Březen 2012

Frankofonie

16. března 2012 v 20:33 | K.W. |  O životě
Něco vám povím. Udělat si den "bez přemýšlení" je vážně účinný. Ono těch 18 stupňů taky dělá svý, ale snažit se na chvíli na nic nemyslet je dobrý rozhodnutí.


Ráno si vyjet do školy až na druhou hodinu, stihnout se nasnídat, upravit vlasy, vyčistit díru od roztahováku a vklidu si dojít na nádro, je pro mě přeci jen nevídaný start dne. Přijít na fráninu, dvě hodiny kreslit něco o Senegalu (protože na gymplu my, jako francouzská sekce, slavíme dny frankofonie - což je spojení zemí, ve kterých se mluví francouzsky) a vymýšlet, jak si vyzdobit třídu podle téhle země. Napadlo mě jednu zeď využít k černobílým fotografiím a udělat něco jako výstavu. Na fotkách by byly černé děti, pouště, lidi s roztaženou kuží na obličeji... apodobně. Nápad se uchytil, tak dám přes víkend něco do kupy.

Dopoledne jsme se loučili s třídní, která jde na mateřskou. Fakt jsem to neobrečela. A říkám vám, kdyby se mi na tváři oběvili slzy, pak to budou slzy štěstí. Po škole jsme se s kámoškou šly podívat na francouzské divadlo (taky kvůli těm dní frankofonie), do Tábora totiž přijeli lidi z Brna, co umí francouzsky a hrají divadlo. Sál byl plný francouzských učitelů, takže jsme si zas něco poslechly a divadlo bylo taky vcelku povedený. Navíc, občerstvení zdarma nám vždycky zlepší náladu. Heheh. :D A tentokrát se náš gympl v pohoštění celkem vytáhl. ;)

Večer jsem jela domů a po přečtení časopisu z DM, který mi dnes přišel, jsem měla sto chutí jít běhat! Ty články "zhubněte, přichází jaro" už jsou zase v plném proudu. Půjdu až zítra.

Teď už jen popíjím kafe a nikam se nechystám. To až zítra ;) Dnes chci jen dokončit svůj "relax den" a dále si čistit myšlenky T. Millsem, tím vedle mě <3 a vybíráním fotek na výstavu.


Paramore. Jsou proti nim

15. března 2012 v 20:51 | K.W. |  Názory
Po 754359086... hudebních textech, důkazů, videí, článcích, jsem rozebrala další kapelu. PARAMORE.

Tumblr_m0oo5plzu61qbgod7o1_500_large

We are broken:
Zamkni dveře,
Neboť chci zachytit ten hlas.
Přišel ke mně dnes večer,
Takže všichni budou mít na výběr.
A pod červenými světly,
Ukážeme sami sebe, že nejsme falešní.
Jsme ve válce.
Žijeme tak. . . .

Protože jsme zlomení,
Co musíme udělat pro obnovu,
Naše nevinnost...
A všechny sliby, které jsme zbožňovali.
Dej nám znovu život,
Protože chceme být celí.

Monster:
Zastavím celý svět, zastavím celý svět
před proměňováním se na monstrum a pojídání nás za živa.
Nikdy jsi se nezajímal o to, jak přežít?
Teď jsi pryč, svět je náš.

That´s What You Get:
Bolest tvoří tvou cestu ke mně, ke mně
A já vždy budu tak lákavá.
Pokud to někdy začnu myslet vážně
Tohle srdce
Se ve mně vzbouřjí
Pojďme začít, začít, hej!

Proč si tak rádi ubližujeme?
Ó! Proč si tak rádi ubližujeme?


Přesně tohle dostaneš, když necháš své srdce vyhrát


Crush Crush Crush:
mám ti toho hodně co říct
yeah, mám hodně co říct
zpozorovala jsem že tvé oči jsou na mně stále nalepené
a stále tak zůstávají
a nedává to žádný smysl

zalepily ti pusu
vyčmáraly pravdu svým lhaním
tví malí špioni
zalepily ti pusu
vyčmáraly pravdu svým lhaním
tví malí špioni

znič

Turn it off:
Odřela jsem si kolena, zatímco jsem se modlila
našla jsem démona v mém nejbezpečnějším útočišti
Vypadá to, že je stále težší věřit v cokoli
Než se jen ztratit ve všech svých sobeckých myšlenkách

Chci vědět, jaké by to bylo
Najít dokonalost v mé hrdosti
Nevidět nic ve světle
Ale přesto všechno to vypínám ve své zášti, ve své zášti
To vypnu

Looking Up:
Bůh ví, že svět nepotřebuje žádnou další kapelu
Ale co by to bylo za plýtvání
Bůhví, že svět nepotřebuje žádnou další kapelu
Nemůžu uvěřit tomu, že jsem jí málem pověsila
Právě začínáme
Stojí za to bojovat

Taky jste z těch textů vyčetli to, co já?

Postavili se proti tomu a nedali se...


...nový světový řád

15. března 2012 v 18:13 | K.W. |  O životě
8:50
Koukám na toho před tabulí, jakoby byl z jiné planety. Mele nějaký chemický kecy a přirovnává nás k ignorantům. Kouká a ukazuje si na každýho prstem, používá slova jako "transmitace" a "okometrický"..já můžu bejt jen ráda, že zrovna chvíli nemluví francouzsky (ano, mám 5 předmětů ve francouzštině). Arogantně si na nás vyskakuje a porovnává naší inteligenci s tou jeho. Nesnáším, když učitel nechápe, že je každý založený pro něco jinýho. Zeptat se ho na něco o parlamentní vládě v Anglii nebo o jiných věcech z dějáku a zemáku, asi by na mě teď koukal tak, jako já na něj. Ne! Chemie je přeci základ! A kdo jí nerozumí, je idiot. Říkává...

Já se tu nebudu rozčilovat. Zbývají mi 2 roky a pak o chemii ani neuslyším. Bye, přírodním vědám.

Modrý svetr s šedým pruhem přes hrudník, malinko mi připomíná Sheldona z TVT. Až na to, že on je alespoň vtipný. Ať už zvonek zastaví to jeho vyplivování nejchytřejších slov na planetě!

Nejsem na tyhle přírodní vědy. Fakt ne. Vzorečky, přelévání čehosi do čehosi, usazování, filtrování, počítání, čísla a nesmyslná písmena! Vím, že to nikdy nevyužiju. A mlít pořád dokola o něčem, co už někdo dávno oběvil a hrát si na to, že jsem nejchytřejší? Takový člověk, takový učitel jde mimo mě. Nesnažím se ho pochopit, radši nad tím přestávám uvažovat. Radši si do uších pouštím Travise a otevírám knížku...
...
Díky bohu, zvoní.

12:40
Jednu hodinu nesouhlasím s ničím co řekne, kroutím hlavou, vytahuju obočí a nenávidím ho! A když ho máme další 2 hodiny o laborkách, promlouvá nám do duše, tentokrát ale oběktivně. Najednou s ním souhlasím, má pravdu...přírodní vědy vyvíjí logiku a ta je v životě celkem potřebná. Povídá klidným hlasem a je opřený o okno upřeně zahleděný svýma světlounce modrýma očima do zdi. Už se nad námi přestal rozčilovat, jen uvažuje. "Vím, že jste nevěděli, že je tahle škola založená hlavně na přírodovědných předmětech a vím, že na letácích bylo všude napsáno jen o francouzštině. Na matiku a chemii se jaksi zapomnělo. Ale berte to jako výhru. Už tu jste, tak toho využijte. Je fakt, že nemůžete za to, že v chemii nemáte žádný základy. Řekněme si to takhle, je to vina učitele, který vás měl přede mnou. Bylo mu vše jedno. Všichni všechno svádějí na studenty, ale hlavní vliv by měli mít právě učitelé. A tady na tý škole na to upřímně někteří *erou.... vlastně celý školství jde do háje."

A tady to je. Já s ním konečně souhlasila. Po týhle škole bych měla mít fráninu na úrovni rodilého mluvčího. Měla bych jí mít už teď. První dva roky jsme jí měli 10 HODIN za týden! Jazyky mě baví a chci se dál posouvat tímhle směrem. Ale musím přejít právě přes učitele, který to má možná jediný srovnaný v hlavě. S ním já budu bojovat, protože má prostě v rukou předmět, který mě absolutně nezajímá...

A tak je to v životě se vším. Souhlasíš s člověkem, máš na něm většinu ráda, ale NÉ všechno. S tím něčím budeš vždycky bojovat a vždy to tu bude. Na každým tě občas něco zastaví a ty si jen řekneš "takovýho člověka mám vážně ráda?"....No není to tak? Občas?

Tumblr_ly03u43lya1qdvapvo1_500_large

Mezi tím byly počítače a já zas najela na youtube, zadala "new world order" a sjížděla si se zamyšlením různá videa. Jako by v tom byl magnet. Automatická věc. Tajně jsem se modlila, aby už zazvonilo a já byla přinucená kliknout na křížek. Místo toho jsem se ale koukala dokola na video od Eminema - I´m not afraid a snažila se chvíli myslet jako on. Bojuje proti nim... brání se... je sám sebou. A bránit by se měli všichni!
Taky jsem se snažila myslet jako jeden kluk... co mi řekl něco ve smyslu- věřím v to, ale teprve až se něco začne dít a bude to zasahovat do mýho života, začnu se o to víc zajímat a začnu bojovat. Do tý doby budu dělat to, co do teď.

Ale co když už se něco dít začalo? Nemůžu se v hlavě zbavit dvou slov- "redukce obyvatelstva". filmy, umění, hudba, knihy, budovy, - to všechno k nám promlouvá a dává nám důkazy... ale ne všichni je vidí. Je tolik věcí k přemýšlení.

New World Order Plan to Kill 90% of the Worlds Population


Stále dokola

14. března 2012 v 19:42 | K.W. |  O životě
Vypla jsem.
Ve škole dávala pozor,
poslouchala učitele,
bavila se s nima.
Celý den poslouchala člověka, který totálně nic neřeší, který si jen užívá, kterýho miluju.
Poslouchala T. Millse
a v jeho textech nehledala žádný ďábly.
Ikdyž, pravda, napadlo mě to.
Zachránilo mě to, že každý jeho text je o sexu... on = porno. Vtipné,
ale pomohlo mi to. Smála jsem se s nejlepšíma kámoškama, házela po nich rajčata a ony mě šťouchaly, rozveselovaly.
Roztahovala jsem si ucho a popošla o milimetr,
jásala, že už se mi ucho zklidnilo.
O hodinách jsem docela trefně odpovídala na otázky a trénovala nějaké maturitní testy.
O volné hodině nakupovala,
po škole se smála se svým nejlepším kámošem při cestě domů.


Ale pak zas to dumání nad něčím, co se mi v hlavě proměnilo ve velkýho brouka. Začala jsem hltat úplně všechno co mi ona píše... je strašně chytrá... každý její názor je pravdivý. Vidím před sebou nespočetné množství textů, videí a milion souvislostí. Výňatky z bible a pokračuje to stovky dalšími věcmi. Hloupě do sebe kopnu kafe, což úplně zajistí to, že zas dnes nebudu spát.

Už tři noci jsem nespala. Už tři noci jsem přemýšlela. Už tři noci jsem četla knížky. Už tři noci jsem četla její odstavce pořád dokola.

A ráno...ve 3:33 jsem se podívala na hodiny a řekla jsem si "ta za*raná numerologie"

Říkám vám, dala bych cokoliv za to, aby se na světě někdy ukázalo, co je dooravdy pravda. Aby ty nepravdivé teorie prostě zmizely a zůstaly jen ty PRAVDIVÉ!

Tohle prostě můj mozek nikdy nepřestane zajímat. Jsem člověk, co si nedokáže říct "nech to plavat."

Bohužel.

Důkazy! Texty slavných...

13. března 2012 v 20:50 | K.W. |  Názory
Tumblr_m0rxvyobqg1qkckbpo1_500_large

Víte co mě přesvědčilo? Věřit v Ilumináty a to všechno? Nejvíc TEXTY! Tomu, že v tom jede většina známých osobností, jsem nechtěla věřit. Proto jsem si poslechla důkaz. Víte co by byla náhoda? Kdyby to šlo vidět z pár jejich vět...ale oni o tom zpívají skoro v každém songu! Vážně! Linkin Park, Jared Leto, DMX, Eminem, Rihanna a další a další...

Jared Leto - (From Yesterday)

"Sedí na hoře, ne ze zlata, ale z hříchu
Skrz krev se naučí vidět život, který změní
Na svém vlastním ,,shromáždění''
Rozhodne, kdy skoncuje s nevinými"

Linkin Park - (Waiting for the end)

"Čekáš až příjde konec
Přeješ si abys to ustál
Tohle jsem v plánu neměl
Je to mimo mou kontrolu...

Co bylo to na co jsem myslel když to skončilo
Myslel jsem, že je to správné, ale to správné bylo špatné
Zachytl jsem se v oku bouře
Snažil se přijít na to jaké to je se přes to přenést
A už ani nevím co za věci jsem řekl
Pusa se pohybovala a z rozumu byl nebožtík
Tak sbírám všechny kousky / teď kde začít
Ta nejtěžší část konce je pustit se do toho znovu"

"It's out of my control..."

Jared Leto - (From Yesterday)

"Pro někoho je cizinec
A pro někoho vizí
Nikdy nemá dost
Dostal toho dost na jednou

Kvůli bohatství by toho nechal
Ale je těžké přiznat
Jak to končí a začíná

Ze včerejška, to přichází!
Ze včerejška, strach!
Ze včerejška, ho to volá
Ale on tu zprávu nechce vnímat

"From yesterday, it calls him"

Jared Leto - (Closer to the edge)

"Dokážeš si představit dobu
Kdy pravda pobíhala volně?
Zrození písně
Smrt snu
Blíž k okraji..

Nepamatuju si ten okamžik
Snažil jsem se zapomenout
Ztratil jsem sám sebe
Je lepší to neříkat?
Teď jsem blíž okraji

Bylo to tisíc ku jedné
A milion ku dvěma
Je čas jít dolů v plamenech
A beru si tebe
Blíž k okraji

"NO NO NO NO"

Tenhle nikdy nekončící příběh
Za to platí pýchou a osudem
Všichni nedosáhneme slávy
Ztraceni ve svém osudu

A DALŠÍ ...(CELÝ ČLÁNEK)


Zamotaný svět, zamotaná hlava, ilumináti

12. března 2012 v 20:28 | K.W. |  Názory
Nikdy jsem se necítila tak zmatená. To všechno, co se děje kolem, mě nějak zabíjí. Všechny názory, všichni lidi, všechny činy lidí! To jak se hroutí "vztahy mezi lidmi", lidi se rozchází a zase scházejí, stěžují si, že doopravdická láska se dá těžko najít, že jsou vztahy jen o sexu, že tahle doba chce jen lidi s hezkou tváří, že ošklivej člověk nemá šanci, lidi si jen užívají, nechtějí se vázat, jsou stupidní, neustále se zabavují pomlouváním ostátních, nemají co na práci a tak vymýšlí s*ačky.

Ale ve skutečnosti to je tak, že lidi mají stále méně zájmů. Stačí jim nějaká ta sociální síť, krabičky cigaret, chlast a víkendové užívání. To pak vede k tomu, že lidi "ve vztahu" nemají o čem mluvit, rozchází se, protože se nechtějí dál nudit a nemají chtíč a zájem o poznávání druhý osoby. Pak si jen řeknou "budu si jen užívat a to mi k životu stačí". Jejich volba. Ale pak sem netahejte ty sračky o tom, jak nemůžete najít lásku, chybí vám to, nebo že jste totálně v p*deli, protože se na vás všichni vykašlali. Pak zas přichází ten chlast, cigára a to užívání, které tu může být vždycky, dokud jsou peníze, že? Ono se řekne lehce "nic neřeš a na všechno kašli, užívej si" ale tímhle si tu cestu životem neupevníš...neposkládáš...prostě nevíš.

Že to mají krásní lidé snazší? Hloupost se přes vzhled dokáže dostat ven. Dřív, nebo později. A né nadarmo se říká "oškliví lidé mají výhodu: takovou, že to pravé "miluji tě" jde k tobě samýmu a né k tomu obalu kolem tebe.

To jsou jen střípky věcí, které jsou zapíchlý v mé hlavě! "Díky" Kirs jsem vpadla do světa Iluminátů, kteří straší moje myšlenky. Myslete si o mě co chcete, ale čím víc toho o iluminátech znám, čím víc se tím zabývám a čím víc toho čtu, začínám tomu věřit. Říká se, že když se do toho zažereš, tak vidíš souvislosti i v něčem, co je úplná blbost a pak se třeba začneš bát úplně zbytečným věcem, že ty sama si tvůrcem toho, co vidíš, ale já mám ten názor, že to je všude kolem nás a mluví to na nás z textů písniček, z filmů, je to všude! že se naše svoboda rozpadá je pravda! Vidíte to všichni kolem sebe. Začíná se rozpadat veškerá ekonomika a politika! Rozhlédněte se kolem! Anonymus,...!

Ilumináti! Táhne se to i obrazy, knihami a jedou v tom třeba i vaši i někteří mí oblíbenci - Jared Leto, Nirvana, Eminem, Linkin Park, Rihanna a stovky dalších!

Rihanna a její klip Umbrella

Dívejte se na mě jako na tupce, jako na holku, co se tím nechala jen unést a mele kraviny, ale každej si věřme v co chceme! Já začnu studovat tohle a začnu nad tím přemýšlet! Zítra si jdu půjčit do knihovny "andělé a démoni" od Browna a ještě dnes skouknu další a další videa o iluminátech. Zajímá mě to. Chci o tom vědět vše a vlastně ani není jiná možnost. Jsem tím vším ohromená, nejde od toho utéct... chci to vše vědět!

Vysvětlující seriál..o tom všem, ale je to jen minimum CELÉHO TOHO DĚNÍ - Odhalení hudebního a zábavního průmyslu


Vlastně Vám spíš radím, ignorujte tyhle má slova, kašlete na nějaký odhalení hudebního průmyslu, ale ono to je možná třeba. Aby o tom vědělo co nejvíc lidí. Jen prostě, je to jen na vás, jestli tomu budete chtít porozumět, nebo ne. Vaše volba. Já si taky vybrala... vybrala jsem si to, že jestli se NĚCO DĚJE, pak chci vědět CO!

Upsání duše ďáblu? Nikdy bych tomu nevěřila! Nebýt toho, co jsem nastudovala. Mám pocit, že nám toho uniká hodně. Zatím tomu unikáte i vy, a říkáte si, "no co, tak to nevím, i bez toho jsem doteď vpohodě žila" ale co když to časem dojde k vám samým? Už jsem o tom mluvila, je s tím spojený všechno kolem, to, jak se rozpadá svět kolem nás, rozhlídněte se.

Je toho moc, co k tomu chci napsat, říct, ale nemám sílu. Jdu se o tom dál dozvídat víc informací a sunout nějakým směrem svůj názor. Jsem v zamotaném kruhu,.. něco ve mě mi říká "proč tomu nevěřit?" a něco zas "prober se, tohle je jedna velká blbost!"

Víra má bejt v tobě, věř si čemu chceš. Ale zkus se nad tím alespoň zamyslet. A předem říkám, odpusťte si komentáře, kde schazujete každé mé slovo. Je to můj názor. Vím, zní to šíleně...

Doháje! Jared Leto je v tom s nima. Snaží se to dát najevo. Z KAŽDÝ JEHO PÍSNIČKY TO ZPÍVÁ! VZKAZUJE! VŠECHNY JEHO SLOVA O TOM MLUVÍ! tohle není náhoda. Tohle ne.


a po tvářích mi dál stékají slzy....
zabili Jacksona
zabili Amy Winehouse
zabili desítky dalších...
kdo bude další?
Nebo jsem jen další šílenec?
TO ALE ANI TY NEMŮŽEŠ VĚDĚT

Asociace

7. března 2012 v 10:20 | K.W. |  Mým Srdcem
Ehm, víte co? Na "články na přání" už nejedu.
Hold prostě radši vymelu něco ze svý hlavy. Být k něčemu donucená mi nikdy nic zajímavýho nepřineslo. A jestli je ten název pro článek dobrej, nebo ne, na tom nesejde. V těch mých výplodech už bude něco vynuceného. A prostě už konec blábolů, já, budu se muset zamyslet sama a vůbec, ani už mě nějaká "krásná.cz" neláká. Stupidně zveřejňují každičký článek od každýho člověka a vůbec se nedívají na to, kolik tomu člověku je a jestli náhodou nepíše s*ačky. Tohle jde mimo mě. Měli by snad zveřejňovat jen ty kvalitní práce a ne nějaká "přectrlovaná" slova z netu. Jak si mám pak asi brát to, když mi zveřejní mé články? :D Jo, komentáře jsou pozitivní, ale já už asi nestojím být mezi těmi dvanáctiletými slečnami co hltají rady z bravíčka a vzrušeně je opisují na web. Jo doháje, ale jak se ku*va prosadit?

Začínám se sprostými slovi už poránu. Hádám se tu sama se sebou a vlastně píšu zas další mé nepromyšlené výlevy mé mysli. Čeká mě kupa práce, kterou jsem si vlastně zařídila sama. Zveřejníte na fb obrázek, který jste malovali, napíšete k němu z nudy "kdo chce namalovat?" a už se z toho nevyhrabete. Takže já mám teď přibližně 15 objednávek na kreslení, což mě trochu přivádí k panice. Jsem sice pánem svého času a vlastně si to můžu nakreslit kdy chci, ani nemusím, ale něco mě do toho táhne. Kreslení mě baví, to už jsem si přiznala, ale nejradši bych mezi těmi ksichtíky a postavičkami vybrala něco bez rukou, bez nosu a bez bot. Protože v tom já jaksi plavu. Jenže to je jaksi nesehnatelné zboží. :D A navíc, na jaký fotce nemáte stíny? Stínování jde mimo mě a jsem maximálně líná to zkoušet, protože to pak stejně skončí ušmudlanou prací od gumy. Štve mě to. Nějaká lekce stínování by nebyla? mhm?


Mhm
Jo, na podobné citoslovce jsem taky chtěla napsat článek. Nehorázně mě baví psát ujetiny na ujetiny. Chápete, co tím myslím? Něco jako se právě chystám psát článek na téma týdne "MHD". To je pro mě velká výzva. Táhne se mi hlavou tolik myšlenkových linií na toto téma. :D A převládají v nich hlavně slova smrad, pot, belhající lidi, co brzo doslouží, znuděná ruka řidiče za volantem a lenost obyvatelů města Tábor. Tomu já říkám psát "ujetiny na ujetiny". To máte fuk. Citoslovce jsou fajn.

První sex. Článek na přání.

6. března 2012 v 17:41 | K.W. |  Názory
Hodně se o tom mluví a na to, jak moc to ve vašich hlavách vypadá důležitě, to až tak důležitě nedopadá. Né nadarmo se říká: "míň řeš a víc konej!".


Holkám, kterým zůstává sex ještě něco nezažitého a nového, se honí hlavou spousta věcí. "Budu to dělat dobře? Bude to bolet?..." Dopředu ti říkám, že to poprvé nebude perfektní. Tobě se ale i to nedokonalé bude moct líbit. Stačí to jen dělat s láskou, protože ta je tu právě od toho, aby ty nedostatky proměnila v něco kouzelného. Jestli to uděláš opilá s nějakým neznámým frajerem na akci, nebo připravená se svou láskou někde na příjemném místě, to je jen tvoje věc, nikdo ti do ničeho nemůže kecat a vlastně alkohol jako pomůcka při prvním sexu taky není nic špatného. Vím, o čem mluvím. ;) Jen si pak nes následky za své činy. Nebudeš si po té noci nic pamatovat? Podle mě to asi není moc dobrý cíl.

Jde to naplánovat? Odpověď sama znáš, stačí se jen zamyslet. Nikdy to nebude takové, jak budeš chtít, i kdybyste s přítelem měli prostudovaná všechna fakta a postupy. Podle mého názoru je lepší se do toho vrhnout po hlavě. Máte se rádi? Chcete to oba dva? Kupte si kondom a skočte na to. :) Možná to zlehčuji, ale tahle rada prostě stačí. I když si myslíš, že s tím nemáš žádné zkušenosti a nebudeš vědět jak na to, tvé tělo to samo zvládne. Dokáže se přizpůsobit a je i k takovýmhle akcím "nečekaně" přizpůsobené.

Jestli budeš puntičkářsky plánovat každý průběh tvého poprvé, možná na to doplatíš. Budeš jen nervozní z toho, že se ti ten plán začíná kazit, nebo že jsi na něco zapomněla. Postarej se o ochranu a to k tomu určitě bohatě stačí.

Bude mu vadit, že jsi ještě panna? Nebude. Řekněme si to takhle, kluci všechno řeší minimálně tak z poloviny jako my. Nemají v hlavě takové myšlenky a jestli jsi panna, nebo ne? Jsou důležitější věci, kterými se zabývat. Myslím, že bychom si od kluků občas měli něco vzít... a nemyslím tím jen kondom.

Prázdninový diář s velkou prosbou

4. března 2012 v 18:29 | K.W. |  O životě
Začínají mi prázdky. Teda, v pátek už mi začali, ale já víkend totálně zabila. Už jen tím, že jsem nemocná. Nejvíc mě ale mrzí to, že jsem nakazila to moje zlato. Já jsem už v pohodě, ale on ne... Spolu budem, až se mi uzdraví.


V sobotu jsem byla venku fotit. Nešlo to nejít ven. Nemoc mě v tu chvíli nezajímala. Něco málo jsem na blog hodila včera. Bez zrcadlovky prostě perfektní fotky neudělám. Štve mě to... protože se musím spokojit se svým 12mpx foťákem. Ale je toho moc, kam investovat peníze. Navíc, právě jsme dostavěli barák, takže mi rodiče trošku zmenšili kapesný. Všechny peníze jdou na domek.

Zvláštní. Usmířila jsem se se všema rozhádanýma expřítelema. Šlo to samo. Vlastně, konečně se mi omluvili, konečně taky oni přiznali svou chybu. Je to fajn, normálně si třeba s jedním po neuvěřitelných 3 letech psát! Vzpomínat! Je dobrý s ním být za dobře. Hned se cítím líp.

Táta kolem mě poslední dobou poskakuje a dělá co mi na očích vidí. Dělá mi kafe, hned mi ho donese do postele, stahuje nám filmy, na který se po večerech u pivka díváme, jezdíme spolu nakupovat, v autě spolu rapujeme na Eminema, nadáváme při fotbale, smějeme se vlastním přeřekům, bavíme se o mých vztazích, jako by to byl můj nejlepší kámoš. Nikdy mi nebyl tak nablízku. Doháje, možná byl. Ale já ho nepouštěla do svýho světa. Byla jsem hloupá. Vím, že ten čas se mnou trávit chtěl. Je to hrozný, vidět, co jsem občas dělala dřív...

Do pátka si chci roztáhnout ucho na 7mm. Nevím, jestli se to podaří, protože jsem poslední roztahování vzdala. Postrácela jsem roztahováky na akcích. Ale pokusím se. Jdu večer do 604 a mám spicha s jedním asi 1,6mm týpkem. :D takže chci jaksi udělat dojem. Slíbila jsem mu to. Když mě někdo vyhecuje, vždycky jsem úspěšnější. Díky kámo. Moje bolavý ucho ti snad jednou poděkuje, teď tě ale nenápadně proklíná.

Mám na Vás prosbu.
Jsem ještě s nemocí doma a chtěla jsem se pustit do psaní článků pro krásná.cz. Poraďte mi. Navrhněte do komentářů nějaká témata, o čem bych mohla napsat. Budu vám vděčná za jakékoliv nápady. Prosím, nenechte mě bez inspirace. Vaše Klér.