Elizabeth Grant

23. března 2012 v 19:38 | K.W. |  O životě

Nálada je dobrá, ale ne na psaní. Nicméně jí využiju a do toho psaní se dávám. Divím se, proč mám na blogu celkem velkou návštěvnost, když nic nepíšu. Hádám a myslím, že hádám správně, nejspíš se sem chodíte dívat, jestli už jsem dopsala povídku. Její pokračování i konec mám vymyšlený, je v hlavě, ale v poslední době nebyl čas na to, to nějak zajímavě uspořádat a hodit do pc. Ale ten čas se ukáže, to vám říkám. Začátek povídky jsem začala kouzlit v sobotu ve 3 ráno, takže u mě je to vážně nevyspitatelný. :D Až to příjde, využiju toho.

Elizabeth Grant. Věřila, že láska všechno překoná. Znáte její melancholické klipy, songy. Znáte jí. Většina z vás. Ale pod jiným jménem.
Lana Del Rey

Proč o ní píšu? Za poměrně krátkou chvíli jsem si jí hrozně oblíbila. Její hudba je úžasná. Texty. Je nádherná. Její cd "born to die" je perfektní. Lana na mě působí hrozně chytře a její texty mají smysl. Hodně si toho prožila a bojuje s láskou, asi tak, jako já.

"To je co nás dělá holkama
Nechceme se dostat do nebe a láska je pro nás na prvním místě
Copak nevíš že by jsme pro ní umřeli? Je to kletba"
(This is what makes us girls)

"Říkají, že svět byl stvořen pro dva
žít má cenu jen když tě někdo miluje,..." (video games)

Nevím, zaposlouchejte se. Možná je to něco jinýho než to, na co jste zvyklí... Možná je to jen hudba pro náročný lidi jako jsem třeba já. Kámoška na to řekla "ježiš, co to posloucháš"... smála se. Neřekla jsem na to nic, jen jsem očima zamířila znovu na mp4 a usmála se. Lana ve mě vyvolává vzpomínky... zrovna tenhle text...


Pokud chcete něco míň nostalgickýho, pusťte si "Drive By" od Train. ;) Ten song mě vždycky dovede k tomu, abych se usmívala. :)

Užijte si páteční večer;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama