pochopit, radši nad tím přestávám uvažovat. Radši si do uších pouštím Travise a otevírám knížku...
...
Díky bohu, zvoní.

12:40
Jednu hodinu nesouhlasím s ničím co řekne, kroutím hlavou, vytahuju obočí a nenávidím ho! A když ho máme další 2 hodiny o laborkách, promlouvá nám do duše, tentokrát ale oběktivně. Najednou s ním souhlasím, má pravdu...přírodní vědy vyvíjí logiku a ta je v životě celkem potřebná. Povídá klidným hlasem a je opřený o okno upřeně zahleděný svýma světlounce modrýma očima do zdi. Už se nad námi přestal rozčilovat, jen uvažuje. "Vím, že jste nevěděli, že je tahle škola založená hlavně na přírodovědných předmětech a vím, že na letácích bylo všude napsáno jen o francouzštině. Na matiku a chemii se jaksi zapomnělo. Ale berte to jako výhru. Už tu jste, tak toho využijte. Je fakt, že nemůžete za to, že v chemii nemáte žádný základy. Řekněme si to takhle, je to vina učitele, který vás měl přede mnou. Bylo mu vše jedno. Všichni všechno svádějí na studenty, ale hlavní vliv by měli mít právě učitelé. A tady na tý škole na to upřímně někteří *erou.... vlastně celý školství jde do háje."

A tady to je. Já s ním konečně souhlasila. Po týhle škole bych měla mít fráninu na úrovni rodilého mluvčího. Měla bych jí mít už teď. První dva roky jsme jí měli 10 HODIN za týden! Jazyky mě baví a chci se dál posouvat tímhle směrem. Ale musím přejít právě přes učitele, který to má možná jediný srovnaný v hlavě. S ním já budu bojovat, protože má prostě v rukou předmět, který mě absolutně nezajímá...

A tak je to v životě se vším. Souhlasíš s člověkem, máš na něm většinu ráda, ale NÉ všechno. S tím něčím budeš vždycky bojovat a vždy to tu bude. Na každým tě občas něco zastaví a ty si jen řekneš "takovýho člověka mám vážně ráda?"....No není to tak? Občas?

Tumblr_ly03u43lya1qdvapvo1_500_large

Mezi tím byly počítače a já zas najela na youtube, zadala "new world order" a sjížděla si se zamyšlením různá videa. Jako by v tom byl magnet. Automatická věc. Tajně jsem se modlila, aby už zazvonilo a já byla přinucená kliknout na křížek. Místo toho jsem se ale koukala dokola na video od Eminema - I´m not afraid a snažila se chvíli myslet jako on. Bojuje proti nim... brání se... je sám sebou. A bránit by se měli všichni!
Taky jsem se snažila myslet jako jeden kluk... co mi řekl něco ve smyslu- věřím v to, ale teprve až se něco začne dít a bude to zasahovat do mýho života, začnu se o to víc zajímat a začnu bojovat. Do tý doby budu dělat to, co do teď.

Ale co když už se něco dít začalo? Nemůžu se v hlavě zbavit dvou slov- "redukce obyvatelstva". filmy, umění, hudba, knihy, budovy, - to všechno k nám promlouvá a dává nám důkazy... ale ne všichni je vidí. Je tolik věcí k přemýšlení.

New World Order Plan to Kill 90% of the Worlds Population

 


Komentáře

1 Mathie D. Nepochopená Mathie D. Nepochopená | E-mail | Web | 15. března 2012 v 18:51 | Reagovat

Krásny blog

2 *Zoey* *Zoey* | Web | 15. března 2012 v 19:15 | Reagovat

Je vidět,že nejsi žádná kopie někoho ..
Neznám tolik lidí .. :)

3 kler-wonder kler-wonder | Web | 15. března 2012 v 19:20 | Reagovat

[2]: Podle čeho si to poznala?

4 MichelAngelka MichelAngelka | Web | 20. března 2012 v 20:13 | Reagovat

Ty máš hodiny ve frájině jo? No pecka teda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama